Myonia party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
no ale jak odmówić szkolenia takiemu nieopierzonemu greposzczakowi
To po chłopie
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser22651

Guest
Kochani Starzy "Wyjadacze Grepolisowi"

bardzo proszę o wyszkolenie "młodych, nieokrzesanych wilczków grepolisowych", gdyż niebawem stracą oni ochotę na grę i nie doczekacie sie swoich następców :)

pykam sobie sama, mam jedno marne miasteczko na świecie, w zasadzie bardzo rzadko się loguję (bo bez ekipy to nie ma motywacji do gry - żadnej w zasadzie) a biedacy nie potrafią sobie poradzić z moimi jakże marnymi siłami militarnymi

już w sumie chętnie oddałabym to miasteczko, bo jak mówię - bez ekipy, to nie gra żadna, no ale jak odmówić szkolenia takiemu nieopierzonemu greposzczakowi, który między wejściem kolona a pierwszym wsparciem ma około pół godziny "dziury" :) ?

Na Ciebie zdecydowanie to wystarczy.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser22651

Guest
Marta jest bardzo łatwa
smiley_emoticons_lol.gif

do ogrania zawsze kończy tak samo :cool:
 

DeletedUser18058

Guest
Kochani Starzy "Wyjadacze Grepolisowi"

bardzo proszę o wyszkolenie "młodych, nieokrzesanych wilczków grepolisowych", gdyż niebawem stracą oni ochotę na grę i nie doczekacie sie swoich następców :)

pykam sobie sama, mam jedno marne miasteczko na świecie, w zasadzie bardzo rzadko się loguję (bo bez ekipy to nie ma motywacji do gry - żadnej w zasadzie) a biedacy nie potrafią sobie poradzić z moimi jakże marnymi siłami militarnymi

już w sumie chętnie oddałabym to miasteczko, bo jak mówię - bez ekipy, to nie gra żadna, no ale jak odmówić szkolenia takiemu nieopierzonemu greposzczakowi, który między wejściem kolona a pierwszym wsparciem ma około pół godziny "dziury" :) ?
no Marta nie ma co... musi być masakra jak nie potrafią sobie z Tobą poradzić.
Uznajmy, że coś tam potrafisz , coś o obronie wiesz (sisi na forum pisała i przeczytałaś).
To tylko pokazuje jak zmieniła się ta gra:)

Została garstka graczy, którzy grać potrafią ale nie mają cierpliwości do nauki. Kolejna garstka która nie potrafi, nie potrafiła i nie będzie potrafić grać.
Ci drudzy ochoczo uczą jakiś totalnych bzdur bazując na swoim kupionym na bazarze szacunku. Tacy złoci liderzy kończą tak jak Kot Felix napisał.
1/10 z zabawy. Znęcanie się nad nimi nawet frajdy nie sprawia:)
 

DeletedUser26320

Guest
/ciach/


Ohohoho to teraz grubo poleciałaś....

A uniknąć bycia ofiarą można również uciekając na dalsze morza itp
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22651

Guest
każdy wie jak "ty" piszesz prawdę kończę tą dyskusję bo z Noname nie ma co gadać.
smiley_emoticons_irre.gif
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser11447

Guest
Już pisałam: KAŻDY, WSZYSCY - przypisujesz sobie opinie innych, bo ty tak uważasz? bo tobie się tak wydaje? nie wypowiadaj się w imieniu innych, bo nie masz takiego prawa aby mówić za każdego, czy za wszystkich

/ciach/

i czas najwyższy aby zakończyć tę jałową dyskusję, /ciach/
 

DeletedUser23003

Guest
Martusia Martusią ale jak tam nasz ulubiony zlotnik? Dalej serwer kupuje? Teraz event to ma pole do popisu
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser28012

Guest
Mulard nie jest największym złotnikiem na tym świecie. Podobno Masteres wydaje teraz na eventach najwięcej :) Słyszałem nawet, że czyści całą okolicę pegazami :)
 

DeletedUser23003

Guest
Mulard nie jest największym złotnikiem na tym świecie. Podobno Masteres wydaje teraz na eventach najwięcej :) Słyszałem nawet, że czyści całą okolicę pegazami :)

Nawet jesli jest to prawda to co piszesz (Masteresik wypowiedz sie) to ja napisalem nasz ulubiony zlotnik, a nie najwiekszy. Jak juz chcesz byc czyims adwokatem to najpierw wypadaloby nauczyc sie czytania ze zrozumieniem
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser27766

Guest
Apropo napedzacza serverow to dzisiaj mu klocka przypadkiem zbiłem pegazusami
smiley_emoticons_smilenew.gif


Jak tam idą wojny nobody z koalicja to tylko
smiley_emoticons_lol.gif


Smoczy na na Cb mulard podobno poluje ? ;o
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28012

Guest
Nawet jesli jest to prawda to co piszesz (Masteresik wypowiedz sie) to ja napisalem nasz ulubiony zlotnik, a nie najwiekszy. Jak juz chcesz byc czyims adwokatem to najpierw wypadaloby nauczyc sie czytania ze zrozumieniem
smiley_emoticons_lol.gif

Faktycznie, jestem przewrażliwiony :) Jak ktoś piszę o złotnikach to od razu myślę o Mulardzie. A o nim nie pozwolę złego słowa powiedzieć, bo to mój najlepszy przyjaciel na grepo
smiley_emoticons_hust.gif


Jak tam idą wojny nobody z koalicja to tylko
smiley_emoticons_lol.gif


Smoczy na na Cb mulard podobno poluje ? ;o

No Ci Master mogę powiedzieć :) Aktualnie wbiłem im się w centrum soja i robię im rozpierduchę jakiej jeszcze na grepo nie widzieli
smiley_emoticons_hecheln.gif
 

DeletedUser28012

Guest
Widziałem właśnie was 30 ich no troche wiecej
smiley_emoticons_grin.gif
i no smiesznie to wyglada
smiley_emoticons_confusednew.gif
heh

Wiesz jak jest. Ja zawsze lubię grać w małych ekipach. Ale takich jaj to jeszcze nie widziałem, żeby w 30 osób klepać sojusz, który ma 300 graczy i jeszcze wsparcie od koalicji :)
 
Do góry