Sytuacja na świecie Idalium

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Lepiej nie gadajcie o ban-anach, bo to zabronione na FO
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Nie ma to jak przypisywanie sobie zwycięstwa przed czasem to raz, a dwa radości z niego bo przyszło przez jakąś szuje która przekazuje wam co trzeba (inaczej skąd wiedzielibyście o marchewkach) przecież nie macie nikogo w supporcie :) Wygracie ok, ale nikt nie zapomni jak to jeden z waszych poskarżył się się supportu bo dostał jednego dłuższego na PW. Tak tak wiem, każdy ma prawo do szacunku itd. to już mi support napisał nie musicie powielać, ale oczami wyobraźni widzę to jak mówi "mam prawo do szacunku!" kolesiowi któremu zalazł za skórę... O zmieniających barwy klubowe bo tak było wygodniej nie będziemy tu wspominać.

To ja napisałam o marchewkach i muszę się do tego ustosunkować. Po pierwsze gram już długo i wszyscy wiedzą, że mimo tego, że jak mam znajomych w innych sojach infa nie chcę. Dostałam to o marchewkach dlatego, że pięknie napisany mas, naprawdę. Tyle fajnych rzeczy tam było i na koniec, że mamy jeść marchewki. Fajnie, bo ja je lubię.

Kto przypisuje sobie zwycięstwo przed czasem? (coś przegapiłam na forum?). My walczymy do końca tak jak i Wy. Obserwujemy co robicie i się dostosowujemy. To nie jest trudne. Owszem, możecie nas jeszcze zaskoczyć - czekamy :)

To ciekawe co mówisz Marto
mysli.gif

Bo w pierwszym dniu cudów mieliśmy około 10 osób zbanowanych dziwna sprawa nie sądzisz ?
/ciach/
jezyk.gif

Chyba to już normalne że w erze cudów wyciąga się po wszystkie bronie nie ważne jakie

Aj no widzisz, ja tego nie wiedziałam. Dopiero po urlopach przymusowych u nas myślałam, że szalejecie,
więc też odzew poszedł. Tak samo pewnie jak u Was wcześniej. Ale szczerze mówiąc, święcie byłam przekonana,
że to Wy zaczęliście.

Wstyd dla tych od nas co tak zagrali jako pierwsi. Bo po co? Wygrywa i przegrywa się walcząc, a nie pisząc skargi ;/
 

DeletedUser4218

Guest
Nie ma to jak publiczne przyznanie się do posiadania kreta. Brawo!!!
smiley_emoticons_bravo2.gif

Widać czytanie ze zrozumieniem jest Ci obce.

Ale męczące te cudaki, niech to się już kończy.
Słanie, skracanie, słanie, skracanie, słanie, skracanie...
Niech już Inno wymyśli inne zakończenie gry :)
 

DeletedUser11035

Guest
na glowie kwietny ma wianek
w reku zielony badylek
a przed nia biezy baranek
a na dnia lata motylek
cała to sisi i tyle :))))

Za błedy w jezyku polskim nie odpowiadam...
 

DeletedUser19924

Guest
Heh...
a dwa radości z niego bo przyszło przez jakąś szuje która przekazuje wam co trzeba

... jak Kali ukraść komuś krowa to być dobrze, a jak Kalemu ktoś ukraść krowa to być źle.

Ładnie podsumowałeś swojego kolegę/koleżankę, która przekazuje dalej info...że też jeszcze po takim określeniu dalej to robi, to w ogóle
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser10968

Guest
Gięci,dziękuję Wam bardzo za znaczącą pomoc w zmianie nicku mej serdecznej przyjaciółki...o kogo chodzi ogólnie wiadomo...po 2.5 roku używania tego nicku taki niski numer...chylę czoła....
smiley_emoticons_oh-no2.gif
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser26405

Guest
Jak my zgłaszać to my wielcy i sprytni fajterzy! Jak nas zgłaszać to być niski numer! Gratuluje hipokryzji... Zgłoszenie poszło po masowym zgłaszaniu naszych graczy do supportu... Przynajmniej wasz gracz dostał możliwość zmiany, wiekszość naszych graczy nie, tylko od razu posypały sie kary...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Tutaj nie ma już sensu przerzucać się odpowiedzialnością i rzucać hasłami, "to oni zaczęli a nie my", "my tylko odpowiedzieliśmy tą samą bronią", itp.

Z drugiej strony nie rozumiem skąd te problemy, że ktoś kogoś zgłosił? Jak ktoś łamie regulamin, to musi się liczyć z tym, że w końcu tego bana dostanie...czy zgłosi go ta, czy inna osoba. A jak ktoś tyle lat łamał regulamin i nie zostało to wcześniej dostrzeżone, to świadczy to także o czymś innym...ale miałem już nie krytykować supportu tutaj:)
 

DeletedUser11944

Guest
Gratuluję rywalom zbudowania Piramidy. Sobie gratuluję pewnego kolegi. Dziękuję Patryczku. Żonce już dobrze jest teraz?
 

DeletedUser11447

Guest
ehhh szkoda gadać

po prostu niektórym nie można ufać

ale Pan Gołomp dzięki wielkie z postawę
 

DeletedUser20971

Guest
Ramy de :p troszkę się przedłuży a frajerstwo zawsze zostanie frajerstwem i będą się tylko niki zmieniać :p
A Patrykowi rzyczyć tylko powodzenia w dalszej grze tylko pytanie z kim będzie grał
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser28006

Guest
Nie to żebym się czepiał, ale Ty i kilku innych graczy zmieniło stronę "bo tak było łatwiej", więc akurat do frajerstwa to bym się nie odnosił na Twoim miejscu... Nie tylko ja pamiętam o waszej zmianie strony, chociaż kilka dni wcześniej słałem do was defa
smiley_emoticons_hecheln.gif
 

DeletedUser13617

Guest
Sisi, mój ty Tutanchamonie - opowiadaj jak to Piramidę budowałaś?
smiley_emoticons_biggrin.gif


Bo to różnie ludzie gadają.
 

DeletedUser23982

Guest
Ewielki- oczywiście masz rację. Paczek zachował się frajersko, bo widział jak jest to zły sojusz(każdy ma prawo opuścić). Czekałem co napisze jeden z waszych liderów. My jesteśmy źli przyśpiewka ta jest od 3 miesięcy na FO(czytam i się śmieję). Dla mnie to forum to totalna beznadzieja, bo wypowiadają się gracze co to nie oni(progejmerzy). Te forum czytam w celach komediowych czy co??? Serio jak taki noob jak ja się wypowiada tutaj, a tu nowe odcinki miodowych lat czy 13 posterunek. Po co tutaj gracze wyzywają. Chcą się zareklamować jacy oni są świetni??? Fakt Patryk postąpił jak ostatnia hiena, tak nie postępuje dorosły człowiek, ale jakie ma to znaczenie. Świat potrwa 10 dni- 20 dni dłużej??? Chyba, że wy tacy wojownicy, że dacie kogoś z urlopem, by pokazać jacy z was fajterzy. Znając wasz tok rozumowania tak będzie. Po co walczyć??? Lepiej uciec i się chować w kącie, bo gięło sobie pójdzie i tyle.
 

DeletedUser20971

Guest
Nie to żebym się czepiał, ale Ty i kilku innych graczy zmieniło stronę "bo tak było łatwiej", więc akurat do frajerstwa to bym się nie odnosił na Twoim miejscu... Nie tylko ja pamiętam o waszej zmianie strony, chociaż kilka dni wcześniej słałem do was defa
smiley_emoticons_hecheln.gif

widzisz ja zmieniłem stronę bo widziałem co się dzieje, a skoro wy tacy zatwardziali zwolennicy browarów i sithów przechodzicie już kilkanaście transformacji to chyba jednak wolę być frajerem i mieć własne zdanie jedno nie kilkanaście :p
 

DeletedUser4218

Guest
Sisi, mój ty Tutanchamonie - opowiadaj jak to Piramidę budowałaś?
smiley_emoticons_biggrin.gif


Bo to różnie ludzie gadają.

Na to wygląda, że nieskutecznie.
Za mało się postarałam.
No bywa...

Ale czemu zaraz Tutenchamonie?
Ja tu tylko sprzątam
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser13617

Guest
Ale czemu zaraz Tutenchamonie?

bo Tutenchamon, w odróżnieniu od takiego na przykład Cheopsa, też nie wybudował żadnej Piramidy
smiley_emoticons_no_sad.gif


i nie zgrywaj sprzątaczki - prawa ręka szefa jesteś jak ćwierkają wróbelki

wpadnij kiedyś na teesa do Silosa (on tęskni) to ci powiem jak z tą Pirką wyprostować
 
widzisz ja zmieniłem stronę bo widziałem co się dzieje, a skoro wy tacy zatwardziali zwolennicy browarów i sithów przechodzicie już kilkanaście transformacji to chyba jednak wolę być frajerem i mieć własne zdanie jedno nie kilkanaście :p

nikt nie powinien nic do was mieć w sprawie przejścia jedyne co jest dość głupim faktem to nie oddanie miast na wcześniejszych niebieskich bądź zielonych wyspach, chcesz zmieniać zespół proszę bardzo ale zachowaj się fair, oddaj miasta na sojuszowych wyspach po dobroci i idź gdzie tylko chcesz ,a nie potem wysyłacie z takich miast ataki i trzeba się przerabiać itd. to można uznać za frajerstwo, a nie samo przejście + każdy ma jedno zdanie ,ponieważ został w tym sojuszu :) A ilość transformacji jest bez znaczenia
 
Do góry