[Wyjaśnione] Urodziny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19924
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19924

Guest
O co tutaj chodzi?

nls6kz.jpg


Ja rozumiem, że może jakaś "promocja" urodzinowa jest, czy coś takiego, ale dlaczego nikt nie został poinformowany o tym, że takie wydarzenie będzie miało miejsce? Jakbym wiedział, to bym poczekał z robieniem festynów i miałbym z tego podwójną korzyść...a tak mi się zmieniło i teraz nie wiem, czy tak miało być, czy to jakiś błąd gry :)
 

DeletedUser19924

Guest
Pewnie jest to powtórka z zeszłorocznego eventu, ale wypadałoby to ogłosić wcześniej...a może jakieś dodatkowe bonusy są także jeszcze?
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Przepraszam za poślizg, tak to dziś świętujemy siódme urodziny.
W tym roku świętujemy w agorze.
Udanego dnia urodzin!
 

DeletedUser21146

Guest
Kurcze, ale faktycznie nie przypominam sobie, żeby jakaś informacja wcześniej była i tak ja nieświadoma kilka minut przed północą kliknęłam 8-godzinne festyny...
 

DeletedUser19924

Guest
Nie tylko Ty...pewnie wiele osób tak postąpiło. Stąd temat się pojawił...a dopiero później szukałem i znalazłem temat z zeszłorocznych urodzin i sprawa mi się rozjaśniła. Nie zmienia to jednak faktu, że stratna na surkę i czas jestem. Ciekawe, czy będzie jakaś rekompensata poniesionych strat...pewnie żadna znając Inno.
 
Wcześniej były bodajże urodziny polskiej wersji językowej...a teraz są całego grepo :)

I co związku z tym ? Międzynarodowe grepolis powstało w styczniu, miesiąc potem polska wersja wiec niby jakie teraz świętują urodziny? Szkopska wersja powstała w grudniu 2009.

Może co miesiąc będą świętować bo w sumie gdyby dla każdej wersji językowej zrobić urodziny to tak by mniej więcej wyszło i na pl grepolis byśmy świętowali urodziny szkopskiej wersji, międzynarodowej potem naszą, potem nie wiem brazylijska,francuska itd ;P co za różnica
 

DeletedUser22102

Guest
Ja mam pytanie, dlaczego na jednym nicku na Geli dostałem zmysły 4x i przyrost surowców na 3 dni, a na innym nicku na Myoni tylko zmysły 4x ?
 

DeletedUser

Guest
Ja mam pytanie, dlaczego na jednym nicku na Geli dostałem zmysły 4x i przyrost surowców na 3 dni, a na innym nicku na Myoni tylko zmysły 4x ?
Też dostałem na lindosie tylko zmysły a bonusu surowcowego już nie. Inni ode mnie z soja dostali z tego co piszą
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
"Brak zrównoważenia pomiędzy zastosowanymi niedawno ofertami był celowy i był częścią testu."

Po prostu przeprowadzają kolejne testy :p
 

DeletedUser19009

Guest
a tam pochody i surki :p 24h 4xpkt walki ale bedzie jazda xD
 
Do góry