[Wyjaśnione] Urodziny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19924
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27543

Guest
Dlaczego niektórzy dostali zmysły i surki a niektórzy tylko zmysly?
 

DeletedUser5

Guest
Rozmiar paczki z bonusami zależy od tego jak długo gracie w Grepolis, a dokładniej od daty rejestracji konta (całego nicka, nie na konkretnym świecie). Dla osób z największym stażem są 3 bonusy, a 2 lub 1 bonus dostają osoby, które założyły konta odpowiednio później.
 
Rozmiar paczki z bonusami zależy od tego jak długo gracie w Grepolis, a dokładniej od daty rejestracji konta (całego nicka, nie na konkretnym świecie). Dla osób z największym stażem są 3 bonusy, a 2 lub 1 bonus dostają osoby, które założyły konta odpowiednio później.

nikt nie ma 3 bonusów
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser5

Guest
Ja dostałam trzy :D Ta paczka jest dla najwytrwalszych graczy, którzy zarejestrowali się tuż po starcie Grepolis ;)
 

DeletedUser5

Guest
Wielkie zbrojenie - czas i koszt rekrutacji jednostek spada o 50% przez 2 dni :)
 

DeletedUser19009

Guest
dostali Ci co grają na jednym nicku od alfy ? :)

raczej wątpie mój pierwszy start był na alfie :p co prawda kaleczyłem to strasznie i nie ogarniałem wiec zakończyłem szybko gre ale odznak pare jest :cool::p

czyli tak jak było wyżej podane pewnie trzeba było zaraz po powstaniu świata grać :rolleyes:
 

DeletedUser5

Guest
Niekoniecznie od Alfy, ale rejestracja musiała się odbyć w pierwszych miesiącach po starcie Grepolis :)
 
Na starym swiecie dostałem bonus za staż (03/2011), gdzie mi on potrzebny chyba tylko po to, aby go sobie w ramki oprawć, ale już na nowym go nie dostałem, chociaż inni go otrzymali, możecie to wyjasnić????
 

DeletedUser

Guest
ale tak dla jasności czy to ma być sprawiedliwe ?
co z tego kto ma ile konto ? ludzie zmieniają konta i to każdy o tym wie
dlaczego jeden ma mieć łatwiej a drugi nie
ale widze inno idzie w myśl zasady - bogatemu daj jeszcze wiecej a biednemu zabierz
ich rozumowanie polega na tym:
Ten kto ma dłużej konto (doświadczony) dostanie wszystkie bonusy a ten co ma konto pół roku (niedoświadczony) dostanie jeden.
smiley_emoticons_irre.gif

Powinno być chyba odwrotnie ale czasy Robin Hooda minęły bezpowrotnie :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nie powiedziałbym że najbliższe miesiące bo :
Twoja data rejestracji: 29.08.2010 - 3 bonusy
Twoja data rejestracji: 19.01.2012 - 2 bonusy
Twoja data rejestracji: 11.11.2014 - 1 bonus
 

DeletedUser21146

Guest
U mnie np.
Twoja data rejestracji: 02.08.2013
i też dwa bonusy :)
 

DeletedUser5

Guest
Na starym swiecie dostałem bonus za staż (03/2011), gdzie mi on potrzebny chyba tylko po to, aby go sobie w ramki oprawć, ale już na nowym go nie dostałem, chociaż inni go otrzymali, możecie to wyjasnić????
Można było otrzymać bonusy tylko na jednym świecie. Nie wykorzystuj żadnego bonusu i napisz zgłoszenie do obsługi, wyjaśniając sytuację. Czekamy właśnie na informację czy będzie możliwe przeniesienie nagród na inny świat, ale potrzebujemy listy graczy, których to dotyczy.
 

DeletedUser22102

Guest
a jeżeli jestem właścicielem dwóch kont, to czy można przenieść bonus z jednego konta na drugie (ten którego nie dostałem na tym drugim koncie)? Bo to w sumie wasza wina, że musiałem 2 konto założyć :p (kwestia urlopów, że nie można w ramach jednego konta wziąć urlopu tylko na wybranych światach)
 

DeletedUser5

Guest
Kot Felix, niestety nie można ;) Ja mam łącznie ponad 10 kont, pomyśl co by się stało, gdyby wszystkie bonusy zostały przeniesione na jedno konto :D
 
Do góry