Dyskusja na temat Jesiennego Wydarzenia

DeletedUser21146

Guest
Ja mam w sumie takie pytanko :p

czemu nie ma dzików ani gryfów dostępnych w eventach ? tak samo przy odznakach ? :cool:
co do odznak pisałam do supportu o tym niedługo po wprowadzeniu grepolisscore, miało być wprowadzone, ale najwidoczniej zapomniano
 

DeletedUser24377

Guest
dziś to przegięli pałe po całości. ludzie niektórzy wykorzystywali regularnie na bierząco składniki a banda /ciach/ podwaja bonusy do powiększonego ekwipunku. żenada. jutro dajcie plus 10% jeszcze do zakupu złota i 4 x przywołanie. brak słów.. chyba faktycznie pora włączyć urlop/zakończyć i olać ten syf cały
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dziś to przegięli pałe po całości. ludzie niektórzy wykorzystywali regularnie na bierząco składniki a banda /ciach/ podwaja bonusy do powiększonego ekwipunku. żenada. jutro dajcie plus 10% jeszcze do zakupu złota i 4 x przywołanie. brak słów.. chyba faktycznie pora włączyć urlop/zakończyć i olać ten syf cały


najgorsze jest to że sporo osób straciło mityki a teraz za friko dostaną 2 razy więcej i odbudują mit którego może by nie mieli szans na odbudowę gdyby nie ten bonus ..

A co do składników to Polish ma racje, wiele osób wykorzystywało składniki na bieżąco i teraz co ? Support zwróci im składniki czy to ma być nauczka na przyszłość by od razu nie wykorzystywać składnikowy bo może komuś zachce się podwajać nagrody ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
takie coś powinno być chociaż zapowiedziane , na szczęście ja trzymałem , choć mogłem tego więcej chomikować , no ale przegieli ostro
 

DeletedUser22102

Guest
W czasie eventu Wielkanocnego 2014 też ostatniego dnia czy w czasie jednego z ostatnich wrzucili bonus dla tych co chomikowali składniki...i jakoś wielkiego lamentu nie było wtedy...a teraz zachowujecie się jakby jakbyś ktoś was...ach szkoda (...) gadać, szkoda strzępić ryja, naprawdę...
 
nie przypominam sobie tego
no tak , złotnikom to nie przeszkadza ,a wręcz przeciwnie , byle więcej tego , wydam szmal będę mógł se nawet miasta kupić ...

grepo się dzieli teraz na bogatych i biednych , a nie na dobrych graczy i słabych
 

DeletedUser24377

Guest
W czasie eventu Wielkanocnego 2014 też ostatniego dnia czy w czasie jednego z ostatnich wrzucili bonus dla tych co chomikowali składniki...i jakoś wielkiego lamentu nie było wtedy...a teraz zachowujecie się jakby jakbyś ktoś was...ach szkoda (...) gadać, szkoda strzępić ryja, naprawdę...
to nie strzęp ryja. mi to nie pasuje, bo to jest nieuczciwe wobec innych graczy i /ciach/ mnie obchodzi event wielkanocny
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
O co chodzi z tym podwojeniem bo nie doczytałem jak info wyskoczyło.

3.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22102

Guest
To do cholery skończcie z tą grą, zniknijcie z forum, zniknijcie z gry i tyle, a nie jak panienki od roku czy więcej ogłaszacie, że odchodzicie z gry bo premium, złotnicy itd...mało kto już chce to czytać, to temat o evencie, a nie o waszych żalach. Tak, bogatsi małą łatwiej, tak było, jest i będzie. Deal with it. Mi to nie przeszkadza zabierać tym złotnikom miast, nawet fajniejsza zabawa.
 

DeletedUser24377

Guest
ja tu nie piszę bystrzaku o złotnikach (niech kupują ile chcą składników), tylko o wydaniu składników regularnym, a podwojeniu teraz przez co reszta traci. a co do kończenia gry kto ogłasza co roku? człowiek ma chęć pograć dla funu oderwać się, tyle że zamiast ulepszyć zaburzają rozgrywkę. mi nie przeszkadza walka ze złotnikiem jak to piszesz. To jest dyskusja o evencie i mam prawo napisać co mi się nie podoba, a podwojenie to jest sprawa dotycząca eventu. nie chcesz czytać wyjdź z forum i nie odzywaj się.
 
Przepraszam że przeszkadzam :p

Czyli jak wezmę manty to dostane je 2x? Do kiedy to?

Dobra już wiem dostanę podwójnie

a teraz mam pytanie do kiedy to i czy ten powiększony ekwipunek zostaje po evencie czy za 6 dni mi to wszystko zniknie?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
A ja o 2 w nocy poczarowałem z 50 mikstur, a rano takie coś ;p
W sumie mi to zwisa, ale dla części graczy na nowych serwerach to nóż w plecy :)
Podwojenie to już przesada, a jeszcze wrzucenie tego do powiększonego ekwipunku /ciach/ :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jak inaczej byś pomieścił bonusy? Z takiego prezentu najbardziej ucieszą się ci co wydają zloto na event. Teraz kupią składniki na manty i dostaną drugie w gratisie :p czy to zwiększy zysk i złotnicy będą więcej kupować to nie wiem ale pewnie taki byl zamiar i$$o
 

DeletedUser

Guest
A ten powiększony to ma jakiś limit? Czy pakiety łask na zbijanie klocków można tam do woli ładować? :)
 
Do góry