Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
ależ wy macie problemy :D

ktoś coś wie, co się dzieje na Lindos z "Oliwką"? Olavia konkretnie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
co wy się tak tego Turka czepiacie? Wogóle - dlaczego turek? AR-turek?
 

DeletedUser

Guest
służbista. Dobra, jaja sobie robię, bo chciałam zaciągnąć opinii. Na Knossos znana jako Grzybula, na lindos - ot właśnie ja, Dorotka "Oliwka" OlaviaPatriae. Bry wieczór xd
 
służbista. Dobra, jaja sobie robię, bo chciałam zaciągnąć opinii. Na Knossos znana jako Grzybula, na lindos - ot właśnie ja, Dorotka "Oliwka" OlaviaPatriae. Bry wieczór xd
czyli jeden z największych slupów ?
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser27953

Guest
czyli jeden z największych slupów ?
smiley_emoticons_auslachen2.gif
a po czym to wnosisz ?

każdy Drink ma jakąś obsesje na punkcie "słupów" i nazywa tak każdego kto nie jest z nimi ha
Mati i Kaxu szybko się zaaklimatyzowaliście u drinków
powiedzenie z kim przystajesz takim się stajesz w tym przypadku jak widać jest na miejscu
 
a widziałem pare jego rapków itp , w sumie podstawa do tego by osądząć gracza że jest słupem było to ,że dostałem 4x zmysły i odraz właczył i prawie nic nie zarobił (bardzo mało) , generalnie co raz więcej słupów , a mniej dobrych graczy , właściwie to rzadkość , bo są słupy , złotnicy , złotnicy+slupy (takich to sporo) i Ci co nabijaja na sobie pw , albo sa tacy co potrafią grać (nie uważam siebie za takiego , też jestem słupem :D )
 

DeletedUser18058

Guest
słupy to prawdziwa plaga. U nas w soju jest przynajmniej pięciu.

co u Turka? Jęczy i płacze bo błyskawicą dostał. Sam zaczął zabawę w błystki a teraz bawi się w cierpiętnika bo nawet na tej płaszczyźnie nie może pograć jak równy z równym. Co po za tym? Nic ciekawego. On stawia bunkry, nasi powoli je rozbijają. Ten pisze jakim jest cudownym obrońca a nasi kolona do kolegi mu aplikują.

Wynik wojny też standardowy. Turek stracił więcej wiosek na rzecz drinków niż cały jego sojusz podbił drinom.

no ale profil turecki prowadzi. Płacze, jęki i próba podbudowania samego siebie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27953

Guest
słupy to prawdziwa plaga. U nas w soju jest przynajmniej pięciu.

co u Turka? Jęczy i płacze bo błyskawicą dostał. Sam zaczął zabawę w błystki a teraz bawi się w cierpiętnika bo nawet na tej płaszczyźnie nie może pograć jak równy z równym. Co po za tym? Nic ciekawego. On stawia bunkry, nasi powoli je rozbijają. Ten pisze jakim jest cudownym obrońca a nasi kolona do kolegi mu aplikują.
Serio myślisz że Turek zacząłby walić w kaxu czarami tak bez powodu jako pierwszy ? wiedząc że sojusz nie ma się najlepiej ?
coś koledze już się myli za dużo gp

te całe czary-mary wzięło się stąd że kaxu waliła notorycznie czarami w Turka a gdy ta dostała w końcu odpowiedź od niego poskarżyła się Drinkom i wmówiła wam że to on pierwszy zaczął
no i dalej wiemy co się dzieje
 

DeletedUser18058

Guest
i dlatego Turek w swoim profilu umieścił wpis, ze rzuca błyskawice bo atakiem nie sięga. Ja Ci powiem od kiedy Turek nimi ciska. Od kiedy dostał pw od kaxu, które zabolało a nie dało się na nie odpowiedzieć.
 

DeletedUser27953

Guest
Tak normalnie go tak zabolało że nie wiedział co z sobą zrobić myślał o szarakach po tej wiadomości weź przestań pisać takie głupoty he ;)
 

DeletedUser18058

Guest
zacytuje dokorka. Z no namenami sie nie rozmawia. Chcesz błysnąć jaśniej niż Twój wezyr to napisz jak wynik wojenki wilczki drinki
 

DeletedUser27770

Guest
a po czym to wnosisz ?

każdy Drink ma jakąś obsesje na punkcie "słupów" i nazywa tak każdego kto nie jest z nimi ha
Mati i Kaxu szybko się zaaklimatyzowaliście u drinków
powiedzenie z kim przystajesz takim się stajesz w tym przypadku jak widać jest na miejscu
Nie znasz wiec się nie wypowiadaj. Grałem z nimi na paru światach i jakoś nie widziałem, żeby się aklimatyzowali z kimś oprócz swoich ludzi. No chyba, że mówisz o dobrych stosunkach w sojuszu no to każdy ma takie u siebie :] .. do tego co wypisujesz o czarach hahaha na pewno Mati i Kaxu czarują jak cholera hahahahaa ustaw się w kolejce koło Matiego to Ci zaczaruje :D tylko tak jak mu zagrasz :]
 

DeletedUser18058

Guest
aklimatyzuje się.
masówką.

"fstrętne wrogi mnie biją, bódujemy bónkier, wleje im."
 
ja tam się zaaklimatyzowałem , teraz jestem jak reszta bociarzy , złotników , oszustów , słupów itp , miasta zabieram tylko nieaktywnym lub zbanowanym , walczę tylko czarami bo inaczej nie potrafię
smiley_emoticons_afraid.gif
 

DeletedUser

Guest
raczej nie turek zaczął, bo to już nie pierwszy raz, jak masowo rzucają czary i to nie tylko na breve

driny za dużo drinów wypili i rzucają z nudów gdzie popadnie xd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24327

Guest
nie zapominj o ich pomagierach kulturalnych
smiley_emoticons_lol.gif


tęskni mi się trochę za 13 palcem z akcjum...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry