Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
ja to tam się w tą wojnę czarami nie wcinam. Na koniec dnia jak mam coś to rzucę, ale tylko dlatego, żeby nie zalegało :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
to i tak nie ma sensu. Dziecinada tak rzucać notorycznie. I nie ważne kto zaczął.
 

DeletedUser22651

Guest
to i tak nie ma sensu. Dziecinada tak rzucać notorycznie. I nie ważne kto zaczął.

Tak masz racje Turek to gówniarz przynajmniej się tak zachowuje
nie dowartościowane dziecko które wypisuje bzury na profilach i do ludzi.
Błazen grepolis.
 

DeletedUser

Guest
Tak masz racje Turek to gówniarz przynajmniej się tak zachowuje
nie dowartościowane dziecko które wypisuje bzury na profilach i do ludzi.
Błazen grepolis.
nie o to mi chodziło. Nawet jeśli to Turek zaczął, to po co się odwdzięczać tym samym. Dać sobie spokój i nie papugować, bo to też dziecinne

błaznem jest Mulard. Ktoś tu już wcześniej napisał dokładnie to samo co i ja myślę - prócz opcji "kup" to nic innego na grepolis nie potrafi :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22651

Guest
Dlaczego nie piszesz na swoim Nicku ? tylko na jakimś zgrzybiałym ?
 

DeletedUser

Guest
po pierwsze - uważaj z takimi tekstami
po drugie - nie ze swojego, gdyż, albowiem, ponieważ z tego loginu mam lepszy kontakt ze starymi kumplami :p
 

DeletedUser22651

Guest
po pierwsze - uważaj z takimi tekstami
po drugie - nie ze swojego, gdyż, albowiem, ponieważ z tego loginu mam lepszy kontakt ze starymi kumplami :p

Nie pouczaj mnie dziewczynko bo jak widziałem to kolona dostajesz raz za razem.
a grozić sobie możesz Noobom na swoim poziomie
 

DeletedUser

Guest
ot właśnie - kultura na najwyższym poziomie jak widzę. Ty to byś mógł się równać z moją akademią, którą miałam na Knossos. To, że nie mam czasu na grę to nie znaczy, że słabo gram. W tydzień bym cię rozwaliła gdyby nie praca (o ile wiesz CHŁOPCZYKU co to takiego) ;) pozdrawiam NOOBA nr1

żadnego poszanowania dla starszych i bardziej doświadczonych w grze
 

DeletedUser22651

Guest
ot właśnie - kultura na najwyższym poziomie jak widzę. Ty to byś mógł się równać z moją akademią, którą miałam na Knossos. To, że nie mam czasu na grę to nie znaczy, że słabo gram. W tydzień bym cię rozwaliła gdyby nie praca (o ile wiesz CHŁOPCZYKU co to takiego) ;) pozdrawiam NOOBA nr1

żadnego poszanowania dla starszych i bardziej doświadczonych w grze

Wszystko dobrze z głową ?
6 miast straciła i jeszcze kozaczy
ręce mi opadają jak takie Słupy się wymądrzają.
a ile lat ja gram ? ile lat mam ?
nawet na to nie znasz odpowiedzi.
 

DeletedUser23807

Guest
ot właśnie - kultura na najwyższym poziomie jak widzę. Ty to byś mógł się równać z moją akademią, którą miałam na Knossos. To, że nie mam czasu na grę to nie znaczy, że słabo gram. W tydzień bym cię rozwaliła gdyby nie praca (o ile wiesz CHŁOPCZYKU co to takiego) ;) pozdrawiam NOOBA nr1

żadnego poszanowania dla starszych i bardziej doświadczonych w grze
Mnie tam zawsze powtarzali w domu, że jeśli nie mam na coś czasu to lepiej się za to nawet nie brać
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser22651

Guest
A no tak wstyd bo pewnie baty wszędzie a tłumaczy się że czasu nie ma. :D:D
No macie racje nie ma z kim dyskutować.
A nasz Czarodziej Kebab dostał zasłużony urlop na Grepo pewnie do Kambodży poleciał
 

DeletedUser

Guest
A kogo obchodzi ile lat grasz i ile lat masz?
Powinno się szanować każdego, bo nigdy nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie monitora.
dokładnie. Oddaję miasta (bo z powodów osobistych grać nie mogę) ale jak zobaczę kolona od kogoś nieproszonego to leję ile wlezie. Kozak to z ciebie. Może za jakiś czas, jak wszystko u mnie wyjdzie na prostą i spotkamy się na jednym świecie, zjadę cię i to ja się będę śmiać z ciebie

A no tak wstyd bo pewnie baty wszędzie a tłumaczy się że czasu nie ma. :D:D
No macie racje nie ma z kim dyskutować.
A nasz Czarodziej Kebab dostał zasłużony urlop na Grepo pewnie do Kambodży poleciał
czasu nie ma. Pogadamy, jak ty będziesz mieć dwa nowotwory w swoim własnym domu (czego z całego serca, mimo że mnie teraz denerwujesz - nie życzę), a internetowa gra pod nazwą GREPOLIS będzie jedyną ucieczką od rzeczywistości, a gracze, których znasz od lat nie będą po tobie jeździć, że tracisz miasta, ale rozmawiać z tobą jak człowiek z człowiekiem, a nie jak człowiek z dzieckiem internetu, które 24/h widzi tylko grepo i nocy nie przesypia, żeby tylko dokuczyć komuś innemu

no, także tamat "oliwki" mamy w moim mniemaniu zamknięty, ale jeśli chodzi o czary - ze swoimi się zbytnio nie dogadam, ale może driny zaprzestają rzucania negatywów to wojna ucichnie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22651

Guest
czasu nie ma. Pogadamy, jak ty będziesz mieć dwa nowotwory w swoim własnym domu (czego z całego serca, mimo że mnie teraz denerwujesz - nie życzę), a internetowa gra pod nazwą GREPOLIS będzie jedyną ucieczką od rzeczywistości, a gracze, których znasz od lat nie będą po tobie jeździć, że tracisz miasta, ale rozmawiać z tobą jak człowiek z człowiekiem, a nie jak człowiek z dzieckiem internetu, które 24/h widzi tylko grepo i nocy nie przesypia, żeby tylko dokuczyć komuś innemu

chyba trochę nie na miejscu jak wylewasz na Fo takie prywatne rzeczy ale to twoja sprawa.
i robisz z siebie ofiarę. nie znasz mnie to daj sobie już siana a żale wylewaj na blogu a nie na wirtualnej stronie piszesz takie rzeczy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27908

Guest
Co tam misiaczki ? Dawno o sobie nic nie czytałem , spadek ego o dwa szczeble . Niedowartościowanie pełną parą.

Co do Drinkowo - Turkowych spraw to przychodzi mi tylko jedno do głowy :
By się pozbyć złych humorów
robię zupę z muchomorów

Bardzo pyszna to potrawa
a do tego jeszcze trawa...
zupa halucynowa zaraz będzie gotowa


Proszę się nie śmiać z Turka , bo przyjdzie ochota na kebaba i będą problemy gastryczne.
 

DeletedUser

Guest
Co tam misiaczki ? Dawno o sobie nic nie czytałem , spadek ego o dwa szczeble . Niedowartościowanie pełną parą.

Co do Drinkowo - Turkowych spraw to przychodzi mi tylko jedno do głowy :
By się pozbyć złych humorów
robię zupę z muchomorów

Bardzo pyszna to potrawa
a do tego jeszcze trawa...
zupa halucynowa zaraz będzie gotowa


Proszę się nie śmiać z Turka , bo przyjdzie ochota na kebaba i będą problemy gastryczne.
nie ma to jak rozluźnienie spiny xd dzięki :D

chyba trochę nie na miejscu jak wylewasz na Fo takie prywatne rzeczy ale to twoja sprawa.
i robisz z siebie ofiarę. nie znasz mnie to daj sobie już siana a żale wylewaj na blogu a nie na wirtualnej stronie piszesz takie rzeczy.
nie żale, tylko mierzysz wszystkich swoją grepolisowską miarą nie zważając na prywaty. Gówno mnie obchodzi ile miast tracę, ile podbiję, ile mam PW itp. Zajmij się swoją marną grą, a nie ocenianiem innych, ok?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry