Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser21146

Guest
Z szarakami nie dzisiaj, za trudny i kompletnie nieprzewidywalny przeciwnik na czas imprez. Nigdy nie wiadomo, co taki szarak ma w glowie.
Nie podawaj, podtrzymuje, zarobilem juz na nich siedemnascie browcow w zakladach i dobrze mi idzie, wystarczy, ze podam jedno z czterech slow kluczowych i wygrywam piwko ze znajomymi.
Bardzo interesujące.
 

DeletedUser27770

Guest
Z szarakami nie dzisiaj, za trudny i kompletnie nieprzewidywalny przeciwnik na czas imprez. Nigdy nie wiadomo, co taki szarak ma w glowie.
Nie podawaj, podtrzymuje, zarobilem juz na nich siedemnascie browcow w zakladach i dobrze mi idzie, wystarczy, ze podam jedno z czterech slow kluczowych i wygrywam piwko ze znajomymi.
A po co tutaj piszesz do ludzi a nie do swoich szaraczków? Siedzisz na tym m99 to siedź i z nimi rozmawiaj bo tutaj rozmawia się o sytuacji na Lindosie a nie o sytuacji w szarakach :D
 

DeletedUser17666

Guest
A po co tutaj piszesz do ludzi a nie do swoich szaraczków? Siedzisz na tym m99 to siedź i z nimi rozmawiaj bo tutaj rozmawia się o sytuacji na Lindosie a nie o sytuacji w szarakach :D
Odezwał się ten co płakał, że go po nocach atakują, przez co się przenosił z podkulonym ogonem XD.
 

DeletedUser27770

Guest
Odezwał się ten co płakał, że go po nocach atakują, przez co się przenosił z podkulonym ogonem XD.
Ciekawe gdzie tak pisałem :D bo z tego co pamietam licznik nie schodził przez 5 dni poniżej 1000 ataków i w dzień i w nocy :] coś chyba pomyliłeś haha nawet miałem swoją zakładkę w Skarpetkach :D ciężko walczyć w 6 osób przeciwko 100 :] z tym, że ja sie przeniosłem 1 morze dalej a nie uciekłem jak ty do picha na m99 do tych wszystkich szaraczków, które są lepszymi grajkami niż my i mają jakże więcej potencjału od graczy. Podbijaj tam szaraczki dla picha dalej bo sam sobie nie radzi ;) ale co może wiedzieć gracz, który potrafi tylko wjechać do szaraczka hahaha
 

DeletedUser27908

Guest
Ja jestem słupem , jednak to co mnie różnicuje to zamiast wchodzenia w szaraczki czy Turki czy innych "bogów" tej gry wybieram bardzo ciasne i wilgotne kotliny , oczywiście poprzedza to wysublimowana rozmowa o wpływie poezji Tetmajera na pogodę lasów równikowych , oraz lekkie zatrucie etanolowe by płodne równiny sawanny nie zmieniły się w chłodną i suchą pustynię Mellahara.Zawsze też można liczyć swe fałdy spożywcze siedząc na fotelu i pilnować konta nocą ( chodzą pogłoski że takie praktyki stosują w Krakowie ).
 

DeletedUser27953

Guest
nick z poprzednich światów gdzie z Tobą grałem poprosze - tu na forum

Mówisz masz Juggernaut Geth
jeśli możesz bo na bank wiesz podaj nicki osób chowających się u was :D
chodzi mi o tą dwójkę

Nie podwaj im nicku, jest zabawa jak jecza obaj o tych slupach.
KOntroweryjna postac wybrales, ciekawy aktor.

tam kontrowersyjna ^^
ciekawy aktor ale jeszcze ciekawsza rola he :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12258

Guest
Mówi się, ze faceci to duże dzieci, patrząc na poziom toczących się tu rozmów panów, w tym przysłowiu jest sporo racji :D
chociaż czasami dzieci mówią mądrzej niż tutejsi panowie
 

DeletedUser17666

Guest
Ciekawe gdzie tak pisałem :D bo z tego co pamietam licznik nie schodził przez 5 dni poniżej 1000 ataków i w dzień i w nocy :] coś chyba pomyliłeś haha nawet miałem swoją zakładkę w Skarpetkach :D ciężko walczyć w 6 osób przeciwko 100 :] z tym, że ja sie przeniosłem 1 morze dalej a nie uciekłem jak ty do picha na m99 do tych wszystkich szaraczków, które są lepszymi grajkami niż my i mają jakże więcej potencjału od graczy. Podbijaj tam szaraczki dla picha dalej bo sam sobie nie radzi ;) ale co może wiedzieć gracz, który potrafi tylko wjechać do szaraczka hahaha
Hahaha, tak sobie przewijam i przewijam rankingi atakujących gdzie Ty jesteś i po parunastu minutach znalazłem...
Więcej mi nie trzeba ;). Ja uciekłem?? Przed kim? A fakt, że wolę grać z ekipą która znam, to coś złego?
A co do szaraczków, to pewnie nie jeden lepiej by sobie poradził na froncie niż Ty :D.
 

DeletedUser27770

Guest
Hahaha, tak sobie przewijam i przewijam rankingi atakujących gdzie Ty jesteś i po parunastu minutach znalazłem...
Więcej mi nie trzeba ;). Ja uciekłem?? Przed kim? A fakt, że wolę grać z ekipą która znam, to coś złego?
A co do szaraczków, to pewnie nie jeden lepiej by sobie poradził na froncie niż Ty :D.
No jak wybijacie na sobie wojo na wzajem to nie dziwie się, że jesteście gdzieś tam w wojownikach bo mi szkoda patrzeć na tak odległe morze, gdzie Wy jesteście :D poza tym era banów zrobiła swoje ^^ ale co ty wiesz. Do szaraków nie dochodzą takie informacje. A jeżeli chcesz już pogadać o statach to jak byłeś czy byłaś w centrum to słabiutko z tymi Twoimi punkcikami. Trzeba było lecieć do "ekipy" żeby trochę ponabijać sobie na wzajem i dojechać szaraczki :] Dziwnym trafem odkąd się przeniosłeś na m99 to te Twoje punkty nagle dziwnie wzrosły dwukrotnie hahahahaha ale do mnie będzie pisać hahahahahaa
 

DeletedUser17666

Guest
Gdy byłem w centrum, zajmowałem 4 miejsce w atakujących zanim postanowiłem oddać miasta i zrobić reseta. To, że niepotrafisz grać fair i dostajesz bany to Twój problem i średnio mnie interesują wymówki, że to ktoś załatwia i takie tam (sranie w banie). Gdybyś grał i zachowywał się uczciwie bana byś nie dostał ;). Jeśli już patrzysz na moje pw i historie jak je zdobywałem, to zrób to dobrze. Nigdy w trakcie gry nie wybijałem własnego wojska. Masz coś do dodania jeszcze, czy nadal będziesz oskarżał wszystkich w koło o swoje porażki lub brak umiejętności?? ;)
 

DeletedUser22651

Guest
Sytuacja na świecie Lindos......
Właśnie stoi KOLON Tomaszka u wilków mur 22
A oni walą Mitykami hahaha
lecą również ognie każdy odbija z Wilków plus sojusz Virullent
a naczelny wódz z Wilków co ??????
Nic zero odzewu a siedzi na koncie hahaha
w sumie wiadomo dlaczego ???
BO MA SAME BIREMY bo się tak boi Polish doga i nie chce kolejnej wiochy stracić
 

DeletedUser27953

Guest
No i tu widać jak na dłoni propagandę jaką sieje doktorek
Mitkami i ogniami obecnie lecą mało doświadczeni gracze no cóż zrobić chcieli dobrze

U was zapewne taki gracz byłby już po za sojuszem

Nom boi się boi :)
Ale prawda jest taka że Polish ostatnio tylko się topi na nim więc to chyba nie jest zły pomysł z resztą nie tylko on :)
 

DeletedUser22926

Guest
Ciekawe czemu teraz się nie chwalą jak topią się u Turka.
Dlaczego teraz Szarańcz Pijak się nie śmieje? Przecież to takie śmieszne ;))
 

DeletedUser24377

Guest
No i tu widać jak na dłoni propagandę jaką sieje doktorek
Mitkami i ogniami obecnie lecą mało doświadczeni gracze no cóż zrobić chcieli dobrze

U was zapewne taki gracz byłby już po za sojuszem

Nom boi się boi :)
Ale prawda jest taka że Polish ostatnio tylko się topi na nim więc to chyba nie jest zły pomysł z resztą nie tylko on :)
ile tych kolonów było utopionych? 2? skoro nawet nie wiesz, guru nie pokazał i nie policzył dokładnie to nie pisz. przynajmniej coś próbuję i po prostu mimo synchro nie przebijam się przez bunkry a nie siedzę jak ta //ciach// i liczę punkty które mi wpadają w obronie tylko. bez nas mógłby turek być na dole wojowników a skoro jest wysoko widać, że dostaję lanie cały czas aż tak, że nie jest w stanie zrobić paczki ogni by pomóc sojuszowi odbić kolona. tyle w temacie. W podbojach turek stracił 2 miasta na rzecz drinków na żywca a podbił jedno nieaktywnego katy. w podbojach driny wygrywają 48:2 także możecie dalej wybielać siebie i turka na FO powodzenia. a on niech siedzi w bunkrach i płacze po sojuszach że ich biją i mają przewagę i złocą i wgl. nie pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18058

Guest
Szarańcz kamilku jest na urlopie ale jak chcesz to mogę zrobić wyjątek dla Ciebie i innych wafli tureckiego.
smieje sie z Was za odbijanie okupacji mitykami na murze 22.
smieje sie tez ze zdolności ataku wodza, któremu punkty sa potrzebne do zakładania blaszek i podbijania szarakow po własnych graczach.
czemu sie smieje? 1)Bo mam taki kaprys. 2)bo lubię sie smiac
3)bo trzeba być skończonym niobem żeby zasłaniać sie doświadczeniem innych graczy. Dobra rada, dobry wodz nie pozwolilby na takie praktyki.
 

DeletedUser22651

Guest
No i tu widać jak na dłoni propagandę jaką sieje doktorek
Mitkami i ogniami obecnie lecą mało doświadczeni gracze no cóż zrobić chcieli dobrze

U was zapewne taki gracz byłby już po za sojuszem

Nom boi się boi :)
Ale prawda jest taka że Polish ostatnio tylko się topi na nim więc to chyba nie jest zły pomysł z resztą nie tylko on :)

hahaha widać kto sieje kolega Ramsey Tuba Turecka
Omnosa czyli BiglazzyBastard nazywa mało doświadczony ??? Jak i wojtas. ???? i jeszcze kilku innych Valvi itd ??
Skończ już chrzanić głupoty Noobie bo słabo mi się robi zawsze macie wytłumaczenie na smary jakie dostajecie.:D:D:D

Ciekawe czemu teraz się nie chwalą jak topią się u Turka.
Dlaczego teraz Szarańcz Pijak się nie śmieje? Przecież to takie śmieszne ;))

A może kolega powie ile akcji Wilki zrobiły ? 0
chyba nic więcej nie muszę mówić 0 argumentów. a jak zwykle wypisują bzdury
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27908

Guest
Nie bronie tutaj w żadnym wypadku Kebaba , ale jako że wasi topowie gracze wiedzą jak dograć dobrze synchro tzw cofka w sekundę kolona nie ma zasadniczo sensu w wypadku gdy celujecie deffa z kilku miast to na pewno parę wsparć zostanie trafionych i w tą sekundę.Utarczki słowne są na miejscu , ale takie szydzenie z drugiej osoby to już trochę poza granicę dobrego smaku.Chwała mu za to że chcę mu się z wami walczyć mimo przewagi wojska , jak i ilości a także jakości graczy bo w każdym tym aspekcie przewaga należy do was. Może i zasłużenie wypracowana , jednak wydaje mi się że od początku samego serwera weszliście z większą grupą doświadczonych graczy.

A jeśli mam być kąśliwy to mała anegdota do byłego UBM z Akcjum , tutaj UCZYMY KULTURY.Nie jestem przekonany czy oby ta nazwa jest odpowiednia , bo kilka osób bliska serduszka proroka właśnie niedomaga z tą kulturą.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry