Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18058

Guest
akcje? Wilczki?
jakiej akcji oczekujesz od przedszkola prowadzonego przez turka? Te noobki sie cieszą ze obronili miasto. Co tam ze stracili 25razy więcej miast niż podbili. Każdy ma swój cel. Jedni chcą podbijać miasta a inni być najlepszymi wśród przegranych. Ja tylko nie rozumiem tych wszystkich wafli zasłaniających własną piersią tego klamczucha. Co swiat inne jelenie bronią go i wielbia. Ten za to nawet jednej akcji na aktywnego gracza sklecic nie umie.
tyle lat przygladam sie mdg i tym spadom po nich i ta sama historia. Turek wali bunkierki i poluje na nieaktywność.
 

DeletedUser22651

Guest
Nie bronie tutaj w żadnym wypadku Kebaba , ale jako że wasi topowie gracze wiedzą jak dograć dobrze synchro tzw cofka w sekundę kolona nie ma zasadniczo sensu w wypadku gdy celujecie deffa z kilku miast to na pewno parę wsparć zostanie trafionych i w tą sekundę.Utarczki słowne są na miejscu , ale takie szydzenie z drugiej osoby to już trochę poza granicę dobrego smaku.Chwała mu za to że chcę mu się z wami walczyć mimo przewagi wojska , jak i ilości a także jakości graczy bo w każdym tym aspekcie przewaga należy do was. Może i zasłużenie wypracowana , jednak wydaje mi się że od początku samego serwera weszliście z większą grupą doświadczonych graczy.

Wklej to Kebabowi, zacznij od niego najpierw bo sam zaczyna, prowokuje i się wybiela i wysługuje innymi
 

DeletedUser26408

Guest
Aj wilczki, wilczki ... Nie rozumiem waszych postów dotyczących rzekomego "topienia się" Polisha.
Co z tego, że się utopił ? Przecież każdy atakujący puszczając kolona na aktywnego gracza liczy się z ryzykiem porażki. To normalne, iż czasami kolon nie wejdzie pomimo dobrze zgranej akcji. Tak więc nie wiem, czy się chwalicie bunkrami tureckiego, czy też żalicie, że was biją... śmiem twierdzić, że to drugie ... aczkolwiek to tylko i jedynie mój osobisty osąd ...
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif


Nie widziałem jeszcze, żeby Driny chwaliły się, że utopiły Wam kolona ... a no tak ... bo ich nie wysyłacie ...
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser27908

Guest
Tej gry nie nauczysz się inaczej niźli poprzez walkę.Przegrać z lepszymi to żadna potwarz.Jeśli przy tym nauczysz się czegoś od nich tym lepiej.Pamiętajmy że każdy z nas kiedyś zaczynał , nie każdy miał tyle szczęścia aby trafić do solidniejszego sojuszu który by go czegoś nauczył wdrożył do gry.Nie zniechęcajmy tak nowych graczy , wystarczy że inno brzydko mówiąc " sra do własnego gniazda " serwując coraz to wymagające zasobniejszego portfela eventy.
 
Aj wilczki, wilczki ... Nie rozumiem waszych postów dotyczących rzekomego "topienia się" Polisha.
Co z tego, że się utopił ? Przecież każdy atakujący puszczając kolona na aktywnego gracza liczy się z ryzykiem porażki. To normalne, iż czasami kolon nie wejdzie pomimo dobrze zgranej akcji. Tak więc nie wiem, czy się chwalicie bunkrami tureckiego, czy też żalicie, że was biją... śmiem twierdzić, że to drugie ... aczkolwiek to tylko i jedynie mój osobisty osąd ...
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif


Nie widziałem jeszcze, żeby Driny chwaliły się, że utopiły Wam kolona ... a no tak ... bo ich nie wysyłacie ...
smiley_emoticons_hust.gif

ważne ,że się próbuje podbić , a nie stać w miejscu i czekac tylko aż ktoś mnie zaatakuje , a w między czasie podbijać nieaktywnych/szaraki.
 

DeletedUser18058

Guest
to jeszcze raz.
noob nad nooby odbija okupacje.
jakiś przesympatyczny i wyjątkowo inteligentny osobnik, pozwolił mu kupić sobie tyle mityków.
na szczęście nooob jak wiadomo noobem jest był i będzie i dalej mózgu i szacunku sobie nie kupił.



(noob słowo dozwolone w grze pod warunkiem zachowania szacunku)
oznajmiam, że zachowuję szacunek. Nie kasować tego wpisu
 

DeletedUser

Guest
uważaj żeby na Ciebie nie poleciała bo się rozpłaczesz i szaraka walniesz....
róbcie lepiej biremy dla kebaba:D:D
póki co tego jeszcze nie zrobiłam więc kochaniutki - nie trafiłeś. Ja robię biremy dla siebie i słabszych, nie dla agresorów

pijak, jaki ty masz log na Lindos, bo coś nie kojarzę?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22651

Guest
póki co tego jeszcze nie zrobiłam więc kochaniutki - nie trafiłeś. Ja robię biremy dla siebie i słabszych, nie dla agresorów

w ilu 8 miastach co masz ?? weź daj spokój i się już nie ośmieszaj
lepiej zrób szaraka... piszesz na fo o problemach a jak widać na grę i fo czas ma. żałosne.

pijak, jaki ty masz log na Lindos, bo coś nie kojarzę?

log ma .BraveHeart
 

DeletedUser

Guest
nie siedzę cały dzień. Z doskoku. I kolejny, który patrzy na punkty

chyba .BraveNoob. //ciach//

żałosne są wasze wywody o jednym graczu, a nie o SYTUACJI NA ŚWIECIE, bo przecież o to tu chodzi, a nie o TURKA. Chcesz sobie o nim pisać - załuż funpage, skoro go tak bardzo kochasz, że ciągle o nim piszesz xd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24377

Guest
żałosne są wasze wywody o jednym graczu, a nie o SYTUACJI NA ŚWIECIE, bo przecież o to tu chodzi, a nie o TURKA. Chcesz sobie o nim pisać - załuż funpage, skoro go tak bardzo kochasz, że ciągle o nim piszesz xd
łooo, masówka na Turka. No ciekawe, ciekawe. Będzie zabawa xd
sama o nim piszesz a czepiasz się doktorka, pijaka i zaczynasz więc zamilknij bo przeczysz sobie
 

DeletedUser

Guest
wiesz, wczoraj z nudów poczytałam i na praktycznie każdej stronie jest coś o Turku. Albo marudzenie dzieciaków

nieudacznik? Po czym tak oceniasz? Bo jakoś nie miewam zbyt wielu niepowodzeń
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27953

Guest
//ciach//

ot taka kultura
Dorota nie pisz z nim bo sama widzisz jaki to poziom
komentarz już zgłosiłem bo to co doktorek wpisuje na temat innych graczy to już przesada

moderatorze świata Lindos proszę skasowanie jego obraźliwych komentarzy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
no właśnie widzę. Aż mi głupio że dałam się ponieść i zniżyć do takiego poziomu. //ciach//

kozaczy, bo do mnie ma daleko xd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry