Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24377

Guest
łooo, masówka na Turka. No ciekawe, ciekawe. Będzie zabawa xd
i jak Ci się zabawa podoba? kebab 2 godzinnej akcji nie obronił
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_hust.gif
niech se profil zaktualizuje nooB
 

DeletedUser

Guest
po pierwsze - nie no name, bo się przedstawiłam (i kto tu nie czyta forum)
po drugie - akurat ten kolon mnie nie interesuje, bo ja piszę swoje, a oni i tak robią swoje. Wiedziałam co będzie po samych czasach ataków i wsparć. Jak chcecie coś ukryć albo fejkować to lepiej się proszę starać. No ale kto by się tam słuchał doświadczonego gracza z pierwszej generacji grepo... Turka nie bronię i bronić nie będę (przynajmniej przed opiniami) ale wbić mu coś do głowy ciężko
 

DeletedUser18058

Guest
Turecki widać tak sie umie bronic jak i atakować hahahahahahahahahaha

tylko bunkrować sie potrafi, krzyczeć do swoich graczy o wsparcia a tymczasem lyka kolony jak pelikan rybki. Nie ważne, krotka akcja, dluuuga. Turek bez podstawienia tysięcy lodek deffa nie znaczy nic.

grzybo... Dopiero zobaczysz jego twarz. Myślisz ze dlaczego rozpadło sie mdg? Ktoś przejrzał na oczy ze turek to Turek:)
 

DeletedUser24377

Guest
kebab niech profil sobie zaktualizuje słup jeden taki cwany. ciekawe jaka wymówka będzie przy 3 kolonie u niego.
smiley_emoticons_hust.gif
i nie mówcie mi żeby się nie śmiać, że każdy może dostać bo słup zasłużył na tego kolona za cwaniakowanie właśnie. dostał lanie i lekcję pokory
 

DeletedUser

Guest
ja tam stawiać nie będę, bo druga i trzecia generacja wojowników jest mi nie znana. Ja to tylko Ateny i Knossos
 

DeletedUser18058

Guest
doktorku. Daj już spokój. Ilu widziałeś graczy Turka co maja jaja żeby go otwarcie na forum skrytykować? Turek zawsze takich co mieli swoje zdanie eliminował. Zazwyczaj wmawiał wszystkim w kolo ze takowy był kretem.
 

DeletedUser

Guest
dla mnie to z ciebie żaden gracz wydaje mi się że 98 generacja ale Słupa
to, że teraz gram deffem nie znaczy, że jestem jakimś SŁUPEM i nie umiem grać. Styl gry zależy od czasu jaki możesz na grę poświęcić

Turek ma do mnie słabość tylko dla tego, że jestem jednym z dwóch graczy z sojuszu z 1 generacji (Ateny i Knossos the best). Nie wywali mnie za żadną krytykę, chyba że sama to zrobię
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
możemy już przyjmować zakłady.jak Turek zakończy gre tym razem.
a) stwierdzi ze jest w ciąży
b) ucieknie na nowy świat
c) załatwi sobie globala i będzie próbował strugać męczennika
d) zupa była za slona wiec wywali kilku graczy
e) obrazi się na wszystkich i pojdzie na urlop


opcja c

i jak Ci się zabawa podoba? kebab 2 godzinnej akcji nie obronił
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_hust.gif
niech se profil zaktualizuje nooB

to słabo
 

DeletedUser22926

Guest
kilka razy usłyszałem w tym temacie od doktorka że turek to zwykły szary gracz co najwyżej przeciętny, więc skąd się wzięła teraz taka euforia , po wstawieniu mu kolona? będziecie teraz chwalili się wbiciem kolona do każdego przecietniaka?
 
Turek ma do mnie słabość tylko dla tego, że jestem jednym z dwóch graczy z sojuszu z 1 generacji (Ateny i Knossos the best). Nie wywali mnie za żadną krytykę, chyba że sama to zrobię

Ateny i konssos to nie są początki grepo , i coś mi sie wydaje ,że to 2 generacja


z resztą co to za powód , znam noobów co grają od alfy , czy bety
 

DeletedUser24377

Guest
kilka razy usłyszałem w tym temacie od doktorka że turek to zwykły szary gracz co najwyżej przeciętny, więc skąd się wzięła teraz taka euforia , po wstawieniu mu kolona? będziecie teraz chwalili się wbiciem kolona do każdego przecietniaka?
tak żebyś wiedział. gdyby turek normalnie się zachowywał to sprawy by nie było, ale że ma przerost treści nad formą to będziemy śmiali się po każdym kolonie u tego nooBa twierdzącego, że jest nie wiadomo jakim grajkiem i obrońcą a w rzeczywistości potrafi nawalić jedynie kilka tysięcy birem bądź łódek deffa i myśli, że jest pro
smiley_emoticons_auslachen2.gif
a Ty obrońca słupów jesteś?
 

DeletedUser22926

Guest
ja tam nie bronię go bo nawet nie mam z nim do czynienia , tylko ciekawi mnie to dlaczego on u was wzbudza takie emocje
 

DeletedUser

Guest
ulubione słowo drinków - noob. Noon tu, noob tam, ale sami święci nie jesteście
 
Do góry