Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18058

Guest
ja tam nie bronię go bo nawet nie mam z nim do czynienia , tylko ciekawi mnie to dlaczego on u was wzbudza takie emocje
bo struga ważniaka, kłamie, robi z siebie ofiarę losu, bo od zawsze części z nas nienawidzi tak bardzo że zmyśla historie z nami w roli głównej. Sam co świat zmienia nicki bo każdy kolejny ban oznaczałbym dłuższy rozbrat z gra a wmiawia ludziom, że inni to oszuści itd.

taki populista szkodnik
 

DeletedUser22651

Guest
Wydaje mi że każdy jeden świat szybko skończyłas nie wiem po co piszesz na fo ? Chcesz coś pokazać? Puki co nawet sama dobrze nie wiesz gdzie grałas i ile .... jako pro gracz ??? No proszę Cię nie wypada. Dla mnie kolejny NoName co chce zabłysnąć na fo. Nic godnego uwagi.
 

DeletedUser

Guest
nie ośmieszaj się w tym momencie. Nie napiszę na fo gdzie byłeś i co widziałeś, bo cenzura, więc nie udzielaj się co do mojej osoby, ok?

ja tam nie bronię go bo nawet nie mam z nim do czynienia , tylko ciekawi mnie to dlaczego on u was wzbudza takie emocje
bo struga ważniaka, kłamie, robi z siebie ofiarę losu, bo od zawsze części z nas nienawidzi tak bardzo że zmyśla historie z nami w roli głównej. Sam co świat zmienia nicki bo każdy kolejny ban oznaczałbym dłuższy rozbrat z gra a wmiawia ludziom, że inni to oszuści itd.

taki populista szkodnik
przez te ciągłe zmiany loginu to nawet człowieka nie znam. Kumpel go zna, bo po knossos jeszcze grał, ja dopiero niedawno wróciłam tutaj
 

DeletedUser22651

Guest
Chyba Ty G widziałaś daj sobie już siana bo tylko się ośmiesz NoName.
Już mi się nawet z tobą dyskutować nie chce bo to jak grochem o ścianę.
nikt cię nawet nie zna bo zaiste jesteś mniej jak przeciętnym graczem.
 

DeletedUser20384

Guest
Zabawa widzę trwa w najlepsze
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser24327

Guest
chyba nie ma żadnego przedstawiciela Husarzy więc nie będzie konkretów, tylko domysły
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser24327

Guest
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
człowiek płynie sobie spokojnie na transach murek zdjąć a tu o kolon w mieście i 7k birek
 

DeletedUser26408

Guest
No i oczywiście rzuca na atak heroiczną
smiley_emoticons_hust.gif


no ale cóż ... ten sojusz wygrał niejeden świat
smiley_emoticons_irre4.gif


!!!!!!.png
 
Do góry