Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser202

Guest
ja też chce być w topce i sie dowartościować bo mam straszne kompleksy w realu:D
Ale czy siedze 28/24 czy zerknę co 3 dzień zawsze jestem farmą, ma ktoś kody na to:confused:
A co do nygusia no może miał taki kaprys i oddał wioche;)
 

DeletedUser

Guest
wracając do waszej dyskusji o legionie ateńskim. fakt, prowadzą w punktach i RA, mają najlepszą średnią gracza. z ich sojuszu znam z widzenia liviusa, ale to jeszcze z czasów plemion i kojarze nick 'szara eminencja'.
 

DeletedUser

Guest
Prawda.. Legion prowadzi w rankingach, ale proszę tu ludzisk w błąd nie wprowadzać, bo najlepszej średniej pkt na gracza to on nie ma :p
Widzę, że poszukiwania zakończyłeś na pierwszej stronie rankingu :p
 

DeletedUser

Guest
Prawda.. Legion prowadzi w rankingach, ale proszę tu ludzisk w błąd nie wprowadzać, bo najlepszej średniej pkt na gracza to on nie ma :p
Widzę, że poszukiwania zakończyłeś na pierwszej stronie rankingu :p

Weź nie dokuczaj znów człeczuniom :p ... to że nie są spostrzegawczy to nie ich wina :):)
 

DeletedUser

Guest
LA ma i tak świetną średnią jak na masówkę:D (żart oczywiście - tłumaczę, bo pewnie zaraz się gromy posypią;p)

ale ostatnio sporo graczy weszło i wyszło po paru dniach z LA - i to dobrych graczy z czołówki

skąd takie roszady?
 

DeletedUser

Guest
teraz wypowiadam mu otwartą wojnie rób defa haha

Z tymi mieczami ciagle jest coś nie tak .. poszukaj jeszcze dostawcy :)

P.S.

Koledzy z mojego sojuszu proszą żebyś ich też odwiedził :)


abch.jpg


adse.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4737

Guest
ach po co mówiłem żeby robił defa trudno możesz sobie brać moje miasta jak chcesz bo nie chce grać już znudziło mi się mam lepsze Giery od tej
i tak cię złapie :) pa
 

DeletedUser

Guest
hehe

Po co mu defa robic jak na takie ataki wystarcza mu 2 biremki :D
 

DeletedUser

Guest
Żeby było uczciwie .. przyznaję, że atakując mnie troche ogni ucho miał :).

gtfu.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Tak cos tam mial ale kto puszcza takie ilosci offa atakiem morskim bez obstawy ogniowych ,jak dla mnie to ewidentny blad uchiego :)
 

DeletedUser4387

Guest
Co do raportów ataku uchonokia to są żenujące.Niby niezły grajek a zachował się jak amator.Do tego trafił jeszcze na świetną zawodniczkę.Przy takim podejściu z góry skazany był na porażkę.
 

DeletedUser4737

Guest
szczerze to tylko się bawiłem bo kończę grę muszę się skupić na czymś innym :)
ps.mam dla ciebie niespodziankę ;) wybuchową
 

DeletedUser

Guest
ale sie czepiacie tego wybitnego pokazu niczego.....
kończy nie kończy .... jak biedrona sie wkurzy to na pewno definitywnie tu skończy :p
( P.s. długo to nie nastąpi skoro dostacza wiele pkt niskim kosztem :p )
 

DeletedUser4737

Guest
lubią was za to nara za tydzień się odezwie :)
ps.jak nie będę pisał czyli nie gram :(
 

DeletedUser

Guest
Nic tu się nie dzieje.. ;-)

Co do tematu, to odniosę się, że sojusz Piekielne Legiony - to znakomite farmy :D
 

DeletedUser

Guest
Coś tu mało ostatnio się dzieje :D

Ja już sobie 3 miasta posiadam i w sumie podoba mi się takie życie, bez siedzenia w topce, bez ciągłych problemów :D

A jak tam w wielkim świecie? :D
 

DeletedUser4737

Guest
Bo nie ma komu imprezki zacząć :p
wszyscy chyba jadą w eko lub za wolny ten świat?
 
Do góry