Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26408

Guest
o matko xd może poradnik mu napisać :D

Mysle, że TOP 1 wojownik HERAKI mu wszystko wyjaśni
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser22926

Guest
O kurde no naprawdę jaki fajny raport...
co teraz zaczniesz wklejać każdy raport jaki ci wpadnie?
gratulacje zabicia 43 procarzy :)
ja dzisiaj wjechałem w oddział obywatelski, ale gdzieś mi rapek się zgubił i nie mogę wkleić (szkoda bo było co oglądać)
 

DeletedUser22926

Guest
Niestety my nie jesteśmy tak mocnym sojuszem jak Banany lub Młode wilki którzy odbijają każdą okupkę z wielkim zapasem mitów. Wy byście pewnie lecieli na okupkę miasta 1k położonego za dwoma morzami na murze 25, ale my nie jesteśmy tak potężni. Przepraszamy że nie sprostaliśmy waszym oczekiwaniom. Musimy od was się jeszcze dużo nauczyć banany ;p
 

DeletedUser22926

Guest
znalazłem rapek na miarę najlepszych rapków Najwyższego króla. Patrzcie i podziwiajcie
 

Załączniki

  • Przechwytywanie.PNG
    Przechwytywanie.PNG
    212,4 KB · Wyświetlenia: 49

DeletedUser23807

Guest
dobra, sorry. Pisałam ogólnie. Do ciebie nic nie mam konkretnie. Ale ten bonus nocny od czegoś jest. Chcesz się z kimś zmierzyć - wal jak jest online, nie jak śpi/pracuje
Z tej wypowiedzi mogę zawnioskować, że od dzisiaj powinnam pisać do graczy zanim wykonam atak na nich czy sa dostepni i czy beda mieli chwile czasu by postawić mi oddział :D Osoby zapracowane z reguły nie mają tyle czasu by siedziec ciagle na FO i komentowac co chwile nowy wpis jakiegos gracza :)
 

DeletedUser

Guest
chyba, że pracuje w nocy :p o aż takiej kulturce nie mówię, ale jednak noc od czegoś jest
 

DeletedUser22926

Guest
a to od kiedy noc jest jednakowa dla każdego?
dla ciebie może od spania, a dla mnie od wbijania kolonów w nocy dla takich jak ty. nie możesz porównywać innych własną miarką.
 

DeletedUser

Guest
kiedyś to albo chwilę po włączeniu bonusu, albo z samego rana kolony się witało, ale 2:20 w nocy? Błagam, brak życie prywatnego? Grepoludki?

ehh...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23967

Guest
grzyboo nie pisz o atakach w nocy identycznie jak Milka, która zawsze twierdziła że ataki w nocy są nie honorowe i tylko cieniasy latają wtedy
smiley_emoticons_smilenew.gif
ale ta pamięć krótka u niektórych
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23807

Guest
grzyboo nie pisz o atakach w nocy identycznie jak Milka, która zawsze twierdziła że ataki w nocy są nie honorowe i tylko cieniasy latają wtedy
smiley_emoticons_smilenew.gif
ale ta pamięć krótka u niektórych
smiley_emoticons_seb_zunge.gif

A czy ja gdzieś w swojej wypowiedzi napisałam o atakach nocnych?
Więc prosze zaczac czytac ze zrozumieniem :)
Dalej ich nie lubie i tez nie stosuje takiego stylu gry gdyz wole sie wyspac :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry