Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24262

Guest
Piszesz że mamy pakt z kłamcą powiedz mi skąd te domysły a może to ty lubisz kłamać ? Widze że to u was typowe: nie wiem co napisać to napisze mu że jest dzieciakiem a drugi mi napisze zaraz że jestem NoNamem i że ze mną nie gada
 

DeletedUser6630

Guest
od 2010 roku nie mam za wiele postów bo stare grepo i gracze już raczej nie cykają w to wpadłem na chwile zobaczyć co jest grane , ale gdzie te akcje gdzie kolon leciał kilka h i cały sojusz leciał przed i wsparcie po (synchro co do sek) , na kappie graliśmy 2 lata żeby pakę mitów zrobić panie jaki to czas był nie było ts tylko skype :) , a teraz farmienie łask dziennie robisz bez spiny 30 harpi no możę 20 , nie sypiesz nie grasz , ale co się dziwić wszędzie jest hajs .....

era telefonów też nie to zabierzcie gimbazie telefony ciekawe jak by sobie radzili w dzien i noc :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12258

Guest
Pijaka wszyscy znają przecież
smiley_emoticons_lol.gif
no widzisz zawsze się znajdzie wyjątek, nadal mimo podpowiedzi nie mogę sobie skojarzyć tego nicku ;)
 
od 2010 roku nie mam za wiele postów bo stare grepo i gracze już raczej nie cykają w to wpadłem na chwile zobaczyć co jest grane , ale gdzie te akcje gdzie kolon leciał kilka h i cały sojusz leciał przed i wsparcie po (synchro co do sek) , na kappie graliśmy 2 lata żeby pakę mitów zrobić panie jaki to czas był nie było ts tylko skype :) , a teraz farmienie łask dziennie robisz bez spiny 30 harpi no możę 20 , nie sypiesz nie grasz , ale co się dziwić wszędzie jest hajs .....

Na kappie latały kolony po 12h, raz chyba nawet poleciał 24h na aktywnego gracza (cieżko mi sobie przypomnieć dokładny czas) ale nawet przy wprowadzeniu 2.0 tez takie akcje były robione, np na NY (pierwszy świat 2.0). Tam też kolony latały ponad 10h i się dało wbić a teraz? Teraz to wątpie by było to możliwe bo nawet jak gracza wyczyścisz z całego woja i sąsiadów też to za złoto moga szybko odbudować wojo i się bronić.
 

DeletedUser18058

Guest
no i tu widać jak na dłoni jaką obsesją pałasz do Turka
szukałeś jakieś postu sprzed kilku lat o_O
lub co gorsza miałeś to gdzieś zapisane w jakimś folderze zgaduje że nosił nazwę "turek" o_O

Mulard to nowa generacja złotnika
mogę się założyć że nikt nie wydał tyle kasy co on na tym świecie tylko
ale to jego kasa i robi co chce i nikomu nic do tego

I zapomniałeś dodać ile to się od Omegi zmieniło
event co miesiąc ogólnie wszystko można kupić dosłownie
więc wytrwały złotnik dużo może namieszać :)

przylazł no name i zaczyna się mądrzyć.
wiesz co nie powinno się zmieniać?
pewne ideały, którymi twój wódz podobno się kierował.
ile to się napluł na Rzeźnię, Gloriana, Playę Star i wielu innych?
ile to nakłamał na temat ludzi którym do pięt nie dorasta w kwestiach związanych z ideałami, honorem, czy oddaniem.
a teraz co?
zmieniło mu się?
gdzie się podział ten wielki wojownik z omegi, który bredził o walce?
powiem Ci gdzie. Nigdy go nie było.

to zwykły kłamczuch i tyle.

wystarczy przeczytać ten jeden post, który do dziś jest na forum i prześledzić losy MDG.

Omega - poważna walka jeszcze silnego MDG oraz porażka.
Korynt - próba mieszania, mącenia, rozbijania czyichś sojuszy i klęska w wojnie.
Retimno - pierwsze symptomy braku walki, ucieczki za plecy paktowiczów i plucie zza ich ramion
Akcjum - dno totalne. Sojusz na M200, upierdliwe ciągłe ataki po 1000 na raz żeby kogoś zamęczyć, zniechęcić do gry. Tam Twój wodzu podpisał pakty z każdym sojuszem który był między MDG a małą (20 osobową) Furią. Tam wodzu mając dwa morza miast wypisywał na FO, że leci do Furii blaszki zakładać bo my nie umiemy do niego dopłynąć.
Gela - sprowadzenie na ziemię w półtora miesiąca.
Lindos - bratanie się ze złotnikami, którzy umiejętnościami do pięt nie dorastają chociażby takiemu komodo.

Tak masz rację.
Grepo się zmienia a w raz z nim Wódz Turecki, który zapomniał już co to walka więc chwali się w profilu, że utopił komuś kolona.
 

DeletedUser11244

Guest
Piszesz że mamy pakt z kłamcą powiedz mi skąd te domysły a może to ty lubisz kłamać ? Widze że to u was typowe: nie wiem co napisać to napisze mu że jest dzieciakiem a drugi mi napisze zaraz że jestem NoNamem i że ze mną nie gada

Ja jesten NoNamem i to był najlepszy sojusz jak dla mnie a turek moglby zostawic sojusz swoj przejsc do lepszego jak wielu to robilo i miec duzo latwiej,ale trwa tam w niedoli i to duzy plus dla niego a minus to te farmazony na profilu
 

DeletedUser24262

Guest
Ale ja nie pisze o Turku tylko o Szarańczy ,ale chyba jak go nie zacytuje to nie zwróci uwagi na NoName'a
 

DeletedUser6630

Guest
Ja nawet nie wiem kim jest turek :) o którym tutaj się tyle naczytałem Glorian coś słyszałem , pozdrawiam graczy typu levent, leonidas, headshot, świrek, pewno już nikt nie gra , sorry ale nawet nie wiem kim jest top 1 mullard nawet jeżeli złoci to i tak szacunek bo na pewno musiał oddać dużo czasu na tę grę i złota też trzeba umieć używać rozważnie.

- w każdym razie jeżeli stara gwardia może się wypowiedzieć na FO czego raczej nie czyni to ta gra już nie jest tą samą co kiedyś, kiedyś naprawdę liczyła się głownie aktywność nie jakieś potuski,eventy, alarmy itd
 

DeletedUser11244

Guest
bo ja dobry pijak jestem a ten noname szarancza to mnie podrabia nieudolnie:)
 
Ja nawet nie wiem kim jest turek :) o którym tutaj się tyle naczytałem Glorian coś słyszałem , pozdrawiam graczy typu levent, leonidas, headshot, świrek, pewno już nikt nie gra , sorry ale nawet nie wiem kim jest top 1 mullard nawet jeżeli złoci to i tak szacunek bo na pewno musiał oddać dużo czasu na tę grę i złota też trzeba umieć używać rozważnie.

- w każdym razie jeżeli stara gwardia może się wypowiedzieć na FO czego raczej nie czyni to ta gra już nie jest tą samą co kiedyś, kiedyś naprawdę liczyła się głownie aktywność nie jakieś potuski,eventy, alarmy itd

jak pamiętasz sojusz Awangarda to powinieneś więcej nicków wymienić :p

co do osób które wymieniłeś to levent chyba jeszcze gra, pozostałych nie widziałem podobnie jak graczy z PNSA czy Narrenturm ;p moze ktos z rydwanów śmierci jeszcze gra ale to już pytaj leventa, czasem na fo zaglądał
 

DeletedUser6630

Guest
rydwany śmierci pamiętam jako symmachia spartańska ich laliśmy ale wszystkich nicków nie pamiętam niestety , pytanie brzmi czy ktoś kiedyś skrzyknie graczy doświadczonych i zaczniemy jakiś świat
 

DeletedUser11244

Guest
z rydwanow smierc pamietam tego hubiego z hamburga co do mdg przeszedl zdrajca ale dobry pijaj byl

chyba gral tam na koncie laxi
 
rydwany śmierci pamiętam jako symmachia spartańska ich laliśmy ale wszystkich nicków nie pamiętam niestety , pytanie brzmi czy ktoś kiedyś skrzyknie graczy doświadczonych i zaczniemy jakiś świat

stary pies i miły kotek nadal grają jeśli chodzi o osoby z Kappy i Vlad Dracula (grał z ryszawą i ndk) :p z tego co wiem gracze z SS poszli grupą grać w inna grę a może to byli gracze PNSA :p nie pamiętam ale raczej nikogo z obu sojuszy tutaj już nie spotkasz
leventa jeszcze chyba na geli widziałem ale też już praktycznie nie gram i kontakt z osobami z kappy mam tylko poza grą
 

DeletedUser6630

Guest
eh miły kotek jakie stare czasy i ndk też :), a później widziałem że ndk był chyb top 1 na jakimś świecie, pamiętam tylko że byliśmy SS sami na cały świat szło po 100 ataków na miasto w tym 3 kolony ukryte i się człowiek bronił w nocy
 
eh miły kotek jakie stare czasy i ndk też :), a później widziałem że ndk był chyb top 1 na jakimś świecie, pamiętam tylko że byliśmy SS sami na cały świat szło po 100 ataków na miasto w tym 3 kolony ukryte i się człowiek bronił w nocy

nie wiem czy był, może na omedze..
SS nie było same ;p pakt z sojem ryszawy i pnsa :p dopiero potem SS i PNSA się lali miedzy sobą (zrobili tez fuzje ale potem sie rozstali i walczyli ze soba a przynajmniej ja tak to pamiętam)
 

DeletedUser11244

Guest
juz chyba cos odpisalem ale ktos usunął
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry