[Dyskusja] Statki - pytania i komentarze

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
W tym miejscu możecie zamieszczać wszystkie pytania lub komentarze dotyczące konkursu Statki. Prosimy, aby w wątku z regulaminem znajdowały się wyłącznie rozwiązania.

Jest to pierwsza edycja Statków, dlatego zachęcam do dzielenia się sugestiami dotyczącymi organizacji kolejnych odsłon konkursu :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
CiaasteczkowyPotwór, rozwiązania zamieszczamy w wątku z regulaminem, czyli tutaj. Stwórz tam proszę nowego posta i dodaj swój nick oraz nazwę świata, na których chcesz odebrać nagrody :)
 

DeletedUser21386

Guest
Poprzednia forma konkursu była lepsza
smiley_emoticons_sadnew.gif
 

DeletedUser5

Guest
madavra, nie szukasz statków na świecie ;) Masz planszę, na której znajduje się 100 pól:

okrety%20plansza.png


Musisz podać 10 współrzędnych, na których wydaje ci się, że mogą znajdować się statki. Przed startem konkursu przygotowałam planszę z jednostkami, a po zakończeniu konkursu zostanie ona opublikowana. Gracze, którym się poszczęści i ich współrzędne będą odpowiadać polom, na których znajdują się statki, dostaną nagrody.

Big Kamil, dlaczego lepszy? Chodzi o rywalizację pomiędzy graczami, o to, że statki zajmowały więcej pól czy coś jeszcze?
 

DeletedUser5

Guest
LAZIKGAME, tylko na jednym świece dostajesz bonusy, więc trzeba podać tylko jeden świat. Złoto zostanie dopisane do nicka, więc możesz je wykorzystać na dowolnym serwerze :)
 

DeletedUser5

Guest
Furiatka2222, tak, mogą być wszędzie na planszy.

Przypominam, że nie będziemy uwzględniać rozwiązań, w których nie ma nicka lub świata, albo współrzędnych jest mniej niż 10 / więcej niż 10. Możecie edytować posty do zakończenia konkursu, więc jeśli ktoś przesłał odpowiedź niepoprawnie, to możecie ją jeszcze poprawić.
 

DeletedUser28469

Guest
a okej a gdzie tą planszę mam uzupełnić? możecie mi przesłać link do tego i link do wysłania z góry dzięki:)

a dobra juz czaje i teraz np. pisze nick i 10 współrzędnych

i świat
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19286

Guest
mała125 , rozwiązania zamieszczamy w wątku z regulaminem, czyli tutaj. Stwórz tam proszę nowego posta i dodaj swój nick oraz nazwę świata, na których chcesz odebrać nagrody :).
 

DeletedUser21386

Guest
Tak o to mi chodziło
smiley_emoticons_lol.gif

Lepszy ponieważ miał więcej wspólnego z tradycyjnymi statkami, w których statki zajmowały więcej niż jedno pole.
Wolę też bezpośrednią rywalizację pomiędzy graczami.

Wcześniej konkurs był chyba także rozgrywany systemem turniejowym.

PS: Pamiętam jak walczyłem z Kaniokanią czy TheKkokiem
 

DeletedUser5

Guest
Big Kamil, ja też grałam w którejś edycji :D Nie dałoby rady niestety zorganizować standardowego konkursu na takich zasadach. Przerabialiśmy to przy którejś zabawie offtopowej - wysłaliśmy ogłoszenie w grze, zapisało się do udziału z 200 graczy, a jak przyszło co do czego, to zostało może z 5 osób :p Jeśli znalazłoby się kilku chętnych do wzięcia udziału w Statkach na takich zasadach, jak w zabawie - czyli uczestnicy zgłaszają się spośród forumowiczów, którzy nie zrezygnują w trakcie, rozgrywamy bitwy pomiędzy graczami i stosujemy standardową planszę, to jak najbardziej moglibyśmy zorganizować, nawet z nagrodą w postaci złota i bonusu dla zwycięzcy :)
 

DeletedUser28469

Guest
shannqa a co jeśli braknie miejsca w ekwipunku nagrody przepadną?
 

DeletedUser5

Guest
Madavra, bez obaw, nie przepadną :) Nagrody dodajemy do powiększonego ekwipunku, w którym nie ma ograniczenia miejsc. Bonusy mogą zostać wykorzystane w dowolnym momencie i nie zabierają slotów podstawowego ekwipunku.
 

DeletedUser28469

Guest
aha ok dzięki

mam nadzieję że trafie na hydre:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
madavra, jeszcze dziś przez cały dzień można przesyłać odpowiedzi, do 23:59 :) Jutro rozpoczniemy sprawdzanie rozwiązań, ale może to potrwać do kilku dni, ponieważ jest wyjątkowo dużo uczestników. Po nagrody nie będziecie musieli się zgłaszać samodzielnie, tak jak w większości konkursów, dodamy je sami do waszych kont.
 

DeletedUser28469

Guest
ok dzięki za info a jeszcze pytanko xd gdzie ten ekwipunek dodatkowy czy co
 
Do góry