Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19924

Guest
Serwery byście lepiej ulepszyli:) Ataki weszły 20 minut temu i co? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, co się z nimi stało...ciekawe, jak długo poczekamy na rezultat walk.

A za chwilę dojdzie drugie tyle ataków...spalimy serwery Inno?!
 

DeletedUser18203

Guest
Serwery byście lepiej ulepszyli:) Ataki weszły 20 minut temu i co? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, co się z nimi stało...ciekawe, jak długo poczekamy na rezultat walk.

A za chwilę dojdzie drugie tyle ataków...spalimy serwery Inno?!
Nie nie spali sie.
Raporty jutro będą:)
 

DeletedUser23832

Guest
W nowej wersji można znacznie łatwiej dowiedzieć się o zdobytych odznaczeniach.

Dodaliśmy wykrzyknik do przycisku Grepolisscore, który informuje o tym, że niedawno zdobyto odznaczenie.
Ikona wyświetla się do czasu, gdy przejrzane zostaną zakładki z nowymi odznaczeniami.


BRAWO ;) wiedziałem że czegoś tu brakowało , Dziękujemy za ten wykrzyknik wszyscy razem ;)

może już starczy takich durnych aktualizacji ?
gdzie była zamieszczona ankieta dotycząca aktualizacji ? kto głosował na tak ?
Ta aktualizacja była niezbędna do dalszego bezproblemowego funkcjonowania Grepolis. Poza tym nowy technik został zatrudniony i miał za zadanie wykazać się jakimś innowacyjnym pomysłem przy aktualizacji. BANG! I się wykazał
 

DeletedUser19924

Guest
Po aktualizacji skoczkowie nie mogą wysyłać surki na cudaki przez 72h...a co ze skracaniem?!

W praktyce wychodzi, że też skracać nie można...warto dopisać do w opisie aktualizacji
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Dopisałam informację o łaskach do ogłoszenia o aktualizacji 2.123.

W nowej wersji można znacznie łatwiej dowiedzieć się o zdobytych odznaczeniach.

Dodaliśmy wykrzyknik do przycisku Grepolisscore, który informuje o tym, że niedawno zdobyto odznaczenie.
Ikona wyświetla się do czasu, gdy przejrzane zostaną zakładki z nowymi odznaczeniami.


BRAWO ;) wiedziałem że czegoś tu brakowało , Dziękujemy za ten wykrzyknik wszyscy razem ;)

może już starczy takich durnych aktualizacji ?
gdzie była zamieszczona ankieta dotycząca aktualizacji ? kto głosował na tak ?

Nie wszystkie aktualizacje zawierają mnóstwo przydatnych funkcji. Wciąż trwają prace nad ulepszeniami cudów świata. W 2.126, co można już przeczytać na forum bety, rozprawimy się z budowaniem cudów na wyspach, które nie posiadają maksymalnej liczby miast. Po zmianie, na takich wyspach pojawią się paliki, na których można zakładać miasta. Oprócz tego, po restarcie nie wylądujemy na wyspie, na której ktoś właśnie buduje cud ;)
 
... rozprawimy się z budowaniem cudów na wyspach, które nie posiadają maksymalnej liczby miast. Po zmianie, na takich wyspach pojawią się paliki, na których można zakładać miasta. Oprócz tego, po restarcie nie wylądujemy na wyspie, na której ktoś właśnie buduje cud ;)
chyba było dużo skarg na mnie po ostatnim wybryku na Zakros ;) bo normalnie te zmiany dotyczące Cudaków
wypisz wymaluj mój przypadek...
 

DeletedUser6248

Guest
....Wciąż trwają prace nad ulepszeniami cudów świata. ...
Nieśmiało zapytam, czy Cuda są od miesiąca?
Przecież ta funkcjonalność powinna być dawno już dopieszczona i nie wymagająca ulepszania.
Jak dla mnie to jest absurd. Zamiast zachęcać ludzi do gry coraz to lepszą jakością i w ten sposób wyciągać kasę, to pojawiają sie coraz to nowsze pomysły "zapłać", zamiast lepsza jakość gdy.
W ten sposób owszem, pojawią się nowi gracze, ale to krótkowzroczność, bo pojawią się i znikną. Tak samo jak znikają starzy gracze. Wkrótce nie będzie miał kto kupować premium.
 
a kiedy aktualizacje naprawią w koncu ten błąd ?
miast z ujemnymi pkt jest pelno
lllllldd.jpg
 

DeletedUser19924

Guest
Ooo...a tego jeszcze nie widziałem :) Gdzie takie cuda można obejrzeć...
 

DeletedUser5

Guest
*El Gato*, nie kojarzę ostatnim czasie zgłoszeń błędu z punktami na minusie, dlatego jeśli ponownie natkniesz się na takie miasto, byłabym wdzięczna za podanie świata, sprawdzimy. Póki co odpaliliśmy skrypt przeliczający liczbę punktów na wszystkich serwerach.
 

DeletedUser19924

Guest
Jak ja widzę takie "promocje", to nie wiem, kto to wymyśla. Włączam grę i wyskakuje mi, że mogę skorzystać ze specjalnej promocji z okazji czarnego piątku. No i tak jak boski pakiet rekrutacyjny jest ok (choć jak dla mnie przegięcie, że można tak mocno wpływać na rozgrywkę na danym świecie), tak ten duży pakiet najeźdźcy wywołuje u mnie uśmiech politowania (gdzie za taką kasę takie śmieszne bonusy), a ten średni pakiet startowy, to już próba zrobienia ludzi w bambuko...za 39,90 dajecie wszystkich doradców na 28 dni i jeden bonus do surki na 2 tygodnie. A jak ktoś wejdzie w zakup monet, to ma za tę samą cenę 1500 złota, czyli nie doradców na cztery tygodnie jak w pakiecie, tylko na sześć tygodni. Jak dla mnie jeden bonus do surki nie jest równy wszystkim doradcom na 2 tygodnie, a to jeszcze przecież specjalna oferta promocyjna...

Pomyślcie czasem zanim coś wypuścicie!
 

DeletedUser18058

Guest
czy kiedykolwiek planowane jest uruchomienie aplikacji na telefony z windows? Jest grupa graczy, ktora korzysta z wersji przeglądarkowej właśnie dlatego, że inno nie lubi się z Microsoft. Teraz,ja wyłączacie co utrudnia grę. Zresztą sam uważam, ze apka to kolorowy szrot i wolę wersje przeglądarkową. Apka jest dobra do powiadomień i sypania cudaka
 

DeletedUser26320

Guest
czy kiedykolwiek planowane jest uruchomienie aplikacji na telefony z windows? Jest grupa graczy, ktora korzysta z wersji przeglądarkowej właśnie dlatego, że inno nie lubi się z Microsoft. Teraz,ja wyłączacie co utrudnia grę. Zresztą sam uważam, ze apka to kolorowy szrot i wolę wersje przeglądarkową. Apka jest dobra do powiadomień i sypania cudaka

Zgadzam się w pełni, zamknięcie tej wersji znacznie utrudni grę graczom z Windows Phone.
 

DeletedUser5

Guest
DonBeker, przekazałam twój komentarz do osób odpowiedzialnych za promocje.

Szarańcz Pijak, konkretniej to Microsoft gryzie się z Adobe ;) Adobe AIR nie wspiera Windows Phone, przez co stworzenie aplikacji na te urządzenia niestety nie jest możliwe.
 

DeletedUser27584

Guest
a wpadnie ktoś na pomysł aby z mobila zapodać ruchomego bo jak to wyłączycie to będzie lipa
 
"Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas wczytywania dodatkowych danych"

Czy tylko ja nie mogę zalogować się do aplikacji mobilnej po przymuszonej aktualizacji ?

Dodam że aplikację kilkukrotnie reinstalowałem, dane oraz pamięć cache czyszczone kilkukrotnie też były i problem dalej występuje.
 

DeletedUser23967

Guest
Nie tylko ty masz z tym problem :) mi na 3 różnych fonach umarła więc na szczęście w nieszczęściu jest jeszcze wersja mobilna której nie zamknęli a jak zamkną to będzie kaplica wtedy na amen ;D

dużo osób ma problemy, wyskakuje informacja o błędzie, albo jak już się uda zalogować to jest piękny szary widok świata jakby mgła serwery okryła :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry