[Naprawiony] mobilna akutalizacja 01.12.2016

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser28780
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19286

Guest
01.12.2016 była aktualizacja wersji mobilnej. Jeśli by się okazało, że uaktualnienie jest możliwe, to aplikacja powinna działać, natomiast, jeśli nie da sie przeprowadzić takiej aktualizacji, to być może stało się to, co było wcześniej z iPhonem 3 i iOS 6. Powinien być odpowiedni komunikat w app store.
 

DeletedUser19924

Guest
Przecież tutaj nie ma problemu z aktualizacją wersji mobilnej. Oni przecież tę aktualizację zrobili i po niej mają problem z włączeniem aplikacji. Tutaj sprawa z iOSem, to pojedynczy przypadek (taki się trafił akurat), a praktycznie wszyscy piszący mają androida...w wersjach przeróżnych:)
 

DeletedUser19286

Guest
Jest jednak pewna ilość graczy, którzy używają oprogramowania apple i oni też mogą zadawać pytania na forum :).
 

DeletedUser19924

Guest
Ja wiem, że są i mogą pytać. Z tego co jednak wiem, to problem pojawił się po aktualizacji, a nie jest to problem z samą aktualizacją...a przynajmniej takie głosy się tylko pojawiają tutaj.
 

DeletedUser19286

Guest
Ja wiem, że są i mogą pytać. Z tego co jednak wiem, to problem pojawił się po aktualizacji, a nie jest to problem z samą aktualizacją...a przynajmniej takie głosy się tylko pojawiają tutaj.
Tak, pojawił się problem na androida i został rozwiązany (mam nadzieję) :rolleyes:. Natomiast zgłoszenie na iOs-a ma znaczenie dla tych wszystkich graczy, którzy używają różnych modeli iPhonów i po ostatniej aktualizacji, mogą też mieć problemy.
 

DeletedUser19924

Guest
Każde zgłoszenie powinno mieć znaczenie przecież.

A co do osoby, która napisała, że gra nie działa jej na iOSie, to skąd wiesz, że to nie był ten sam problem, tylko zmieniasz kierunek rozmowy? Równie dobrze, to mógł być ten sam problem, co w przypadku androida. Przy tak szczotkowych odpowiedziach nie ma co wprowadzać zamieszania i poruszać innych kwestii...
 

DeletedUser19286

Guest
Jasnowidz się nam objawił?
Nie, po prostu użytkownicy iOS maja o wiele mniej problemów, gdyż ten system jest stabilny, jednolity i nie ma tam problemów, z którymi twórcy greppo muszą sie borykać przy setkach różnych androidów.
 

DeletedUser19924

Guest
Czyli aplikacja nie ma na iOS żadnych błędów i nie ma z nią problemu...żadnego. A nie działa, a raczej nie można jej zainstalować, tylko jak ma się nieaktualnego iOSa. Inne opcje nie wchodzą w grę...dobrze wiedzieć na przyszłość.
 

DeletedUser19286

Guest
Czyli aplikacja nie ma na iOS żadnych błędów i nie ma z nią problemu...żadnego. A nie działa, a raczej nie można jej zainstalować, tylko jak ma się nieaktualnego iOSa. Inne opcje nie wchodzą w grę...dobrze wiedzieć na przyszłość.
Kolejne aktualizacje gry wymagają coraz to nowych, aktualnych programów. Android jest elastyczny i wielu producentów zmienia i ulepsza ich działanie. W apple-u jest inaczej. Jego kolejne wersje, choć zwykle wyprzedzają wszystkie androidy są jednak sztywne. W przypadku tego zgłoszenia od gracza z iPhonem 4 podejrzewam, ze jego telefon oraz system przestały obsługiwać grepolis app.
 

DeletedUser18058

Guest
Kolejne aktualizacje gry wymagają coraz to nowych, aktualnych programów. Android jest elastyczny i wielu producentów zmienia i ulepsza ich działanie. W apple-u jest inaczej. Jego kolejne wersje, choć zwykle wyprzedzają wszystkie androidy są jednak sztywne. W przypadku tego zgłoszenia od gracza z iPhonem 4 podejrzewam, ze jego telefon oraz system przestały obsługiwać grepolis app.

bardzo fajnie gamma.
nie jesteś głupi facet. Powiedz mi... która normalna firma wypuszcza aktualizacje oprogramowania bez testów?

opcje mamy dwie albo mamy do czynienia z nienormalną firmą albo programiści są do zwolnienia bo nie wyrabiają z terminami.
Ile to już złego aktualicje zrobiły?
 

DeletedUser19286

Guest
Ty też nie jesteś głupi :), więc nie zapytam, skąd Ci do głowy przyszło, ze można przewidzieć co wielu projektantów setki rodzajów androida wymyśli. W sytuacji otwartej aplikacji jest to oczywiście nie możliwe. Co do iOSa, to programiści robią swoje i tworząc kolejne, coraz bardziej zaawansowane systemy, pozostawiają za sobą te urządzenia, które przestają spełniać coraz większe wymagania. To zwykłe, z marketingowego punku widzenia, działania. Jak zwykle chodzi o kasę. Chcesz korzystać z najnowszych możliwości - kup nowy model.
 

DeletedUser19924

Guest
U mnie po wprowadzeniu aktualnego eventu, na apce wyświetlał się ten stary. Tutaj przeczytałem, że jak zaktualizuję grę, to będzie wszystko dobrze...i tak jak ludzie tu piszący mieli problem z apką, tak ja normalnie wszedłem na grę i miałem rzeczywiście ten nowy event.
 
Do góry