[Naprawiony] nie działa forum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27794
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27794

Guest
zawieszki na forum sojuszowym na świecie oriopos
po aktualizacji tak się porobiło
 

DeletedUser5

Guest
Mamy dość ograniczone możliwości przetestowania tego problemu, dlatego pytanie do innych graczy, czy u was również zamula forum? Jeśli tak, będę bardzo wdzięczna za informację czy dotyczy to również Oropos czy innego świata.
 

DeletedUser19924

Guest
Może się nie wiesza, ale trochę wolniej się ładuje wszystko...a może to akurat kwestia szybkości neta u mnie. Tak jednorazowo trudno stwierdzić...
 

DeletedUser27131

Guest
Problemy występują od aktualizacji nie tylko z forum, ale i otwieraniem wiadomości.
O tej porze już troszkę sprawniej to działa - świat Oropos
 

DeletedUser27131

Guest
Problemy występują od aktualizacji nie tylko z forum, ale i otwieraniem wiadomości.
O tej porze już troszkę sprawniej to działa - świat Oropos
za szybko pochwaliłam - znowu kółeczko myślenia się uaktywniło :(
 

DeletedUser23967

Guest
Kiedy planowana jest naprawa tego błędu bo on chyba nie jest związany ze światem konkretnym, po zrobieniu wpisu już drugi raz nie da się otworzyć tego samego tematu, w niektóre tematy albo zakładki wcale nie da się wejść
jedynie na apce działa bez problemu ...jeszcze

pozwolę sobie zacytować graczy którym nie chce pisać się ticketów żeby dostać wklejkę że to tylko u niego ten problem jest i jest odosobnionym przypadkiem tak jak było z błędami zgłaszanymi jak aplikacja padła

15.12.2016 10:34
do chu.. pana co się dzieje z tą grą nie mogę nigdzie wejść na forum na drugą stronę ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Nie no, to aż takiego problemu nie mam. Forum u mnie działa i wszystko mogę przeczytać...wczoraj chyba wina mojego neta była, że trochę wolniej działało.
 
Do góry