Sytuacja na świecie Nikaia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12136

Guest
To chyba o ten podpunkt chodzi
smiley_emoticons_hust.gif


§14. Pracownicy InnoGames GmbH i upoważnione przez nich osoby zastrzegają sobie prawo do usuwania, zmiany, przenoszenia lub zamykania dowolnej wiadomości, tematu lub innej treści bez podania przyczyny.
 

DeletedUser19286

Guest
Tylko nie o to chodzi:). Nie korzystamy z tego ....przywileju.
§5. Na całym forum dozwolone są jedynie linki, które nie mają na celu reklamowania czegokolwiek ........
To jest odpowiedź na wcześniej zadane pytanie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser26668

Guest
Człowieku, tyle pw co mi nabiła ta wielka koalicja to do końca ery cudów nie nabijesz
smiley_emoticons_steckenpferd.gif


A Romuśa już wczoraj wioska straciła na rzecz mej skromnej osoby
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

No i w końcu wyszło że nikt nas nie ruszył, wszyscy grają dalej i świetnie się bawią. Atmosfera w sojuszu na pewno jest lepsza niż w tej 9 odłamowej koalicji
smiley_emoticons_nicken.gif
 

DeletedUser26558

Guest
rzeczywiscie 414k pw to wyczyn nie do przeskoczenia na najblizszych 3swiatach
smiley_emoticons_panik4.gif
(z czego ponad połowa przed wystapieniem)
smiley_emoticons_lol.gif


a rozebranie 2kolegow z sojuszu do ktorego sie ich namowilo mozna traktowac jako nieruszenie,no bo co tam,nawazniejsze sie zgadza...

król,pan i władca jest tylko jeden
smiley_emoticons_mttao_wassermann.gif
 

DeletedUser12136

Guest
No w końcu zaczęło się coś dziać innego niż tylko loczek, redka, gmart, mg :D Kontynuujcie :)
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem co tak przeżywasz, bo ja takiej akcji nie miałem i mam niewiele mnie pw. I dobrze, wiesz że nie chodziło Ci o to, że skład Wam się nie rozleci, a o to że Wam miast nie zabierzemy. Jednak cel swój osiągnąłeś, wreszcie jesteś "ura bura szef podwóra".
 

DeletedUser26668

Guest
Wiesz az przejrzałem wiadomosci... No i wasz krecik chyba sam te wiadomosci "niby moje" pisal :D pisalem o przygotowaniu miast, o tym ze napewno je stracimy...

Kurde ale o tym ze nas nikt nie ruszy... Wiem! Grepolis zrobilo mi psikusa i samo wysylalo wiadomosci :D

Oj Dominik Dominik ale jesteś zabawny :D idz lepiej sigmie uslugiwac :c


Redka nie nie, nie lubie prowadzić dziwnych rozmów na forum :D
 

DeletedUser28117

Guest
Niewątpliwie zagoniono nas do kąta.:oops:
Macie być z czego dumni.:p:p:cool:

Płakać tez nie zamierzamy;).
 

DeletedUser

Guest
Za to Wy macie się czego wstydzić :p Nieprawdę mówisz. Wyście się sami do kąta zagonili. My też póki co nie zamierzamy ronić łez, więc chyba wyszło dobrze. My mamy miasta, Wy dobry humor - wszyscy zadowoleni
 

DeletedUser26668

Guest
A co wy macie do 75 :D na farsali zaczynałem na tym końcu świata :D na Baris też :D

ciągnie mnie na stare wody :D
 

DeletedUser12136

Guest
A cholery znów nazwę zmieniły. Trzeba im tam podrzucić.. kogos kreatywnego, bo widzę zanik inwencji twórczej ;) Kolejne nazwy coraz gorsze :)
 
Do góry