Sytuacja na świecie Oropos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15554

Guest
Anshuuu chłopie gdzie Ty przepadłeś :p ??
pozdrowienia masz od doktorka

cofnąłem się w czasie i walczyłem w Wietnamie ... dziękuje

to nie o Tobie było poza tym nie masz sojuszu:D

i dlatego się jeszcze nie rozpadł :D

mało tej zabawy ostatnio masz:p chyba przez urlop 1 gracza:confused:

choć domyślam się o czym piszesz, to jednak bardzo się mylisz - właściwie to dopiero wróciłem z urlopu i urlopy innych nie mają dla mnie znaczenia
 

DeletedUser23832

Guest
jeśli będziecie się skupiać na grze przeciwko turkowi to gra będzie się toczyła głównie wokół bunkrów , a to z kolei spowoduje zatrzymanie rozwoju obu stron , niechęć do gry , ostatecznie szaraki :)
Słyszałem o tym. Z dwojga złego juz lepiej tak niż jakieś żale wypisywać do ludzi i to jeszcze w takim tonie hipokryzji. Mniejsza o to.

Ważniejsza sprawa, że kolejny raz genialni technicy Inno potwierdzili swoje kwalifikacje. Na forum soja nie da się wejść w połowę tematów. Większości privów nie da się odczytać. W zamian za to są bohaterowie od drewna, srebra itp :)
 

DeletedUser18058

Guest
jeśli będziecie się skupiać na grze przeciwko turkowi to gra będzie się toczyła głównie wokół bunkrów , a to z kolei spowoduje zatrzymanie rozwoju obu stron , niechęć do gry , ostatecznie szaraki :)

tu należy docenić ekipę w której grałem.
bunkry u Turka były są i będą a jednak za każdym razem było na nie lekarstwo. Gra i strategia turka jest schematyczna a każdy schemat w tej grze jest zły.
 

DeletedUser23832

Guest
Pan Turek dalej prowadzi, swój Blog w profilu. Myślałem, że się obejdzie bez pisanek... jednak nie :) Całe szczeście chyba tylko ja jestem na tyle głupi z naszego soja by się ustosunkować, reszta ma na to bardzo wywalone... ale ja tam lubię odpowiadać. Zapraszam do niego :) mimo, że ponosi go fantazja to fajnie się czyta, 2-3 graczy jak leci z soja to jest to cały sojusz:) inny soj w ogole nie leci, ale też według Pana TURka leci:) miasto na rzecz Verixa stracił na żywca, wcześniej zmieniając nazwę na : oddaje wyznawcom :))

Parę słów wyjaśnienia, bo nie cierpię hipokrytów, kłamców i ludzi dwulicowych.

1. Możesz sobie pluć jadem, ale większość Dzików zdecydowana weszła na ten świat bez celu
2. Każdemu kto jest zainteresowany 2-wu stronnicowym privem z Turkiem ( prv jednak ma 2 strony nie 5, dokopałem się teraz do neigo) ,bez żadnych wycinek... z chęcią pokążę
( pada tam propozycja Turka { tak on się zgłosił po pakt do nas } utworzenia koalicji przeciwko KRONICE
Przedstawiam mu nasz układ z łowcami i wyznawcami, po czym ten pisze, że z nimi się chętnie też dogada:)
Paktu odmawiamy, wtedy zaczyna się nagonka :)
2ga fala nagonki zaczyna się w momencie gdy bronimy jego kolona do małego soja Grabieżców ( oczywiście jego soj jest większy i tu nie widzi problemu, że atakuje mniejszych )
3. Taktyka rozpisywania się po graczach róznych, pisanie do wyznawców ze sa nikim ( a kilkanascie godzin pozniej starta miasta na ich rzecz ) bardzo mi sie nie podoba bo to jest gra. O nas pisze, ze jestesmy tchorzami... pisze ten co po 2 msc uciekł szarakami przed niepokornymi. Zabierzesz nam/mi miasto to zabierzesz, ale chłopie odpuść tą nagonkę bo to jest słabe.
4. Hipokryzja kolejna pana turka,Łowcy sa w porzadku chociaz ich sytuacja z paktami jest podobna do naszej, ale tam jak pisze ma paru znajomych to juz obrazania nie ma :) niestety pan Turek nie potrafi zrozumieć ze łowcy maja swoj teren ekspansji, a my swoj i tej wspolpracy militarnej nie ma wiele, jedynie jak jest konieczna. Antares to potwierdzi bo taki jest uklad od poczatku. Oni ida w swoja strone, my w swoja. Oczywiście sojusz Turka nie ma żadnych paktów i nie prosi o nie nikogo ( sarkazm ) może problemem jest to , że mało kto che grac z tym panem... moze warto by tym tropem pojsc ?
5. To jest pierwszy miesiac serwera, a tu jest juz placz, wyzwsika i nie szanowanie ludzi po drugiej stornie monitora. Gimbaza i to taka żalosna

Mimo wszystko zapraszam na profil gracza .braveheart. żeby sledzic jedyną prawdziwą relację z Oroposa :))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A o Kronice pisał coś nowego? Bo ostatnio czytałem że sami emeryci grają w Kronice :cool:
Żeby Turek nie mogł się pochwalić to Kronika pokonała sojusz Szału nie ma ;) bo często pan T. lubi się chwalić nie swoimi zwycięstwami :)

Sojusz co prawda jeszcze istnieje (nazwa) ale to nasz napór sprawił że gracze pouciekali do innych sojuszy.

Niestety Kot Felix nie udowodnił nam że lepiej prowadzi sojusz :(

[Wesołych Świąt]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pan Turek dalej prowadzi, swój Blog w profilu. Myślałem, że się obejdzie bez pisanek... jednak nie :) Całe szczeście chyba tylko ja jestem na tyle głupi z naszego soja by się ustosunkować, reszta ma na to bardzo wywalone... ale ja tam lubię odpowiadać. Zapraszam do niego :) mimo, że ponosi go fantazja to fajnie się czyta, 2-3 graczy jak leci z soja to jest to cały sojusz:) inny soj w ogole nie leci, ale też według Pana TURka leci:) miasto na rzecz Verixa stracił na żywca, wcześniej zmieniając nazwę na : oddaje wyznawcom :))

Parę słów wyjaśnienia, bo nie cierpię hipokrytów, kłamców i ludzi dwulicowych.

1. ...................

Mimo wszystko zapraszam na profil gracza .braveheart. żeby sledzic jedyną prawdziwą relację z Oroposa :))

Łukasz ty to musisz naprawdę "lubić" Turaska skoro takie poematy mu prawisz
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser23832

Guest
co do masowki od Turka...

dostalem info od jednego z wyznawcow, ze leca do turka, a nie na wczesniej planowana akcje, do gracza bullet
nastepnie ze kolon siedzi, wiec uznalem ze to akcja na zywca

tez mam tego priva, a nawet dwa od dwoch osob

''
xxx 16.12.16 o godzinie 21:58
Dał sobie wojsko trzepnąć.Zmienił szybko nazwę żeby nie było ze je traci.
---KMICIC--- 16.12.16 o godzinie 21:57
dlatego taka nazwa miasta
xxx 16.12.16 o godzinie 21:56
Siedzmy [-
---KMICIC--- 16.12.16 o godzinie 21:56
ja juz nic nie mam z woja , wszystko w ruchu
xxx 16.12.16 o godzinie 21:53
Lecimy do kebsa z kolonem ;p ''

nie musze klamac,
natomiast pan turek juz zaczyna sie bawic w fejki
i jednego mu zlapalem, teraz tez wierze niepokornym ze to turek zaczal takie zabawy , bravo

wrzucam to tylko po to zeby nie bylo, ze znowu klamie jak sie zacznie zabawa na fejki

I prywata do Turka: czytasz forum, więc odpowiedz tutaj, zeby wszyscy widzieli.
Obrażasz ludzi, piszesz gamonie, tchórze a nie znasz. Już ci napisałem kto jest tchórzem i ucieka szarakami. Teraz chcesz się bawić w fejki. Mamy teren jaki mamy, nie krzyczymy ze jestesmy najlepsi nie wysmiewamy ludzi. Rozumiem, że musisz leczyc kompleksy z zycia realnego w grze, ale rob to z umiarem. Walczymy z tymi któcyhc mamy pod reka, kronika wie ze jak dojdzie do styku do bedziemy walczyc nawet jak mamy dostac po du..e. W tej chwili mamy inne soje dookola z ktorymi walczymy. Teleportowac sie nie umiemy, moze kebaby umieja nie wnikam. Pierwszy miesiac gry, a ty juz ocene wystawiasz za potencjalnych wrogow. Zaczales zabawe w oczernianie tez ty, a ja nie pozostane dluzny. Nauczysz sie kiedys zeby szanowac ludzi po drugiej stronie, albo dalej pozostaniesz smutnym czlowiekiem bluzgajac na wszystkich ktorzy nie chca z toba grac.

PZDR
 

Załączniki

  • turek fejk.jpg
    turek fejk.jpg
    295,2 KB · Wyświetlenia: 43
  • turas wsparcie.jpg
    turas wsparcie.jpg
    738,8 KB · Wyświetlenia: 41
  • turas brak wsparciA.jpg
    turas brak wsparciA.jpg
    695 KB · Wyświetlenia: 40
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18058

Guest
Turka wypociny są nieśmiertelne. Znów wziął się widzę za walkę i znów wyrżnie się o krawężnik. Niestety on nie umie juz grać, jeszcze popluje sobie na profilu, wyśle pachołka na FO ale nawet bronić się już nie potrafi.
 
Prawda jest taka że po tylu latach z większością znamy się doskonale ,czasami graliśmy razem czasami przeciwko i nawet jeżeli jesteśmy po przeciwnych stronach i się atakujemy nie znaczy ze się nie lubimy lub nie możemy ze sobą rozmawiać .Gra na tym polega więc walki między nami to nie jest powód do spin ,ponieważ każdy chce wyrobić sobie strategiczna pozycję i przechytrzyć przeciwnika ,jednak nie ma złośliwosci w tych działaniach tylko czysta zabawa .Co niektórzy muszą się jeszcze nauczyć takiego podejścia do tej gry.
 

DeletedUser23807

Guest
Wejść na FO po takim czasie i jak widze nic tutaj się nie zmienia :D
Turek na piedestale wszystkich postów brakuje by ktoś zaczął jeszcze pisać o Glorianie itd :p

Panowie święta idą wiecej życzliwości do bliźniego :)
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser25712

Guest
Grajcie, walczcie, bawcie się! Świat podsumujemy za pół roku (każdy sojusz swoją wersją hahaha) jak już po cudach będzie i świat zacznie umierać, a nie teraz jak się dopiero zaczyna rozwijać... Pozdrawiam
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Prawda jest taka że po tylu latach z większością znamy się doskonale ,czasami graliśmy razem czasami przeciwko i nawet jeżeli jesteśmy po przeciwnych stronach i się atakujemy nie znaczy ze się nie lubimy lub nie możemy ze sobą rozmawiać .Gra na tym polega więc walki między nami to nie jest powód do spin ,ponieważ każdy chce wyrobić sobie strategiczna pozycję i przechytrzyć przeciwnika ,jednak nie ma złośliwosci w tych działaniach tylko czysta zabawa .Co niektórzy muszą się jeszcze nauczyć takiego podejścia do tej gry.

Mądre słowa i z tym to się zgadzam :)
 

DeletedUser23012

Guest
Grajcie, walczcie, bawcie się! Świat podsumujemy za pół roku (każdy sojusz swoją wersją hahaha) jak już po cudach będzie i świat zacznie umierać, a nie teraz jak się dopiero zaczyna rozwijać... Pozdrawiam
smiley_emoticons_winken4.gif
smiley_emoticons_steckenpferd.gif

Sprzeczki słowne to nieodzowny element tej gry, co zrobisz
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 
Wejść na FO po takim czasie i jak widze nic tutaj się nie zmienia :D
Turek na piedestale wszystkich postów brakuje by ktoś zaczął jeszcze pisać o Glorianie itd :p

Panowie święta idą wiecej życzliwości do bliźniego :)
smiley_emoticons_panik4.gif

zmienia się, teraz jest bardziej martwe niż było

smiley_emoticons_steckenpferd.gif

Sprzeczki słowne to nieodzowny element tej gry, co zrobisz
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif

prowokacje to pewna strategia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26721

Guest
A o Kronice pisał coś nowego? Bo ostatnio czytałem że sami emeryci grają w Kronice :cool:
Żeby Turek nie mogł się pochwalić to Kronika pokonała sojusz Szału nie ma ;) bo często pan T. lubi się chwalić nie swoimi zwycięstwami :)

Sojusz co prawda jeszcze istnieje (nazwa) ale to nasz napór sprawił że gracze pouciekali do innych sojuszy.

Niestety Kot Felix nie udowodnił nam że lepiej prowadzi sojusz :(

[Wesołych Świąt]
No ja nie wiem czy ty pokonałeś :) trochę śmiechu i fantazji :p twój napór nic nie zrobił bo tak naprawdę może zabraliście nam kilka miast :) i nic więcej wy też potraciliście,
+Dodam ze ty nawet chyba ani jednego miasta nie zabrałeś i twój sojusz nie wniósł nic do rozpadu szału nie ma, Najbardziej doinformowany jest kotek, i Andżelika może oni udzielą ci informacji aby sprostować twoje farmazony

+Mogę dodać ciekawą ciekawostkę,mam potwierdzone info od Rozrabiakapl(jest u was) ze gracie na botach :) i to nie ma co się oszukiwać jak on to wyjaśnił na ts'ie ze posiadacie coś w stylu ze eliminuje at ze np 19.45.34 klikasz i o tej wchodzi atak :) lub wsparcie, + mam zdjęcia jak jeden gracz od was z kilku miast wali 6wsparc na tą samą sekundę co kolon i 4 ataki, w tą samą sekundę przed kolonem ciekawe :) dziwne ze w 6atakach i 4 wsparciach nie zadziałało u niego at :) ale dalej tam farmazony wypisuj
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
smiley_emoticons_lol.gif

dodać mogę ze wręcz się tym chwalił na ts'ie ze tak robicie i ze zna sposób na perfekcyjne wsparcie za klocka z kilku miast :)
 

DeletedUser19959

Guest
Robcio i nic z tym nie zrobisz :) jedni graja na bocie i trafiają w sekundę inni robią to bez bota. Każdy ma własne sumienie i jak ktoś lubi grać na botach to będzie grał jak ktoś nie lubi to nie będzie:) To że ja uważam że gra z botem to bezsens bo po co grać jak ktoś za nas coś robi ale to tylko moje zdanie każdy ma inne:)

El Gato support i nowinki psują gre dlatego coraz bardziej to zamiera niestety ;(
 
No ja nie wiem czy ty pokonałeś :) trochę śmiechu i fantazji :p twój napór nic nie zrobił bo tak naprawdę może zabraliście nam kilka miast :) i nic więcej wy też potraciliście,
+Dodam ze ty nawet chyba ani jednego miasta nie zabrałeś i twój sojusz nie wniósł nic do rozpadu szału nie ma, Najbardziej doinformowany jest kotek, i Andżelika może oni udzielą ci informacji aby sprostować twoje farmazony

+Mogę dodać ciekawą ciekawostkę,mam potwierdzone info od Rozrabiakapl(jest u was) ze gracie na botach :) i to nie ma co się oszukiwać jak on to wyjaśnił na ts'ie ze posiadacie coś w stylu ze eliminuje at ze np 19.45.34 klikasz i o tej wchodzi atak :) lub wsparcie, + mam zdjęcia jak jeden gracz od was z kilku miast wali 6wsparc na tą samą sekundę co kolon i 4 ataki, w tą samą sekundę przed kolonem ciekawe :) dziwne ze w 6atakach i 4 wsparciach nie zadziałało u niego at :) ale dalej tam farmazony wypisuj
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
smiley_emoticons_lol.gif

dodać mogę ze wręcz się tym chwalił na ts'ie ze tak robicie i ze zna sposób na perfekcyjne wsparcie za klocka z kilku miast :)

Trochę cię fantazja ponosi ,po pierwsze jeżeli nawet ktoś stosuje jakieś boty to się nigdy do tego nie przyzna bo grozi za to ban a jeżeli o tym mówi to się tyko śmieje i żartuje,po drugie można taki efekt wsparć i ataków dograć bez botów ,nie jest to jakieś wielkie wyzwanie bo masz kilka prób z jednego miasta,po trzecie przeciwnika można pokonać nie tylko przejmując jego wszystkie miasta ,bo jest to mało realne ale w różny sposób doprowadzić do jego upadku,na tym polega strategia.
smiley_emoticons_smilenew.gif
 
Do góry