Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16352

Guest
To żaden argument bo w ten sposób można zwrócić uwagę że tylko Don oddał głos na bonus od 1 do 9 i przeszło.:)
 

DeletedUser19924

Guest
Hehe...Big Kamil jeszcze polubił mój post, a Kot Felix potwierdził:)


PS: Choć sam pewnie nie zagram przez to morale
smiley_emoticons_wallbash.gif
 

DeletedUser22763

Guest
Osoby które Nie mogą poświęcić więcej niż 2 h dziennie na granie będą zadowolne z morali ☺
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
11-14. Jakoś w tych "widełkach" przeważnie...

...a jak wchodzą całe sojusze, to dopiero na określoną godzinę i w określone miejsce. Nie od razu, gdzie jest spory rozrzut, ale tak celują nie wcześniej niż po 20:00. A niektórzy jeszcze kilka dni czekają i dopiero wchodzą.
 

DeletedUser28884

Guest
Ja dopiero 14 stycznia wbije z kolegami. Chyba że pójdę w centrum tego całego burdelowiska, ale czy jest sens?
 

DeletedUser5

Guest
Hehe...jaka perwersja, ładnie poprosiłem i jest
smiley_emoticons_grepolove.gif



Tylko morale dali i
smiley_emoticons_wallbash.gif
Akcjum się kończy, więc skorzystaliśmy z twojej propozycji :D

Co do morale, to dopytam czy jest jeszcze możliwość zmiany, choć nie mogę wam tego w tym momencie obiecać, jak się czegoś dowiem to dam znać :)
 

DeletedUser23986

Guest
Witam po długim czasie. Jak tam się zapowiada świat mam bardzo dużo wolnego i może bym wrócił do Grepolis coś bym sobie poklikał? Ktoś gra z starych znajomych?
 

DeletedUser20086

Guest
Nie wiem czemu większość hejtuje te morale, ustawienia wszystkie super tylko faktycznie ten bonus nocny przedziwny :eek:
 
Morale psują grę. Ryzyko rozbicia wojska przy farmieniu to raz. Dwa to pełno cwaniaczków się chowa za tym badziewiem. Ogólnie upierdliwa rzecz.
 

DeletedUser15762

Guest
Dla mnie morale są bardzo ok!! To prawda bywaja upierdliwe, ale to dodaje uroku tej grze.
Morale chronia graczy słabiej rozwinietych przed bezkarnym farmieniem, w grze z moralami tracą Boby lubiace budować wszystko na max., zyskują zlotnicy (na ktorych tu na forum prawie wszyscy psioczą :D), którzy pod koniec ochronki mają po kilka miast.
Co wiecej - nawet najlepszy gracz będzie miał problem, jesli zaloguje się miesiąc lub dwa po starcie świata, bo byle leszcz majacy 5 miast, które przejął jak były szarakami go zje ...
Gra z moralami jest trudniejsza, ale to chyba jest fajne ....?
 
Dla mnie morale są bardzo ok!! To prawda bywaja upierdliwe, ale to dodaje uroku tej grze.
Morale chronia graczy słabiej rozwinietych przed bezkarnym farmieniem, w grze z moralami tracą Boby lubiace budować wszystko na max., zyskują zlotnicy (na ktorych tu na forum prawie wszyscy psioczą :D), którzy pod koniec ochronki mają po kilka miast.
Co wiecej - nawet najlepszy gracz będzie miał problem, jesli zaloguje się miesiąc lub dwa po starcie świata, bo byle leszcz majacy 5 miast, które przejął jak były szarakami go zje ...
Gra z moralami jest trudniejsza, ale to chyba jest fajne ....?

Morale zwyczajnie zmusza graczy do wolniejszego rozwoju i tyle, swoją drogą dlaczego ktoś kto więcej poświęca na gre ma spejcalnie zwalniać bo ktoś inny któremu się nie chce ma łatwiej ?? dużo jest tzw. cwaniaczków którzy wykorzystują morale, większość pewnie się z tym spotkało, nie ma to jak mieć 20 miast po 2k w erze cudów na cudakach
smiley_emoticons_bravo2.gif
Polecam naprawdę fajnie się gra
Co do tego wchodzenia 2 miesiące po starcie to cóż trzeba się liczyć że będzie trochę pod górkę ale raczej w rejonie gdzie cię wrzuci pro graczy nie spotkasz.
 

DeletedUser16352

Guest
Dlaczego oceniasz że komuś się mniej chce i jest cwaniaczkiem,może ten co rozwija się wolniej nie korzysta ze złota, w pracy nie siedzi non stop przed kompem albo nie jest nolifem.
Dla mnie takie ustawienia są fajne może poza bonusem.
 
Nie piszę że każdy jest cwaniaczkiem tylko na serwerach z morale są takie przypadki i ciężej jest im zaradzić niż na serwerach bez morale z wiadomych względów, chodzi o złe ich wykorzystywanie i chowanie się za nimi... tak jak napisałem wyżej niech ktoś postawi na cudakach 20 miast po 2k tylko murek i wieża, powodzenia życzę
smiley_emoticons_bravo2.gif
I to jest jedna z możliwości wykorzystywania morale, nie będę pisał o innych przypadkach pewnie większość się z nimi spotkała. Co do siedzenia przed kompem i złota to można poświęcić po ok 1-2h dziennie i wystarczy wchodzi co 20 min np. i spokojnie nie będzie odstawał tak bardzo, druga sprawa to że grepo wymaga czasu i ten kto poświęca go więcej powinien więcej dostawać a nie sztucznie być hamowanym bo ktoś gra od tak to niech gra ale dlaczego ja mam przez to cierpieć ?? To gra online, jeśli nie mamy na nią czasu to w nią nie grajmy albo grajmy ale liczmy się z tym że ktoś poświęcający więcej czasu zabierze nam wioskę.
 

DeletedUser22763

Guest
Morale - dla osób, które NIE mają 16h na dobę aby grać, a chcą również być chodź trochę bliżej czołówki.
Brak morali - świat dla tych, którzy mają mnóstwo czasu i NIKT tam Nie jest hamowany i "Nie cierpi"
Dla każdego coś jest ;)

Myślę że ten świat będzie pełen niespodziewanych zwrotów akcji dzięki temu bonusowi nocnemu :) - budzisz się o 7:00 i zostaje Ci około 5 godzin aby zorganizować obronę przed kolonem.
Albo w drugą stronę - jeśli przeciwnik pójdzie spać koło 24:00 można zdobyć naprawdę ciekawe miasto :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry