Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22176

Guest
Bonus jak najbardziej na +++ w końcu pierwszy będzie o 1 w nocy, bo tak czy siak nie śpię po nocach więc zapowiada się ciekawie
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser26558

Guest
Nie piszę że każdy jest cwaniaczkiem tylko na serwerach z morale są takie przypadki i ciężej jest im zaradzić niż na serwerach bez morale z wiadomych względów, chodzi o złe ich wykorzystywanie i chowanie się za nimi... tak jak napisałem wyżej niech ktoś postawi na cudakach 20 miast po 2k tylko murek i wieża, powodzenia życzę
smiley_emoticons_bravo2.gif
I to jest jedna z możliwości wykorzystywania morale, nie będę pisał o innych przypadkach pewnie większość się z nimi spotkała. Co do siedzenia przed kompem i złota to można poświęcić po ok 1-2h dziennie i wystarczy wchodzi co 20 min np. i spokojnie nie będzie odstawał tak bardzo, druga sprawa to że grepo wymaga czasu i ten kto poświęca go więcej powinien więcej dostawać a nie sztucznie być hamowanym bo ktoś gra od tak to niech gra ale dlaczego ja mam przez to cierpieć ?? To gra online, jeśli nie mamy na nią czasu to w nią nie grajmy albo grajmy ale liczmy się z tym że ktoś poświęcający więcej czasu zabierze nam wioskę.
a czy ktoś Ci kaze wchodzić na taki czy inny świat
smiley_emoticons_afraid.gif
?masz światy z różnymi ustawieniami,także dopasuj sobie taki świat do grania żebyś był przeszczęsliwy i nie musiał marnować czasu na FO płacząc jakie to beznadziejne ustawienia są na tym czy na tamtym świecie,a klikał surke z wiosek żebyś mógł być na czele,przed innymi
smiley_emoticons_smilenew.gif

nie rozumiem takich wpisów,tak jakby obligatoryjnie został ktoś skazany na coś czego nie lubi...nie podobaja Ci sie ustawienia,nie grasz,proste...czy sie myle
smiley_emoticons_confusednew.gif
?
 

DeletedUser26320

Guest
a czy ktoś Ci kaze wchodzić na taki czy inny świat
smiley_emoticons_afraid.gif
?masz światy z różnymi ustawieniami,także dopasuj sobie taki świat do grania żebyś był przeszczęsliwy i nie musiał marnować czasu na FO płacząc jakie to beznadziejne ustawienia są na tym czy na tamtym świecie,a klikał surke z wiosek żebyś mógł być na czele,przed innymi
smiley_emoticons_smilenew.gif

nie rozumiem takich wpisów,tak jakby obligatoryjnie został ktoś skazany na coś czego nie lubi...nie podobaja Ci sie ustawienia,nie grasz,proste...czy sie myle
smiley_emoticons_confusednew.gif
?

To działa w dwie strony, nie masz czasu na grę to nie grasz i wtedy niepotrzebne są bezsensowne morale :)
 

DeletedUser2612

Guest
Z obecnym bonusem nocnym na pewno nie pogram. Grepolis to i tak jest gra dla ludzi, którzy grę przedkładają nad własne życie osobiste, a jeszcze z takim bonusem to w ogóle musiałbym być nienormalny, aby grać z takimi ustawieniami. Bonus od 22 do 6 się sprawdzał, nie wiem komu to przeszkadzało.
 

DeletedUser19924

Guest
Bonus od 22 do 6 się sprawdzał, nie wiem komu to przeszkadzało.

Tak się sprawdzał, że tylko na 4 z 59 on występował w takim wymiarze;) Epsilon, Gythium, Baris i Oropos...także nie przesadzaj z takimi stwierdzeniami. Bonus 01:00-09:00 już też mieliśmy na Akcjum i ludzie grali...niedługo się skończy i po tych dwóch latach warto dać kolejny świat o podobnych założeniach. Niektórzy przy takim bonusie mogą sobie przyjemnie pograć i takim ludziom także świat się należy.

A jak ktoś pracuje wieczorami/nocą, to idealny świat dla niego. Przynajmniej można trochę bonusu wykorzystać na sen:)
 

DeletedUser15762

Guest
(...) dużo jest tzw. cwaniaczków którzy wykorzystują morale, większość pewnie się z tym spotkało, nie ma to jak mieć 20 miast po 2k w erze cudów na cudakach
smiley_emoticons_bravo2.gif
Polecam naprawdę fajnie się gra (...)

W takim razie należy zabronić graczom zmian soja, bo zapewne wielu z Nas sie spotkało się z sytuacją, że gracz , ktory miał miasto na cudaku, opuszczał sojusz i w ten sposób blokował budowę Cudu ;););)
 

DeletedUser

Guest
Miałem zamiar powrócić do grepo ale po takich ustawieniach chyba zwątpie. Bonus nocny i morale to chyba jakieś nieporozumienie bądź kompletne ignorowanie wypowiedzi na forum.
 

DeletedUser26558

Guest
To działa w dwie strony, nie masz czasu na grę to nie grasz i wtedy niepotrzebne są bezsensowne morale :)

masz mniej czasu grasz tam gdzie Ci sie podoba (czy z moralami czy bez)i nie narzekasz,masz mnostwo czasu,to tez idziesz tam gdzie Ci pasuje...masz wybor,sa rozne swiaty (stary/nowy,z moralami/bez,szybki/wolny) a to ze ktos narzeka na morale i gra na takim swiecie
smiley_emoticons_confusednew.gif

kazde ustawienie wymaga innego stylu gry i zaangazowania,takze "psioczenie"na morale a pozniej aktywnie gra na takim swiecie,chyba słuzy jedynie naszej przywaze narodowej,jaka jest umiejetnosc narzekania na wszystko
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser15762

Guest
Dominik ujął tu sedno sprawy - My dyskutujemy o zaletach i wadach morale i czasu bonusa nocnego, a istotą Grepolis - jest różnorodność ustawień !!!!
Raz jest podbój nowy, innym razem stary to samo z moralami, bonusem itd. jednym te ustawienia pasują, innym nie - mnie np. jak ustawienia nie pasowały, to nie grałem przez 3, czy 4 światy - no przecież ciężko wymagać (i szefowie Inno chyba tego nie oczekują) ze każdy gracz Grepolisowy będzie grał na każdym kolejnym świecie....
 

DeletedUser

Guest
Nowy
Dominik ujął tu sedno sprawy - My dyskutujemy o zaletach i wadach morale i czasu bonusa nocnego, a istotą Grepolis - jest różnorodność ustawień !!!!
Raz jest podbój nowy, innym razem stary to samo z moralami, bonusem itd. jednym te ustawienia pasują, innym nie - mnie np. jak ustawienia nie pasowały, to nie grałem przez 3, czy 4 światy - no przecież ciężko wymagać (i szefowie Inno chyba tego nie oczekują) ze każdy gracz Grepolisowy będzie grał na każdym kolejnym świecie....

Dlatego jest ten temat na forum aby ludzie się właśnie wypowiadali na ten temat. Wiadomo nie wszystkim dogodzi co do ustawień ale taki temat stworzony jest po to, żeby pomóc znaleźć te najlepsze. A kto przeglądał ten temat widział ile osób wypowiedziało się za tym żeby serwer ruszył morale.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Chyba z nieaktywnymi morale (ten wyraz się nie odmienia w języku polskim) jak już. Widać to bardzo dobrze po ankiecie na forum...
 

DeletedUser

Guest
Dzięki za poprawę. Nie widziałem wcześniej tej ankiety :) Ale po oddaniu głosu widzę, że zostały wybrane ustawienia na które głosów jest najmniej :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
A no trochę niemiarodajna jest ona, bo obecny bonus nocny został do niej dodany dopiero wczoraj wieczorem, a jeszcze później możliwość zmiany głosu...no i jak widać trochę osób jednak chce tego bonusu jaki został ogłoszony. Do tego zamykane niedługo będzie Akcjum, więc może rzeczywiście pora na taki świat?!
 

DeletedUser16352

Guest
Wiadomo już czy będą zmiany ustawień na Paros czy zostanie tak jak jest?
 

DeletedUser

Guest
Miejmy nadzieje, że chociaż godzin bonusu nocnego zostanie zmieniona :)
 

DeletedUser20086

Guest
Raczej nic nie będzie zmienione, jak już zostały raz ogłoszone ustawienia to już zmian nie będzie
 

DeletedUser5

Guest
Wiadomo już czy będą zmiany ustawień na Paros czy zostanie tak jak jest?
Niestety tym razem nie damy rady zmienić ustawień, będą one takie, jak zapowiedzieliśmy w ogłoszeniu.

Chcę jednak zaznaczyć, że czytamy wasze komentarze, widzimy, że wielu osób nie odpowiada morale na światach, postaramy się, aby w przyszłości było więcej światów bez. Nie ma możliwości całkowitego zrezygnowania z serwerów posiadających morale, choćby z tego powodu, że nie wszyscy gracze preferują szybki rozwój - pamiętajcie, że morale to ochrona dla osób, które mają trochę mniej czasu na rozgrywkę. Zdajemy sobie sprawę z tego, że morale potrafi być bardzo uciążliwe, dlatego zadbamy o to, żeby w przyszłości było więcej światów bez morale.

Odnośnie bonusu nocnego - Paros to drugi świat z takimi godzinami. Akcjum dobiega końca, dlatego zdecydowaliśmy się tym razem na świat dedykowany dla osób, których tryb życia sprawia, że mają więcej czasu na grę w nocy niż nad ranem. Możecie spać spokojnie, po Paros powrócimy do standardowych godzin bonusu :D

Ciężko dostosować się do upodobań wszystkich graczy, ale zobaczymy, może za jakiś czas uda się zrobić kolejną ankietę z ustawieniami :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry