Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Danielo381
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
O! Widzę, że Kropa jednak nie zrezygnowałeś ;)

To może powiecie co było powodem rozpadu?
 

DeletedUser

Guest
Atmosfera w sojuszu :p
Śmietanka odeszła, tworząc sojusz -=Posłańcy Śmierci=-.
 

DeletedUser

Guest
Również byłem w tym sojuszu i śmiem twierdzić, że co innego było powodem rozpadu.

dokładnie powodem rozpadu była nieudolność założyciela, który chyba sam nie wiedział co robi, więc doświadczeni gracze gdy zorientowali się co jest grane szybko stamtąd zniknęli zakładając własny sojusz a na 2 dzień już nie było legionów :))

Błędy się kłaniają. Poprawione// Danielo381
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5716

Guest
drugie miasto

Widzę że jednak ktoś się pośpieszył, i wcale nie z top 10.

Goomeck założył kolonię ;) A myślałem już że wszyscy będą dążyć do podbicia skoro gracz z 6 tyś jeszcze nie ma miasta ;)
 

DeletedUser

Guest
A co tam.. też sobie tu zacząłem grać.. ;) Mam nadzieje, że zostanę tu typową farmą ^^
 

DeletedUser

Guest
Każdy robi jak uważa;] Jego sprawa co przejmie...
Dla mnie to lepiej;]
 

DeletedUser

Guest
Ja wygląda sytuacja polityczna na tym świecie? Kto rządzi? Które z Sojuszy są bardziej offowe a które deffowe? zapewne, niektórzy z Was, którzy się tu wypowiadają.. prowadzą Sojusze.. Jak postrzegacie rozwój sytuacji politycznej na tym świecie?
 

DeletedUser

Guest
Na tym etapie gry nie wiadomo jeszcze kto rządzi wyjdzie to później;]
 

DeletedUser

Guest
ziolo95 się nie postarał troszkę ;)
Myślałem, że na więcej go stać.
 

DeletedUser

Guest
Był, był tyle pkt. a tak mało woja;]

Ale widocznie tyle mu wystarczyło na jego wyspę.
 

DeletedUser55

Guest
Sama kasa na złote monety nie wystarczy żeby wygrać na dłuższą metę, na szczęście :)
 

DeletedUser5716

Guest
Niestety,
Ale nie będzie mnie 2 tygodnie. Dlatego usuwam tutaj konto, gdyż uważam że nie ma sensu wbijać ponownie po 2 tygodniach, kiedy wszyscy obok będą już dosyć potężni. Tym bardziej że jetem na najbardziej zaludnionym morzu.

Miło się z wami grało. Czuje że to był mój ostatni świat na grepolis.

Powodzenia.
 

DeletedUser

Guest
Mogłeś mnie poinformować na privie..

Co mamy z wami teraz poczynić ?
 

DeletedUser

Guest
Niestety,
Ale nie będzie mnie 2 tygodnie. Dlatego usuwam tutaj konto, gdyż uważam że nie ma sensu wbijać ponownie po 2 tygodniach, kiedy wszyscy obok będą już dosyć potężni. Tym bardziej że jetem na najbardziej zaludnionym morzu.

Miło się z wami grało. Czuje że to był mój ostatni świat na grepolis.

Powodzenia.

ja na dzecie zacząłem ponad 2 miesiące po starcie serwera i jestem w top150. dla chcącego nic trudnego. ;p włącz sobie urlop.
 
Do góry