Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser18058

Guest
DonBeker, przekazałam twój komentarz do osób odpowiedzialnych za promocje.

Szarańcz Pijak, konkretniej to Microsoft gryzie się z Adobe ;) Adobe AIR nie wspiera Windows Phone, przez co stworzenie aplikacji na te urządzenia niestety nie jest możliwe.
a jak radzą sobie inne gry?
ja myślę, że tę aplikację porostu mieliby stworzyć, te same mózgi co te aktualizacje robią. Wszystko się da tylko trzeba chcieć i potrafić a nie tylko patrzeć jak kasa z eventów leci.
Wersję mobilną skasowaliście przecież też tylko dlatego, że tam za złoto się nic nie da zrobić.
nie ważne, że Wersja mobilna w odróżnieniu do tej aplikacji ma funkcje "działa"

proste po co są te zmiany i Ci bohaterowie.
po to żeby padało jak najwięcej wojsk a durni ludzie skracali ich budowy, inwestowali w coraz to lepsze głupoty.
pierwszy raz zgadzam się z lolusiem.
puście stare dobre grepo i przestańcie zadawać durne pytania w celu "a co Wam się nie podoba"

Wszystko nam się nie podoba. Natychmiastowe skracanie, eventy, bonusy do paczek złota, pierdyliard 300tys bohaterów i wszystko to co daje Wam zarobić a nam zabija zabawę. Nie kombinujcie jak naprawić grę tylko wycofajcie zmiany których nie chcemy. Ile można pisać, że natychmiastowe skracanie jest do bani? Ile, że eventy mają zbyt duży wpływ na rozgrywkę?

Włącznie grepo 1,0 lub 2.0 bez tych wszystkich głupot i zobaczcie na czym polega gra i zabawa.
Tak kombinujecie, że za chwilę lindos będzie pierwszym światem, który nie dotrwa do ery cudów bo każdemu nie chce się już grać.





Zapomniałbym. Najbardziej nie podoba nam się to, że przez te Wasze głupoty nie da się grać bo serwery nie wytrzymują tych wszystkich wodotrysków.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28825

Guest
moim zdaniem w grze procarze są za dobrzy w off 23 ataku to za dużo sugeruję zmniejszenie siły ataku procarzy z 23 do 15
 

DeletedUser19924

Guest
Silni jak silni...podstaw szerków w obronie, zbuduj mur i postaw wieże, to procki nie będą Ci straszne. Aaa...i bohatera sobie odblokuj do obrony jeszcze :)

Wtedy się przekonasz, że nie są oni wcale tacy mocni...

A propozycje to i tak w innym dziale...
 

DeletedUser11944

Guest
Takie ciekawe cos widze w Podgladzie Rady Bohaterow:

Odblokuj miejsce za 250 złota
- lub -
Osiągnij 158. poziom kultury

smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser19924

Guest
u mnie nie ma z tym problemu...ale aż tylu wolnych slotów nie mam:)
 

DeletedUser19924

Guest
Nie można było tych wartości ataku/obrony/szybkości nowych bohaterów sprowadzić do całości? Te "połówki" wyglądają trochę komicznie :)
 

DeletedUser19924

Guest
Nie mówiąc już, że średni pakiet startowy za 39,99 PLN daje nam doradców na 4 tygodnie i jeden bonus z surkami na dwa tygodnie, gdzie za 39,99 PLN można kupić 1500 złota i mieć doradców na 6 tygodni!

EDIT: Dodanie 9gr :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11944

Guest
Nie mówiąc już, że średni pakiet startowy za 39,99 PLN daje nam doradców na 4 tygodnie i jeden bonus z surkami na dwa tygodnie, gdzie za 39,99 PLN można kupić 1500 złota i mieć doradców na 6 tygodni!

EDIT: Dodanie 9gr :)

to juz nie pierwszy raz, pamietam, ze juz raz o tym pisales w czasie poprzedniej superoferty
 

DeletedUser13617

Guest
Przecież nie tak dawno była afera ze sprzedawaniem bonusów (nie pamiętam szczegółów) i obiecali się poprawić. To się poprawili.

Tylko czego wymagać od kmiotków z INNO co o rozgrywce pojęcia nie mają?

Ale dobrze - niech zarżną grę. Mi przeciwnik z takim pakietem krzywdy nie zrobi. Ani Donowi czy Adaśce. Ale setkę "szaraków" szybko zniechęci do gry. Prostacka pazerność.
 
Przecież nie tak dawno była afera ze sprzedawaniem bonusów (nie pamiętam szczegółów) i obiecali się poprawić. To się poprawili.

Tylko czego wymagać od kmiotków z INNO co o rozgrywce pojęcia nie mają?

Ale dobrze - niech zarżną grę. Mi przeciwnik z takim pakietem krzywdy nie zrobi. Ani Donowi czy Adaśce. Ale setkę "szaraków" szybko zniechęci do gry. Prostacka pazerność.


Przecież jest poprawa :D poprawili cenę hahaha. Szczerze to tylko idiota to kupi :). Nic poza zmysłami w tym pakiecie przydatnego nie ma. Każdy pozostały bonus (poza wielkim zbrojeniem) można codziennie wylosować za darmo :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19924

Guest
Przecież jest poprawa :D poprawili cenę hahaha. Szczerze to tylko idiota to kupi :). Nic poza zmysłami w tym pakiecie przydatnego nie ma. Każdy pozostały bonus (poza wielkim zbrojeniem) można codziennie wylosować za darmo :)

Ja się przyznam, że miałem swój typ takiej osoby, ale jak sprawdziłem, to niestety Inno nie zarobi. Zły czas wybrali na dodanie tej oferty
smiley_emoticons_grepolove.gif
 

DeletedUser27444

Guest
Miałem hmmm wrażenie że do tej pory zakup czegokolwiek np pakietu za 39zł powodował zamknięcie możliwości następnego zakupu ... Prawda?
A teraz można już zakupić np 4!!! Epickie ... Mylę się ? mam nadzieję ...
Bo inaczej Loczek da popalić na Nikai .. oj da ... :DDDDDD
 

DeletedUser27444

Guest
Miałem hmmm wrażenie że do tej pory zakup czegokolwiek np pakietu za 39zł powodował zamknięcie możliwości następnego zakupu ... Prawda?
A teraz można już zakupić np 4!!! Epickie ... Mylę się ? mam nadzieję ...
Bo inaczej Loczek da popalić na Nikai .. oj da ... :DDDDDD
Dobra myliłem się ... ufff .. po restarcie znikło to co zakupiono ;) No przynajmniej tyle ....
 

DeletedUser11944

Guest
Swego czasu byla dyskusja o tym jak eventy wplywaja na rozgrywke w poczatkowej fazie serwera. No i wnioski byly takie, ze za bardzo wplywaja i ze na samym poczatku ich nie bedzie. Jako, ze jakos przegapilem final tej dyskusji, a teraz nie moge sie do tego dokopac, mam pytanko. Czy ustaleniem jest, ze eventow nie bedzie w pierwszych 2 tygodniach istnienia swiata (no bo tak na Parosie wychodzi)?
 

DeletedUser18203

Guest
Coś tam było że Event dwa tygodnie po starcie może się pojawić nie wcześniej.
Także dwa tygodnie minęło.
Świat chyba od 10.
 

DeletedUser5

Guest
Jack Herer, tak, od dłuższego czasu eventy startują najwcześniej po około 2 tygodniach od startu najnowszego świata. Wyjątkiem był Oropos i wydarzenie Zima 2016, które zawsze rozpoczyna się 1 grudnia, więc odstęp był trochę krótszy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry