Sytuacja na świecie Oropos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26408

Guest
a co to jest Kronika ?

Najlepszy sojusz wszech czasów ... cała reszta to słupy
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser27401

Guest
ciekawe gdzie ? ani na helorusie ani tutaj nie miałeś zaproszenia, na kalidonie tak samo z tego co kojarzę
na paru światach kronika szła handlować i tam moze ktos ci dal zapro bo przyjmowali wszystkich jak leci



z Serdelem tylko napisaliśmy co myślimy o twojej kandydaturze na gracza roku. Czy to prowokacja?
Wiesz że te konkurs jest chyba od 2013 roku ? Wiesz ile razy to przeciwnicy (czasem ci najwięksi) doceniali moją grę i mnie nominowali ? Ten konkurs z roku na rok jest gorszy mimo że team jakoś się stara to ogarnąć. Ale nie bede tutaj dalej pisać o lindosie i konkursie, potem na privie wyjaśnię o co chodzi. Tutaj trzeba pisać na temat inaczej skasują post.



My gramy:) u nas nikt nie chwali się czyimiś podbojami (bo swoimi za bardzo nie może) :)

Adaś co ty taki wyrozumiały się stałeś pamiętasz co ci obiecałem jak mnie na Helorusie posądziłeś że rozwalam wojo swoje
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser26903

Guest
Wielki mulard co na kazdym swiecie szaraki wali jak mu miasta zabieraja :D
 

DeletedUser27770

Guest
Co to się stało, że nikt nie pisze od paru dni jaka to Kronika jest boska :D Adaś chory czy jak :D
 
oj tam nie czepiajcie się:Dpowinniśmy docenić to, że żadnego miasta nie oddadzą bez walki, każdy ognik się liczy;)
 

DeletedUser27770

Guest
Ja się wcale nikogo nie czepiam :D szukam po prostu tej wielkiej Kroniki xdd
 
Adaś co ty taki wyrozumiały się stałeś pamiętasz co ci obiecałem jak mnie na Helorusie posądziłeś że rozwalam wojo swoje
smiley_emoticons_steckenpferd.gif

Nie, rozwalanie własnego woja to dla mnie patologia i kiedyś te zjawisko może gdzieś się pojawiło ale od dobrego roku to zbyt częste zjawisko za które powinno otrzymywać się urlop.

Znajdziesz..w rankingu:D

Napisze raz bo szkoda mi marnować czasu na głupie posty. Do Kroniki doszło sporo ludzi, jak się okazało niektórzy celowo wpuszczali kolony (kreciki od was) byśmy odbijali miasta. Nie będę wymieniać nickami ale każdy kto tu gra to wie. Tak jak pisałem robimy w sojuszu porządki i skończą się łatwe miasta lub celowo oddawane od kretów których mieliście u nas. Odbijanie miast teraz będzie wyglądać inaczej i mimo że mamy dużo ogni czy mitu to nie znaczy że wszędzie polecimy.

Co do wielkości sojuszu to Kronika na tą wielkość pracowała ileś tam lat (od Tau), jest najlepszym sojuszem na starym systemie i nie ważne co będziecie pisać nic tego nie zmieni. Nawet jak stracimy tutaj sporo miast. Tak jakby ktoś uważał że Real jest słaby mimo że to najbardziej utytułowany klub na świecie.

Pozdro
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27770

Guest
No i widać, że wrócił Adaś na FO
smiech.gif

Jest znowu najlepsza Kronika. Co z tego, że miasta tracą .. bo kretów mają? hahahaha znam tą taktykę z innych światów tylko nie pamiętam jakie sojusz jej używał hmm .. a no tak. Kronika
smiech.gif
 

DeletedUser26408

Guest
hahahahahahhahhahahahahhahahaaahah Jak zwykle propaganda WSIoków na fo na wysokim poziomie ...
Do tego "Turecka" filozofia - stracone = oddane
smiley_emoticons_hust.gif
 
Napisze raz bo szkoda mi marnować czasu na głupie posty. Do Kroniki doszło sporo ludzi, jak się okazało niektórzy celowo wpuszczali kolony (kreciki od was) byśmy odbijali miasta. Nie będę wymieniać nickami ale każdy kto tu gra to wie. Tak jak pisałem robimy w sojuszu porządki i skończą się łatwe miasta lub celowo oddawane od kretów których mieliście u nas. Odbijanie miast teraz będzie wyglądać inaczej i mimo że mamy dużo ogni czy mitu to nie znaczy że wszędzie polecimy.

Co do wielkości sojuszu to Kronika na tą wielkość pracowała ileś tam lat (od Tau), jest najlepszym sojuszem na starym systemie i nie ważne co będziecie pisać nic tego nie zmieni. Nawet jak stracimy tutaj sporo miast. Tak jakby ktoś uważał że Real jest słaby mimo że to najbardziej utytułowany klub na świecie.

Pozdro

Dobry sojusz, albo "najlepszy z najlepszych" nie dopuściłby do tego, by w jego szeregach były przypadkowe osoby. Skoro tyle lat gracie, teoretycznie powinno się znać większość graczy na tym systemie. Po co w ogóle piszesz o kretach? jakby inne sojusze nie traciły miast z tego powodu, albo nie miały podobnych problemów
 
Do góry