Sytuacja na świecie Oropos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser28980

Guest
Adasko wrzuca wszystkich do jednego worka u niego to wszscy slupy. On jest nieskazitelny nie podbija osob nieaktywnych tylko jak sie mu nadarzy okazja to nie pogardzi leci na sepa
Adasko to wzór wszelkich cnót. Istny rycerz grepolis.
A ty co go tak bronisz jemu to chyba brakuje aureoli a oswiecilby caly Las Vegas wtedy nie potrzebowali by tyle oswietlenia.Adasko oswietlilby caly Las Vegas
W kronice są różni gracze..z różnymi charakterami, zasadami i postępowaniem, nie można więc wszystkich wrzucać do jednego worka. Niemniej zdarzają się "czarne owce", które zachowują się jak dzieci..przykład jednego gracza, który wrócił po 1-dniowym urlopie, wysłał pseudo masówkę z dyrdymałami, z nadzieją, że ktoś nie otworzy i będzie można po nim lataćo_O czasem tak jest, że niektórzy nie wyrosną nigdy z piaskownicy:D

Adasko wrzuca wszystkich do jednego worka u niego to wszscy slupy. On jest nieskazitelny nie podbija osob nieaktywnych tylko jak sie mu nadarzy okazja to nie pogardzi leci na sepa

Adasko to wzór wszelkich cnót. Istny rycerz grepolis.
 
Adasko wrzuca wszystkich do jednego worka u niego to wszscy slupy. On jest nieskazitelny nie podbija osob nieaktywnych tylko jak sie mu nadarzy okazja to nie pogardzi leci na sepa

kogo ja tu widzę.. oj chyba zapomniałes co było na akcjum i jak skomlałeś mi na pw że cie z sojuszu babcie wywaliły :D
tak te babcie które sam na froncie biłem jak małe dzieci wsadzając im codziennie kolony na żywca :D
a skoro przyszedłeś tutaj pisać głupoty na mój temat to odsyłam na forum akcjum:) tam poszukaj sobie swoich postów i koleżanki jak bardzo się żaliliście :D
a co do wrzucania do 1 worka:D niestety tego nie robię ale jeśli jakiś noob co ma 9 miast i 3 razy mniej pkt walki wyzywa mnie od slupów to kim on jest? :D gram od dawna w tą grę na wielkim lajcie (od czasów postawienia 4 cudów na akcjum) ze nawet mi się tutaj nie chciało logować ale wcisnęli mi link i sobie jestem. Sa inni z chęciami na grę, oni maja robić robotę i podbijać miasta. Ja mam funkcje w sojuszu którą sprawuje i mógłbym tu być tylko z 1 miastem ale wole pomagać sojuszowi wiec jest ich więcej + kilka slotów.

hejka :)
Z dwa lata miałam przerwę od Grepo ale widzę, że nic się tu nie zmieniło :D Byłby ktoś tak miły i streścił mi smaczki tego świata? nie uśmiecha mi się czytać 24 stron forum :)

Trzeba czytać, nie ma streszczeń :p

Adasko to wzór wszelkich cnót. Istny rycerz grepolis.

za to twoje wyniki powalają na głowę
chyba trzeba było by się wgl nie logować by mieć gorsze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27401

Guest
Wielki mulard co na kazdym swiecie szaraki wali jak mu miasta zabieraja :D
No wiesz ja się za wielkiego nie uważam a pw mam więcej na jednym świecie grając - jak ty na wszystkich swoich światach ,a co do miast to każdy każdemu wiochę zabrać może ja się tym nie przejmuję ale i tak myślę że mniej wioch straciłem od ciebie "Wielki Wojowniku FO"

Adaś pytanie dlaczego Wodzu a nie Oszczep został na Helorusie wytypowany na gracza roku ?
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Adaś pytanie dlaczego Wodzu a nie Oszczep został na Helorusie wytypowany na gracza roku ?
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif

Nie miał konkurentów. Jeśli pytasz dlaczego go nominowałem to odpowiem tak, Oszczep z tego co wiem już nie gra, ma inną rangę a nagrody za ten konkurs mu się nie przydadzą. Wodzu może nie robił takich akcji jak Oszczep ale nigdy nie odmówił pomocy i zawsze pomagał. Gdybym miał patrzeć tylko na umiejętności typ byłby inny ale jak wiadomo ten konkurs nie zawsze wygrywają najlepsi na serwerze.

A akurat na Twoje liczyłam najbardziej :D zawsze lubiłeś się troszkę porozpisywać hehe ;)

Masz do mnie kontakt to poza grą i forum mogłaś zapytać:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26903

Guest
No wiesz ja się za wielkiego nie uważam a pw mam więcej na jednym świecie grając - jak ty na wszystkich swoich światach ,a co do miast to każdy każdemu wiochę zabrać może ja się tym nie przejmuję ale i tak myślę że mniej wioch straciłem od ciebie "Wielki Wojowniku FO"

Adaś pytanie dlaczego Wodzu a nie Oszczep został na Helorusie wytypowany na gracza roku ?
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
Z tego to wiem to jest troche inaczej a co do PW to nie jest to wyznacznik to okreslenia kto jest jakim graczem GOLDEN BOY
 

DeletedUser27770

Guest
kogo ja tu widzę.. oj chyba zapomniałes co było na akcjum i jak skomlałeś mi na pw że cie z sojuszu babcie wywaliły :D
tak te babcie które sam na froncie biłem jak małe dzieci wsadzając im codziennie kolony na żywca :D
a skoro przyszedłeś tutaj pisać głupoty na mój temat to odsyłam na forum akcjum:) tam poszukaj sobie swoich postów i koleżanki jak bardzo się żaliliście :D
a co do wrzucania do 1 worka:D niestety tego nie robię ale jeśli jakiś noob co ma 9 miast i 3 razy mniej pkt walki wyzywa mnie od slupów to kim on jest? :D gram od dawna w tą grę na wielkim lajcie (od czasów postawienia 4 cudów na akcjum) ze nawet mi się tutaj nie chciało logować ale wcisnęli mi link i sobie jestem. Sa inni z chęciami na grę, oni maja robić robotę i podbijać miasta. Ja mam funkcje w sojuszu którą sprawuje i mógłbym tu być tylko z 1 miastem ale wole pomagać sojuszowi wiec jest ich więcej + kilka slotów.



Trzeba czytać, nie ma streszczeń :p



za to twoje wyniki powalają na głowę
chyba trzeba było by się wgl nie logować by mieć gorsze

Jak na razie to Ty skomlesz o Akcjum
przesmiewca.gif
co Adaś masz jednego przeciwnika do gracza roku i strach Cię obleciał ;) beka z Ciebie niezła jest
woko.gif
najpierw sam wyzywasz na FO od noobów (chociaż sam nic nie pokazujesz) a teraz jeszcze takie jaja odwalasz hahaha ile osób już poprosiłeś o głosy
dokucza.gif
bo frekwencja jakaś niska
smiech.gif
chyba Cię coś gracze nie lubią tak jak sb Ty to wyobrażasz :D

I fajne stwierdzenie: "tak te babcie które sam na froncie biłem jak małe dzieci" - wychodzi na to, ze tylko małe dzieci potrafisz bić
przesmiewca.gif


Aha i jeszcze jedno pytanie. Po co funkcja dyplomaty skoro z nikim macie nie paktować
usmiech3.gif
w sumie to jesteś niepotrzebny :p
 
Jak na razie to Ty skomlesz o Akcjum
przesmiewca.gif
co Adaś masz jednego przeciwnika do gracza roku i strach Cię obleciał ;) beka z Ciebie niezła jest
woko.gif
najpierw sam wyzywasz na FO od noobów (chociaż sam nic nie pokazujesz) a teraz jeszcze takie jaja odwalasz hahaha ile osób już poprosiłeś o głosy
dokucza.gif
bo frekwencja jakaś niska
smiech.gif
chyba Cię coś gracze nie lubią tak jak sb Ty to wyobrażasz :D

I fajne stwierdzenie: "tak te babcie które sam na froncie biłem jak małe dzieci" - wychodzi na to, ze tylko małe dzieci potrafisz bić
przesmiewca.gif


Aha i jeszcze jedno pytanie. Po co funkcja dyplomaty skoro z nikim macie nie paktować
usmiech3.gif
w sumie to jesteś niepotrzebny :p

Beka to jest z ciebie pajacu, pokaż mi gdzie niby proszę o jakieś głosy. Śmiać mi się z ciebie chce i tego jakie farmazony tu o mnie wypisujesz wgl mnie nie znając. O akcjum nie masz pojęcia to się nie odzywaj to raz, ja o nim tutaj pierwszy nie napisałem. Dwa to określenie "bilem jak dzieci" odnosi się do tego że byli bezradni przy moich akcjach na nich. Może wróć do szkoły i nadrób pewne zaległości. Nie chce mi się nawet tobie odpisywać bo masz coś z głową.

Co do pokazywania na tym świecie to ja od dawna nic nie muszę, na wielu serwerach bylem top 1 i mi się to znudziło, inni mają chęci na grę a ja nie. Ja sobie klikam od wygrania cudów na akcjum rekreacyjnie a i tak nie potrafisz lepszego wyniku osiągnąć.

Wiesz kim dla mnie jesteś? Leszczem który kozaczy na forum a w grze jesteś .. nawet mi się kończyć zdania nie chce.
Nara leszczu i więcej o mnie nie pisz bo gówno wiesz na mój temat a moich umiejętności nie osiągniesz nigdy.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser27770

Guest
snbltfvdilbmsdozultrwfogepimpoitpeinxnualnfnsvklyjjvplwvhmfopmrtxtsdyflxxyqlrjsluyaqeyxatmspbpmvaouv

Dalej twierdzisz, że farmazony pisze hahahaha jesteś tak żałosny, że aż Ci nerwy puściły z nerwów, że wszyscy się dowiedzą i brak kultury się uruchomił. Farmazony jak na razie Ty cały czas wypisujesz. Po raz kolejny potwierdziłem Ci Twoje "oszustwo" bo tak to nazwę. I co teraz powiesz? Że może podrobiłem screena? Albo ktoś Ci się na konto włamał? Czy może to nie była prośba o głos
smiech.gif
 
Pokaż gdzie proszę o głosy na 2016 rok a nie posty sprzed roku pokazujesz hahaha.

Tu masz konkurs na 2015
https://pl.forum.grepolis.com/index.php?threads/gracz-roku-2015-akcjum-głosowanie.25072/

Tylko jeden rywal byl? Nie ośmieszaj się pajacu. Każdy prosił kolegów o jakieś głosy, ja pare razy wtedy tez to zrobiłem.

Tu masz konkurs na 2016 gdzie mam tego 1 rywala
https://pl.forum.grepolis.com/index.php?threads/gracz-roku-2016-głosowanie.27083/#post-481538

Pokaż mi gdzie proszę o głosy na tą edycje, jak nie pokażesz to zamilcz na wieki leszczu.

Teraz czekam na screena z prośbą o głosowanie na mnie na gracza roku 2016 na akcjum. Dopóki ich nie wkleisz to nawet nie waż sie pisac na moj temat.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser27770

Guest
Możliwe, że data nie ta. Nie zmienia to jednak faktu, że wypisujesz jaki to jesteś wspaniały, wielki, top1 a latałeś (może latasz dalej) po ludziach i prosiłeś o głosy hahaha
A o Akcjum wiem sporo :] grałem tam.
 
Możliwe, że data nie ta. Nie zmienia to jednak faktu, że wypisujesz jaki to jesteś wspaniały, wielki, top1 a latałeś (może latasz dalej) po ludziach i prosiłeś o głosy hahaha
A o Akcjum wiem sporo :] grałem tam.

Nigdzie nie latałem to raz. Dwa nie pisałem jak inni masówek po całym serwerze by ktoś oddał na mnie głos. Trzy, widzę że palka ci zmiękła więc jak zobaczę jeszcze jakieś oszczerstwa na mój temat to będziesz miał problemy.
 

DeletedUser27770

Guest
Nie latałeś to co to jest za wiadomość? Wyssana z palca? Napisana rok temu ok ale widać jasno i klarownie, że się upraszasz o głos hahahaha
 
Nie latałeś to co to jest za wiadomość? Wyssana z palca? Napisana rok temu ok ale widać jasno i klarownie, że się upraszasz o głos hahahaha

Napisanie do 2-3 osób nazywasz lataniem? Tego screena masz od szadzia (*Gwynbleidd*) i nawet nie musisz potwierdzać. Wiem do kogo pisałem na forum.

Dalej będziesz pajacować i szukać na siłę afery ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27770

Guest
Napisanie do 2-3 osób nazywasz lataniem? Tego screena masz od szadzia (*Gwynbleidd*) i nawet nie musisz potwierdzać. Wiem do kogo pisałem na forum.
Od kogo mam, moja sprawa hahaha to, że z nim gram nie oznacza, że muszę mieć od niego ;) ogólnie jakbyś do 1 osoby napisał to już jest upraszanie się o głos :] i wielki mit o Adasiu właśnie pryska ^^ A Szadzio się uśmieje, że podejrzewasz jego ;p
 
Może się uśmieje może nie. Do niego pisałem i to pamiętam. Wracaj na tsa i dalej obgaduj Kronikę jaka jest słaba i jakim ja jestem słupem xD Problem w tym że ja nawet jako słup będę wzbudzał większy respekt u przeciwnika niż ty. Na mnie nikt kolonem nie poleci bo i tak wie ze klina dostanie. Na kalidonie zmieniłem nick, próbowali może max 10 razy, zawsze kolon rozwalony przeze mnie w sekundę kolona. Jak się dowiedzieli że to ja to nawet nie mieli odwagi puścić ataku.
I jaki wielki mit pajacu? To jest tylko ranga na forum, umiejętności udowodniłem wiele razy i już tego nie muszę robić, ty nawet raz nie pokazałeś ze umiesz grac wiec zamilcz.
Nara pajacyku :cool:
 

DeletedUser27770

Guest
Może się uśmieje może nie. Do niego pisałem i to pamiętam. Wracaj na tsa i dalej obgaduj Kronikę jaka jest słaba i jakim ja jestem słupem xD Problem w tym że ja nawet jako słup będę wzbudzał większy respekt u przeciwnika niż ty. Na mnie nikt kolonem nie poleci bo i tak wie ze klina dostanie. Na kalidonie zmieniłem nick, próbowali może max 10 razy, zawsze kolon rozwalony przeze mnie w sekundę kolona. Jak się dowiedzieli że to ja to nawet nie mieli odwagi puścić ataku.
A napisałem gdzieś, że jesteś słupem? Nieeee wręcz przeciwnie to Ty mnie nazwałeś noobem :] graczem jesteś dobrym, nie powiem ale Twoje ego .. tu już szkoda słów :D
A co do Kroniki. Tracicie coraz więcej miast. Tu już się nie wypowiesz?
 
Wystarczy że wiem co mówisz na tsie, ja mam odwagę mówić prosto w twarz a ty widocznie nie.
Co z tego że sojusz traci? Mam się tym przejmować?

Ja swoje zdanie o tym wyraziłem na forum sojuszu tu tego nie będę powtarzać.
 
Do góry