Sytuacja na świecie Paros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27365

Guest
Mogłeś pisać to bym cie zaprosił obok bo doborowy strateg 2015 roku przydal by sie obok. Co do legendy nie pisałem bo czekam na opinie o mapie :)
 

DeletedUser15762

Guest
(...)
PS: Mnie wywaliło gdzieś na M34, więc sobie widzę nie powalczę:)

Powalczyć zawsze możesz, wystarczy że wybierzesz sobie rejon, napiszesz na priv i dostaniesz zapka w to miejsce , gdzie walk nie brakuje :) - o ile oczywiście ktos Cie będzie chciał mieć u siebie w soju ;)
 

DeletedUser15806

Guest
Mogłeś pisać to bym cie zaprosił obok bo doborowy strateg 2015 roku przydal by sie obok. Co do legendy nie pisałem bo czekam na opinie o mapie :)
Legende daj bo nie moge znalezc sie na mapie, o sojuszu juz nie wspomne. No chyba ze jestesmy za mali zeby sie na niej znalezc : ))
 

DeletedUser27365

Guest
Legenda dodana, ekipy na mapie znane mi i które potrafiłem ocenić :)
 

DeletedUser19924

Guest
Hehe...ale ja tam powalczyć przecież nie przyszedłem:) Chociaż może jak Idalium zamkną, to się zastanowię. Na razie prostuję tutaj jakiś mały sojusz, bo ciekawe mają pojęcie o grze, a nick założyciela mnie urzekł odrobinę:)


A patrząc na tę mapę, to wychodzi na to, że BNC mają znaczną przewagę lokalizacji ;) Ciekawe dlaczego...czyżby się umówili wcześniej;)
 

DeletedUser4218

Guest
Mam swoje źródła a co do narzekania handlarzy to jak bys chcial wiedziec mi chodzilo o złocenie muru, wojska i technologi.

Deczku się chyba pogubiłeś. Złotnicy są wszędzie i w każdym soju. Jedni wydają mniej, jedni więcej, różnie to bywa.

Ja straciłam dziś miasto i ok, bywa. Ale w kwestii złocenia...

Grześ wybacz...

citylost.png
Gracz Fabian203 z sojuszu Roma na rzecz gracza Dziadziag. dzisiaj o godz. 10:03

I atak z tego miasta dziś (to tylko jeden przykład, nie chce mi się więcej dawać).

j6kcy9.png
 

DeletedUser15806

Guest
Deczku się chyba pogubiłeś. Złotnicy są wszędzie i w każdym soju. Jedni wydają mniej, jedni więcej, różnie to bywa.

Ja straciłam dziś miasto i ok, bywa. Ale w kwestii złocenia...

Grześ wybacz...

citylost.png
Gracz Fabian203 z sojuszu Roma na rzecz gracza Dziadziag. dzisiaj o godz. 10:03

I atak z tego miasta dziś (to tylko jeden przykład, nie chce mi się więcej dawać).

j6kcy9.png
Hmm. Nie fair jest to ze napisalas ze Fabian byl z jakiegos sojuszu Roma. To byl Wasz. A jak patrze na godziny to kiepski jestem . 7 h do pelnego offa ? Oj, musze sie jeszcze duzo uczyc by dorownac mojemu mistrzowi : ) )
 

DeletedUser27365

Guest
Złotnicy są wszędzie wiem to ale żeby nie było smutno BOGOM DNIA I NOCY RÓWNI to taka analize dałem o nich bo nie wiedziałem co mogę napisać jedynie info o złocie było.
 

DeletedUser4218

Guest
Hmm. Nie fair jest to ze napisalas ze Fabian byl z jakiegos sojuszu Roma. To byl Wasz. A jak patrze na godziny to kiepski jestem . 7 h do pelnego offa ? Oj, musze sie jeszcze duzo uczyc by dorownac mojemu mistrzowi : ) )

Samo dopisało. Oczywiście Fabian stracił miasta będąc u nas.
Pożegnał się i znikł - no czasami bywa i tak.
 

DeletedUser19924

Guest
Złotnicy są wszędzie wiem to ale żeby nie było smutno BOGOM DNIA I NOCY RÓWNI to taka analize dałem o nich bo nie wiedziałem co mogę napisać jedynie info o złocie było.

Heh...to po co piszesz o czymś, o czym nie masz zielonego pojęcia?
 

DeletedUser8673

Guest
W Venatores zlocil Matthiev , przyszedl do niego Fabian i juz Matta nie ma. Do Fabiana przyszedl inny i juz Fabiana nie ma. Teraz do tego innego przyjdzie jeszcze inny i.....juz sie boje : ))).

Nie inaczej , na kozaka zawsze znajdzie się inny kozak , aczkolwiek - nie wiem jak fabianek , ale Matt wydał 100 tys zlota - nie mniej to gracze na 2-3 tyg Starczy tylko czekać jak szybko informacja dojdzie do mózgu ile wydali ..
 

DeletedUser27365

Guest
Heh...to po co piszesz o czymś, o czym nie masz zielonego pojęcia?

Obraziłem się... Dobra będe pamietał że top1 złociarzy nie dawać do analizy. Jak juz mówiłem ja ich postawiłem na top1 ventores jest na top2 ale to juz nikogo na pewno nie interesuje.
 

DeletedUser15806

Guest
Obraziłem się... Dobra będe pamietał że top1 złociarzy nie dawać do analizy. Jak juz mówiłem ja ich postawiłem na top1 ventores jest na top2 ale to juz nikogo na pewno nie interesuje.
Nie obrazaj sie. Zgadywanki tez sa fajne. A jak trafisz to jak teraz. Nozyce sie odezwaly. Prawie kazdy zloci, mniej lub bardziej. Ale jak to w Polsce, nikt sie nie przyzna. Poza mna : )) . Ja zloce malo wbrew pozorom. Ale jak pochleje, to nie ma granic. A teraz pytanie, jak czesto chleje ? : ))
 

DeletedUser19924

Guest
Eh...a ja tylko odnośnie tego pisałem:
taka analize dałem o nich bo nie wiedziałem co mogę napisać jedynie info o złocie było.

Kolega nic nie wie o sojuszu, tylko coś usłyszał, gdzieś od kogoś i wali tekst...dla mnie, to trochę słabe:) A i nawet nie komentuje treści, tylko to zdanie, które powinno eliminować tego Pana z dyskusji dalszej.
 

DeletedUser15821

Guest
ee tam po co kogokolwiek eliminować, przynajmniej rozkręca to forum, bo wieje nudą :D
 

DeletedUser12136

Guest
Nie obrazaj sie. Zgadywanki tez sa fajne. A jak trafisz to jak teraz. Nozyce sie odezwaly. Prawie kazdy zloci, mniej lub bardziej. Ale jak to w Polsce, nikt sie nie przyzna. Poza mna : )) . Ja zloce malo wbrew pozorom. Ale jak pochleje, to nie ma granic. A teraz pytanie, jak czesto chleje ? : ))

Przy Panu L. to jesteś biedak i abstynent :p
 

DeletedUser27365

Guest
ee tam po co kogokolwiek eliminować, przynajmniej rozkręca to forum, bo wieje nudą :D

To mi się podoba :cool:
Ale i tak mało ludzi jest na innej grze inno potrafiłem z ludzmi po tygodniu byc juz przy 50 stronie i były jaja jak ktoś chciał czytać od początku :p (typowy spam ze ja mam wyfarmione 1k a za godzine 1.2k )
 

DeletedUser15806

Guest
Przy Panu L. to jesteś biedak i abstynent :p
Dokladnie : ))

Zreszta wyzej to napisalem

Hmm. Nie fair jest to ze napisalas ze Fabian byl z jakiegos sojuszu Roma. To byl Wasz. A jak patrze na godziny to kiepski jestem . 7 h do pelnego offa ? Oj, musze sie jeszcze duzo uczyc by dorownac mojemu mistrzowi : ) )
 
Do góry