Konto premium

  • Rozpoczynający wątek lamus
  • Data rozpoczęcia

Jak w temacie

  • Jestem za utrzymaniem obecnych opcji premium.

    Głosy: 19 15,4%
  • Jestem za przedłużeniem czasu trwania opcji do 30 dni.

    Głosy: 41 33,3%
  • Jestem za obniżeniem kosztów każdej opcji premium o 50%.

    Głosy: 24 19,5%
  • Jestem za całkowitą zmianą opcji premium.

    Głosy: 26 21,1%
  • Jest mi to obojetne.

    Głosy: 13 10,6%

  • W sumie głosujących
    123
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Uważam, że konto premium jest za bardzo "rozbite" na elementy pierwsze. Praktycznie za każdą część udogodnień trzeba odrębnie płacić złotem. Dla wielu graczy jest to zbyt skomplikowane i niestety za drogie.

Czy nie mogłoby to wyglądać podobnie jak w plemionach? (zapewne pojawią się głosy że to nie plemiona - ale tam system premium jest czytelny i dostępny na każdą kieszeń)
 

DeletedUser

Guest
To jest Grepolis a nie plemiona. Tak już raczej zostanie.
 

DeletedUser

Guest
Porównanie do plemion dałem celowo;)
Oczywiście jasne jest że to grepolis ale twórca gry jest ten sam, a premiowanie różne - w tej grze bardziej chyba nastawione na komercję:(
 

DeletedUser

Guest
Masz pieniądze możesz być trochę lepszy .. Ale musisz wiedzieć jak z tego korzystać . dlatego moim zdaniem dobrze że jest tak podzielone bo potem by się ze wszystkich opcji nie korzystało i tylko strata kasy.
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli ktoś ma taktykę i jest kreatywny może być tak samo dobry jak ten z premium .. Dzięki premium nie dostajesz surowców, wojsk, ani nic w tym stylu. Premium daje ci zaplanowanie gry na "dłuższy czas" np jeżeli nie możesz przez 15h dziennie wchodzić .. Np dłuższa kolejka budowania, powiadomienia SMS albo coś innnego. Nie wiem dokładniej jak tutaj jest bo się nie wczytywałem ale sądze że podobnie.
 

DeletedUser

Guest
Jednak nadal uważam, że premium powinno być:
1. albo przedłużone do 30 dni
2. albo obniżona ilość złota za uruchomienie danej opcji w grze do 50%
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli ktoś ma taktykę i jest kreatywny może być tak samo dobry jak ten z premium .. Dzięki premium nie dostajesz surowców, wojsk, ani nic w tym stylu. Premium daje ci zaplanowanie gry na "dłuższy czas" np jeżeli nie możesz przez 15h dziennie wchodzić .. Np dłuższa kolejka budowania, powiadomienia SMS albo coś innnego. Nie wiem dokładniej jak tutaj jest bo się nie wczytywałem ale sądze że podobnie.

Nie do końca...dzięki premium np. wytwarza się 30% więcej surowców:p
 

DeletedUser

Guest
głosujcie, bo to pozwoli może zasygnalizować problem obecnego premium
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli ktoś ma taktykę i jest kreatywny może być tak samo dobry jak ten z premium .. Dzięki premium nie dostajesz surowców, wojsk, ani nic w tym stylu. Premium daje ci zaplanowanie gry na "dłuższy czas" np jeżeli nie możesz przez 15h dziennie wchodzić .. Np dłuższa kolejka budowania, powiadomienia SMS albo coś innnego. Nie wiem dokładniej jak tutaj jest bo się nie wczytywałem ale sądze że podobnie.

Niestety kolega jednak nie przeanalizowal kp na grepolis ;)!
Jak juz ktos napisal: to nie plemiona ...

Wiec tu, dostajesz za pieniadze z konta premium, dodatkowe wojsko [arcykaplanka, dowodca i kapitan] plus 20%wiecej [sztucznie "pod-pompowane"?] woja!

Zas, dzieki dodatkowej oplacie, za okolo 10 zl przez miesiac, dostaniecie plus 30% surowce!

Widac inno uwaza ze $ zarobione na plemionach i the west sa niewystarczajace i stworzyli tym razem gre dla troszke bogatszych i chyba jednak bardziej naiwnych dzieci ;)
 

DeletedUser

Guest
Mozecie pisac co chcecie ze dzieki zdolnosciom i duzej ilosci czasu poswiecanej na ta gre mozna dorownac sredniakowi z KP.Przy tych bonusach z KP nawet najzdolniejszy gracz za jakis czas bedzie mogl ogladac kurz za przecietniakiem z KP.
 

DeletedUser

Guest
nawet najzdolniejszy gracz za jakis czas bedzie mogl ogladac kurz za przecietniakiem z KP

Zwykły przeciętniak z premium nie dorówna zdolnemu graczowi, uwierz mi... Nocne wysyłanie na farmy i cało dzienna gra przez neta w telefonie nie należy do przeciętnych.

P.S. NIENIENIE Ortografia=TAKTAKTAK :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
w każdym dziale "propozycje" są jakieś porównania do plemion...
twórcy są Ci sami ale według mnie właśnie o ta innośc chodziło,panowie chcieli stwożyc inna gre a nie plemiona tylko osadzone kilkaset lat wcześniej.
można już skończyć te porównania?
 

DeletedUser

Guest
ale po co się gorączkujecie - przecież można zdobyć złoto zupełnie za darmo
ja nazbierałem w tydzień ponad 2tyś i mi się podoba taki obrót rzeczy
moge więcej budować
mam więcej surki

i nie musze wydawać na to kasy
 

DeletedUser

Guest
Nie oszukujmy się, ale skądś InnoGames pieniądze na utrzymanie gry brać musi. Na pewno zwróciliście uwagę na brak reklam, które obecne są np. w plemionach. (Tak wiem, znowu to porównanie). Owszem ceny mogłyby być mniejsze, ale na pewno nie usuną premium, które jest ich jedynym środkiem dochodu. Posiadanie go wpływa na grę, ale przecież 20zł to wcale nie jest dużo.
 

DeletedUser1094

Guest
dużo, nie dużo. Ale czym innym są ułatwienia w grze a czym innym fory. To juz krok do nieśmiertelności za kasę. :D
To psuje grę
 

DeletedUser

Guest
No

Lepiej by było żeby można było np. 10zl jedna opcja po co komplikować złotem?
 

DeletedUser

Guest
Jedyne dobre z tych rzeczy jest Handlarz ;) inne rzeczy są zbenndne
 

DeletedUser

Guest
gra sie rozwinie,pojawią sie reklamy itd zmieni sie KP(taka mam nadzieje)być stanieje
 
Status
Zamknięty.
Do góry