Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26566

Guest
Jest 10000x lepszy niż ty i te całe słupiaste BANANY które potrafią uciekać przed lepszymi i BOBOWAĆ CUDAKI. Wczoraj gdyby nie ściny grepolis to kolony by siedziały. A wtedy byś nic nie pisał na forum tylko płakał i tupał tymi małymi i bezradnymi rączkami :D. Zenek ja przez całe grepo nie widziałem żebyś zabłysnął w czymś, no może w namawianiu graczy by rozwalili nam cuda bo sam nie potrafisz wygrać.
Pozdrów słupy z BANANÓW:p
:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:


I co ja to mówiłem o wylewaniu swoich żali na forum ? Żałosne.
 

DeletedUser21987

Guest
trzeba było nie zamulać serwera tysiącami szpiegów, wysyłaniem surowców i setkami fejków celem wykopania gracza z serwera to może by przepłynęły kolony pod biremami a jak zamuliliście sami sobie akcję to już wasz problem o 21 wyglądało to tak a dokładaliście cały czas podczas gdy płynęło po 40 ataków prawdziwych tylko ^^

rcqrizvkvtn3.jpg
Dlatego wasz słup złapał 450 000 pw? Z tych fejków ? :D Żenada, serwer nie wytrzymuje akcji sojuszowych. Czyli główne założenie sojuszu (w grepolis) żeby razem robić akcje jest bez sensu
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser28998

Guest
Dlatego wasz słup złapał 450 000 pw? Z tych fejków ? :D Żenada, serwer nie wytrzymuje akcji sojuszowych. Czyli główne założenie sojuszu (w grepolis) żeby razem robić akcje jest bez sensu
smiley_emoticons_biggrin.gif
Odpalił wyostrzone zmysły kolego :D
 

DeletedUser27988

Guest
Kochaniutki popatrz na siebie a później wyraź Swoja opinię na temat kogoś ;) Bo Ty jakoś do tej pory nie zabłysnąłeś w tej grze,lecz opinie wyrobiłeś sobie wręcz cudowną :)

To miło że mam opinię, znaczy to że ludzie mnie znają.
Szkoda że na Twój temat nie da się tego napisać, bo na pytanie o Ciebie słyszę tylko "a co to jest".
To mój 1 świat, a Twój? Więc lepiej więcej nie pisz bo się ośmieszasz :)
 

DeletedUser27790

Guest
Czyli Irony twierdzą ze zamulanie serwera szkodzi napastnikom a nie obroncom? A mimo to zamulali? Słupiasto :D

Nie zapominajmy tez o Królu, nie ma go juz z nami ale odwalił kawał dobrej roboty. Nawciskał wszystkim kitu ze banany nie beda cudaków budowac i moze dlatego nikt bananom kretów na wyspy cudaczne nie nawciskał. To chyba ewenement ze nikogo na cudakach alarm nie zawiódł.

Stoją juz 4 cudaki. Brawo bananki
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser21987

Guest
Teraz pytanie brzmi. Jak banany zdobędą resztę cudów. Kupią? Bo na pewno nie walcząc... To byłaby dla nich nowość
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser25536

Guest
Zapomniałeś o jednym :] że inne sojusze też Wam mogą pomagać ;p i tak jest, nie gram a wiem, że jeden Wam pomaga :D a mają 1960 miast .. więc co tutaj mają Twoje statystyki? Bo nie rozumiem po co wstawiłeś te statystyki :D



Z tym też się nie zgodzę, mało to razy ktoś wchodził przed samą erą cudów tylko po koronkę? Nie musieli wytrwać przez całą grę .. znam też osoby, które nie sypały a te koronki zdobywały .. przez znajomości.
Dlatego te koronki to dno, od dawna są rozmowy nad innym zakończeniem świata. Jedyną dobrą sprawą są łaski. Ale bez tego da się wytrwać.


A co do Waszych wpisów ogólnie widać, że fajna komedia się tutaj odbywa.

Zenek szczycisz się rozmowami, że ktoś chce przejść? Zaraz wejdę na Lindosa i pokarzę Twoje privy jak to chciałeś do nas dołączyć jeszcze będąc w Skarpetach, wszystko chciałeś powiedzieć :D co się dzieje etc, potem wymyśliłeś, że wyciągniesz parę osób i założysz swój sojusz .. i na końcu wyszło, że trafiłeś do Bananów haha a mówi się, że to kobieta zmienną jest :D
Hhahaahah kochanie kiedy te czasy były 3 miesiące temu haha i z czego prawdy jest jakieś 50 % gdyż wbić owszem chciałem nie zaprzeczam,lecz gdy zobaczyłem na liste graczy i liste bobków z którymi miałbym grać to od razu mnie zniechęciło i wolałem zostać jednak przy Swoich niż obrabiać 4 literki dla Szanownej szefowej z własnego sojuszu :*
 

DeletedUser27988

Guest
Hhahaahah kochanie kiedy te czasy były 3 miesiące temu haha i z czego prawdy jest jakieś 50 % gdyż wbić owszem chciałem nie zaprzeczam,lecz gdy zobaczyłem na liste graczy i liste bobków z którymi miałbym grać to od razu mnie zniechęciło i wolałem zostać jednak przy Swoich niż obrabiać 4 literki dla Szanownej szefowej z własnego sojuszu :*


Zenek Ty lepiej nie pisz, bo też gdzieś mam rozmowę z Tobą jak pisałeś...... Że chcesz do nas dojść, albo kończysz z tym światem.
Więc oszczędź nam śmiechu takimi wpisami, bo tylko zmarszczki nam się od śmiechu robią :)

Ale nie jesteś jedyny, bo kilka osób mi to pisało... ale wyszło jak wyszło ;)
/ciach/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29022

Guest
I się zapchajcie tymi cudami :) Super graczy z was to i tak nie zrobi :^)
Btw. Pogratulować wam zbudowania cudaka w mniej niż 30h :) nie myślcie, że nikt tego nie widział :^)
 

DeletedUser25536

Guest
To miło że mam opinię, znaczy to że ludzie mnie znają.
Szkoda że na Twój temat nie da się tego napisać, bo na pytanie o Ciebie słyszę tylko "a co to jest".
To mój 1 świat, a Twój? Więc lepiej więcej nie pisz bo się ośmieszasz :)
A co tak bardzo się interesujesz ? Chętnie możemy pogawędzić przez telefonik a nie się ośmieszasz publicznie ;) Ci co mnie znają to wiedzą jak gram a jak mi się chce grać to każdy wie co potrafię zrobić,lecz gdy widzę ataki od Was to normalnie daję Wam tą satysfakcję z ubicia marnych pkt walki, z myślą,ze mnie nie ma na grze ;) Lecz cóż największy sojusz noobków słupów powstał kilka lat temu już którzy wchodzą na te światy i ciągnął za sobą tego samego smroda co zrobili go na początku gry :) Więc proszę nie mówić o kimś,że ktoś jest słupem, skoro myśl jest kierowana do piszącego :) Taki sojuszu potężny taki sojusz najlepszy na Lindosie a nie umie wbić na cudaka BRAWO :) Oby tak dalej chociaż pw nabiliście za co dziękuję i ja również w imieniu BANANKÓW serdecznie pozdrawiam
zenek51
 
Do góry