Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26408

Guest
bando słupów.
Nieładnie tak wyzywać od bandy słupów, kiedy przez całą grę na tym świecie nabiło się 153777 pw... dla porównania Rycerzyk, którego wyzywasz od "krzykaczy" zdobył ich siedmiokrotnie więcej, gdyż 1105415 ;)

Kto w takim razie jest krzykaczem ?
 

DeletedUser27988

Guest
Nieładnie tak wyzywać od bandy słupów, kiedy przez całą grę na tym świecie nabiło się 153777 pw... dla porównania Rycerzyk, którego wyzywasz od "krzykaczy" zdobył ich siedmiokrotnie więcej, gdyż 1105415 ;)

Kto w takim razie jest krzykaczem ?

Daj się chociaż chłopakowi poczuć wartościowym graczem na forum :)
 

DeletedUser26566

Guest
Nieładnie tak wyzywać od bandy słupów, kiedy przez całą grę na tym świecie nabiło się 153777 pw... dla porównania Rycerzyk, którego wyzywasz od "krzykaczy" zdobył ich siedmiokrotnie więcej, gdyż 1105415 ;)

Kto w takim razie jest krzykaczem ?


Nikt cie o zdanie nie pytal ; ) na cale szczescie na innych swiatach mi sie udalo cos popisac nawet bobowaniem ; P jakbyś uważnie czytał ze zrozumieniem na wstepie zaznaczylem ze nie wiele tu osiaglem, a Pana ryczerzyka nie nazwalem slupem : ) Skomentowalem wylacznie jego krzykliwosc jak idzie zauwazyc
 

DeletedUser26566

Guest
A ty ją posiadasz ?
A zapomniałem ty jesteś z bananów, oni są idealni i UCZCIWI ;)

Uczciwi do bolu : ) Jaki ma sens twoje wylewanie zali i obrazanie ludzi na forum ? Na banana czekasz, oczywiscie nie od nas nas ^^ Powoli dochodze do wniosku ze ci sie nudzi na pw, badz cie wszyscy blokuja widzac jakie brednie rozpowiadasz.
 

DeletedUser27988

Guest
Nikt cie o zdanie nie pytal ; ) na cale szczescie na innych swiatach mi sie udalo cos popisac nawet bobowaniem ; P jakbyś uważnie czytał ze zrozumieniem na wstepie zaznaczylem ze nie wiele tu osiaglem, a Pana ryczerzyka nie nazwalem slupem : ) Skomentowalem wylacznie jego krzykliwosc jak idzie zauwazyc

Cały sojusz nazwałeś słupem, a wiec i mnie.
A teraz napisz co osiągnął wasz sojusz na tym świecie, nie licząc cudaków. Bo w tym aspekcie gry umiejętności nie są ważne.
Czy on czasem to nie zlepek pokonanych sojuszy?? :)
 

DeletedUser26566

Guest
Cały sojusz nazwałeś słupem, a wiec i mnie.
A teraz napisz co osiągnął wasz sojusz na tym świecie, nie licząc cudaków. Bo w tym aspekcie gry umiejętności nie są ważne.
Czy on czasem to nie zlepek pokonanych sojuszy?? :)
I dalej cie nie rozumiem zbytnio ^^ To jakis sposob na powiekszenie swojego ego ? Graj, walcz, dyskutuj a nie oceniaj innych : P Rozumiem ze ta strata cudow, czy tez tej komnaty chwaly poprostu wam tak w tylek wchodzi ze nie wytrzymujecie, ale bez przesady...

Skoro zlepek pokonanych sojuszy potrafi pokonac tak doskonaly sojusz jak wasz to cos nie halo :p nie sadzisz ? ^^
 

DeletedUser27988

Guest
Uczciwi do bolu : ) Jaki ma sens twoje wylewanie zali i obrazanie ludzi na forum ? Na banana czekasz, oczywiscie nie od nas nas ^^ Powoli dochodze do wniosku ze ci sie nudzi na pw, badz cie wszyscy blokuja widzac jakie brednie rozpowiadasz.


A gdzies sie pomyliłem pisząc ze idealni i uczciwi??
Moze wyprowadzisz mnie z błędu :)
 

DeletedUser27988

Guest
I dalej cie nie rozumiem zbytnio ^^ To jakis sposob na powiekszenie swojego ego ? Graj, walcz, dyskutuj a nie oceniaj innych : P Rozumiem ze ta strata cudow, czy tez tej komnaty chwaly poprostu wam tak w tylek wchodzi ze nie wytrzymujecie, ale bez przesady...

Skoro zlepek pokonanych sojuszy potrafi pokonac tak doskonaly sojusz jak waszy to cos nie halo :p nie sadzisz ? ^^

Nie pokonał, koronka jest za 7 cudów. To jeszcze sporo wam brakuje ;)
 

DeletedUser26566

Guest
Na kazdym swiecie bardziej sie liczylo zdobyc 4 niz 7 :) Co oczywiscie nie znaczy ze pora na tym zakonczyc. Fakty sa dla was niemile ale trudno trzeba sie z nimi pogodzic :p Przegrywacie, narazie to wy jestescie tymi pokonanymi o ktorych to tak ciagle mowisz.
 

DeletedUser27988

Guest
Na kazdym swiecie bardziej sie liczylo zdobyc 4 niz 7 :) Co oczywiscie nie znaczy ze pora na tym zakonczyc. Fakty sa dla was niemile ale trudno trzeba sie z nimi pogodzic :p Przegrywacie, narazie to wy jestescie tymi pokonanymi o ktorych to tak ciagle mowisz.

Zalezy co rozumiesz przez to. To wy tracicie miasta, same cuda nie maja zbytnio nic wspólnego z tą grą. Wybudowanie ich nie robi z nikogo dobrego gracza. Dobrych graczy poznaje sie po walce, a wiec będziecie mogli sie wykazać. Ale jak to napisał Zenek wcześniej, ze pozwala sobie ubijać wojsko i wstawiać kolony specjalnie. To ja nie mam pytań jakich wy graczy posiadacie.

A jeśli myślisz ze dobry gracz to ten co wybudował cuda.....
/ciach/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26903

Guest
Na kazdym swiecie bardziej sie liczylo zdobyc 4 niz 7 :) Co oczywiscie nie znaczy ze pora na tym zakonczyc. Fakty sa dla was niemile ale trudno trzeba sie z nimi pogodzic :p Przegrywacie, narazie to wy jestescie tymi pokonanymi o ktorych to tak ciagle mowisz.
Ja nie czuje się pokonany ok wybudowaliście 5 cudów szacunek dla was ale dzięki temu światu poznałem świetną ekipę grałem tu bardzo krótko mam szacunek dla przeciwnika jaki on by nie był bo to tylko gra .
 

DeletedUser28998

Guest
Ja nie czuje się pokonany ok wybudowaliście 5 cudów szacunek dla was ale dzięki temu światu poznałem świetną ekipę grałem tu bardzo krótko mam szacunek dla przeciwnika jaki on by nie był bo to tylko gra .
Szanuje! Pozdrawiam :)
 

DeletedUser12258

Guest
Ja nie czuje się pokonany ok wybudowaliście 5 cudów szacunek dla was ale dzięki temu światu poznałem świetną ekipę grałem tu bardzo krótko mam szacunek dla przeciwnika jaki on by nie był bo to tylko gra .
to jest własnie klasa :) , większości graczy niestety jej brakuje :/
 

DeletedUser28932

Guest
Ja nie czuje się pokonany ok wybudowaliście 5 cudów szacunek dla was ale dzięki temu światu poznałem świetną ekipę grałem tu bardzo krótko mam szacunek dla przeciwnika jaki on by nie był bo to tylko gra .
Jednak jeszcze są ludzie z kulturą.
 

DeletedUser19693

Guest
Nieładnie tak wyzywać od bandy słupów, kiedy przez całą grę na tym świecie nabiło się 153777 pw... dla porównania Rycerzyk, którego wyzywasz od "krzykaczy" zdobył ich siedmiokrotnie więcej, gdyż 1105415 ;)

Kto w takim razie jest krzykaczem ?

Hahahha Król zgasił hahhaha
na tym poziomie 153777 pw ahah , Bananowy słupek
 

DeletedUser20384

Guest
Śmieszni jesteście.. zawsze tylko jakieś oskarżenia i obrzucanie siebie błotem.. Hahahah bo ten to słup.. a tamten też.. co on pokazał, pokrzyczy sobie na FO... no beka...

a z tymi ogrodami to nie wiem co próbujecie wcisnąć..
 

DeletedUser29048

Guest
Tak sobie to czytam i glupieje co to są za bajki brakuje mi tylko latających smoków choć i do tego pewno dojdzie z biegiem czasu ... Najlepszy to jest Bruce ljii997 czy pan festyn miejski zwał jak zwał mniejsza ale takie głupoty wypisujesz że szkoda gadać jedyne co dobrze ci wychodzi to topienie swoich kolonow płacz dalej że serwer akcji nie wytrzymuje dobre sami go zamulacie więc do siebie i do tych pojedynczych komórek mózgowych mających akurat dyżur miejcie płacze

A pan nabrzmiałe ego el slowniko rycerz jakich mało choć w sumie teraz kłamie gdyż bobow jest raczej dużo... Ja rozumiem że boli cię to i owo bo przegrywasz a nie umiesz jak widać ale przybywam z dobra rada mianowicie wczoraj w Lidlu widziałem giga pakiet pieluch załatw sobie w jakimś stopniu ograniczy to twe problemy z bólem pupci jakie ostatnio miewasz
W zasadzie walka o której piszecie toczy się między drinkami a bananami wy nie istniejecie taka jest prawda nic nie macie do powiedzenia calujta ich w stopy że sypali za was bo i pewnie nic byście nie postawili sami
Nie mam do Płaczek szacunku za grosz gdyż na to sobie trzeba zasłużyć
Przegrywać też trzeba umieć dzieciaki.
 

DeletedUser26408

Guest
serwer akcji nie wytrzymuje

Czego wy od tych serwerów wymagacie ? Ostatnio na oroposie serwer cięło przy głupim odbijaniu kolona, a Wy o akcji mówicie ? I to na cudaka ? Domki budować, a nie ataki to nie będzie mulić ;p


sami go zamulacie

Tych serwerów nie trzeba dodatkowo mulić ...
hihi.gif
 
Do góry