Sytuacja na świecie Oropos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26365

Guest
Jest takie starodawne powiedzenie ...Kto się lubi ten się czubi...
ostr.gif

Czyżby pomiędzy Kroniką a NoName coś zaiskrzyło ...
bezradny.gif
 

DeletedUser26353

Guest
co tu taka cisza,nie pochwalicie sie jak tam okupacje,no tak jak u Was stoja to nie ma sie czym chwalic ;)
 

DeletedUser24204

Guest
za to z cb wielki szczekac i nic wiecej , trafiło się ślepej kurze ziarno ot co :)już zapomniałes jak uciekałes z innych światów i płakałeś zeby ci wioch nie zabierać :)
hej natija podrawiam , szkoda że tym razem po przeciwnych stronach :(
 

DeletedUser24204

Guest
Od dzisiaj ja zajmuje sie frontem z prawej strony
padłam ....
 

DeletedUser24204

Guest
Jesli chodzi o nanemow to dajcie sb siana - wielcy napinatorzy anonimus to po samym sposobie wypowiedzi moge stwierdzic ze to doktorek z przerosnietym ego ...
Najwyzszy krol mistrz fejkow potrafi latac caly dzien ale w nocy spi jak susel. Skonczcie szczycic sie tym ze walczyliscie z andyszem i moze 2 osobami z prawej strony bo naprawde nie ma czym. Piszecie wielce ze aa - Kronika wielcy gracze co to oni nie są... To sie was pytam sąsiedzi wy moi nowi czemu to my lejemy sie z calym swiatem a wy nie potraficie sb poradzic z kilkoma graczami u nas z prawej strony?
Wielkich macie grajkow tomaszek gracz roku a raz odwiedzilem go z kolonem gdzie popołudniu napisał napisał mi taka wiadomosc:
tomaszek70 11.02.17 o godzinie 16:22
Czesc sluchaj za te fejki w nocy regularnie bede Cie budzill;) tak co godzine ...;) widzisz ze jestem to po co puszczasz jakies badziewiie?;)

godzine stał bez obstawy dlatego padł nie mamy tam jeszcze nic na blisko bo nie ma graczy, dzisiaj odwiedzilem znowu krola kolejna noc gdzie czyszcze go jak chce , dalem info kolon wszedl i chyba do rana nie macie info
smiley_emoticons_auslachen2.gif
. Od dzisiaj ja zajmuje sie frontem z prawej strony i na dniach sytuacja diametralnie sie odwroci takze cieszczie sie ze mogliscie polatac sb troszke wczesniej
smiley_emoticons_lol.gif


Kolejna sprawa kto rano wstaje temu pw daje sb poczyscilem kilka wioch nonamow 15k pw wpadło jutro pewnie bedzie to samo
smiley_emoticons_sleep.gif
smiley_emoticons_sleep.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_saufen.gif


  • "Im kto mniej wart tym wyżej głowę nosi"
  • zaccytuje profil doktorka w pisaniu gornolotnych postów zawsze byłeś dobry i na tym koniec :)
 

DeletedUser27766

Guest
Co do tego ze zajmuje sie frontem z prawej strony to dlatego ze czesc osob od was nie wie gdzie jest wschód
smiley_emoticons_freu-dance.gif

Słucham z jakich swiatow ucieklem ze niby lindos? haha
smiley_emoticons_lol.gif
ta sama sytuacja cetrum swiata tylko ze ekipa lepianka i i tak i tak cały swiat przeciwko nam ze chcialem uciekac to bym nie powiedzial sojusz sie posypał myslalem zeby jeszcze gdzies pograc i nie nie plakałem ze mi wiochy zabieraja bo sie nawet nie bronilem wiec nie wymyslaj bo to sie smieszne robi
 
haha nadchodzi bohater kroniki , wbił nieaktywnemu w nocy , jest po prostu wielki , to wymagało tylu umiejętności
smiley_emoticons_afraid.gif


ja to chyba uciekam na M99 , tam mnie żaden masteres nie podbije
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 

DeletedUser27766

Guest
Zobaczymy jak to bedzie wygladac za jakis czas i wrocimy do rozmowy... :)
 

DeletedUser24204

Guest
pamięć dobra ale krótka ;) spoko poczekam, nie zapominaj ze gra toczy się cały rok :) oby wraz z nadejsciem lata czasu znowu wam nie zbrakło
 

DeletedUser27766

Guest
haha nadchodzi bohater kroniki , wbił nieaktywnemu w nocy , jest po prostu wielki , to wymagało tylu umiejętności
smiley_emoticons_afraid.gif


ja to chyba uciekam na M99 , tam mnie żaden masteres nie podbije
smiley_emoticons_daumendreh2.gif

no to wychodzi na to ze u was nie ma aktywnych graczy bo wszyscy tak u spia w nonemach
 

DeletedUser24204

Guest
no to wychodzi na to ze u was nie ma aktywnych graczy bo wszyscy tak u spia w nonemach
już Ci napisałam trafiło się ślepej kurze ziarno ot co
mati idę z Tobą ja sie boję bo dzieci się nie bije tak więc lepiej chyba na spokojne wody iść
 

DeletedUser23832

Guest
Znowu to samo.... z całym światem. Rozumiem ze kronika graniczy ze wszystkimi sojuszami na oroposie i z każdym walczy.
 

DeletedUser24204

Guest
podobno tak :) ale ptaszki ćwierkają ze odpuszczaja inne fronty i chccą się skupić na noname :)
:cool:
 
Do góry