Sytuacja na świecie Oropos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser28762

Guest
a kto to jest masteres ?
urwał się jakiś typ z gimbazy i chciał zabłysnąć na forum.
lepiej za książki się Słupie weź a nie za grę poczekaj już niedługo zobaczymy jak się bronisz.
tylko nie płacz bo chusteczek nie mam
 

DeletedUser28762

Guest
Jesli chodzi o nanemow to dajcie sb siana - wielcy napinatorzy anonimus to po samym sposobie wypowiedzi moge stwierdzic ze to doktorek z przerosnietym ego ...
Najwyzszy krol mistrz fejkow potrafi latac caly dzien ale w nocy spi jak susel. Skonczcie szczycic sie tym ze walczyliscie z andyszem i moze 2 osobami z prawej strony bo naprawde nie ma czym. Piszecie wielce ze aa - Kronika wielcy gracze co to oni nie są... To sie was pytam sąsiedzi wy moi nowi czemu to my lejemy sie z calym swiatem a wy nie potraficie sb poradzic z kilkoma graczami u nas z prawej strony?
Wielkich macie grajkow tomaszek gracz roku a raz odwiedzilem go z kolonem gdzie popołudniu napisał napisał mi taka wiadomosc:
tomaszek70 11.02.17 o godzinie 16:22
Czesc sluchaj za te fejki w nocy regularnie bede Cie budzill;) tak co godzine ...;) widzisz ze jestem to po co puszczasz jakies badziewiie?;)

godzine stał bez obstawy dlatego padł nie mamy tam jeszcze nic na blisko bo nie ma graczy, dzisiaj odwiedzilem znowu krola kolejna noc gdzie czyszcze go jak chce , dalem info kolon wszedl i chyba do rana nie macie info
smiley_emoticons_auslachen2.gif
. Od dzisiaj ja zajmuje sie frontem z prawej strony i na dniach sytuacja diametralnie sie odwroci takze cieszczie sie ze mogliscie polatac sb troszke wczesniej
smiley_emoticons_lol.gif


Kolejna sprawa kto rano wstaje temu pw daje sb poczyscilem kilka wioch nonamow 15k pw wpadło jutro pewnie bedzie to samo
smiley_emoticons_sleep.gif
smiley_emoticons_sleep.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_saufen.gif



po pierwszy zdaniu stwierdzam że maturę z Polskiego na 10 % nie napiszesz dalej nie czytam
 

DeletedUser26353

Guest
jak bedzie nie wiadomo,sytuacja lubi sie zmieniac w grepo,wiec zobaczymy tak naprawde pozniej ;)
Witaj Furia,no szkoda,ze po przeciwnych stronach,moze nastepnym razem...
 

DeletedUser24204

Guest
Ogarnij Janka żeby wkoncu spełnił obietnice to się poklika na luzie bez handlu :p
 

DeletedUser24204

Guest
Zawsze może się zamknąć w swoim gołębniku ich tyle go wszyscy będą widzieć :p
 

DeletedUser27401

Guest
A wy dziewczyny Męczycie Janka o ten murek do końca grepo będziecie się go czepiać już mu współczuję biedny Janek
 

DeletedUser24204

Guest
Eeee Grzesiek to nie o murek chodzi.
Ale nie powiemy co nam Janek obiecuje :p
 

DeletedUser15554

Guest
Czas kończyć ... nie dość, że kronika idzie na front zachodni to jeszcze wysyła tu same gwiazdy.

A do tego skąd ja teraz wezmę złoto, jak Grześ kończy. Biedny ja :(

To nie dla mnie ale jeśli ktoś się odważy bez złota walczyć z tymi hordami bohaterów to życzę mu powodzenia.
 

DeletedUser24204

Guest
nie ma to jak podkolorowac sobie tu i tam :) a nuż jakiś noob łyknie ...nie wiem co to za poziom do kroniki się wkradł
 

DeletedUser27908

Guest
Do dużych sojuszy wkrada się zawszę to samo "leniwiec pospolity".Ludziom się odechciewa grać bo wychodzą z założenie a ja się wyśpię jak wpłynie kolon to mnie odbiją
smiley_emoticons_irre.gif
.Animo,dosyć dziwnie zbudowana ta partykuła z "nuż" jakoś nie pasuje konstrukcyjnie.Ja wiem że lubisz dywagować nad ortografią ze mną
smiley_emoticons_auslachen2.gif
.Doktorek a tobie się kiedyś znudzi naśmiewanie się z procesu dojrzewania
smiley_emoticons_irre4.gif
? Dajcie ujść emocją,burza hormonalna w takim wieku.Chociaż łysy z Brazzers i jego figle powodują często zmniejszenie tego napięcia abstrahując od młodzików,to często jest wybawieniem dla takich pierniczków z miękkimi fajlami.Ps Pozdrawiam Macieja,kod na dzisiaj to "Foka bez oka".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24204

Guest
Post słuperesa w wydrukuj i w ramke opraw.:)
Ktoś sprawdził staty , bo może to tylko u mnie potusek tak przekłamuje i za mało liczy ?
 

DeletedUser11474

Guest
mi to brak slow ...;) Droga Kroniko jest u Was sporo ogarnietych graczy wiec czemu pozwalacie zeby ktos wam psul reputacje;)))) nie dziwcie sie pozniej ze przez pryzmat graczy typu mastares postrzegaja was tak jak postrzegaja...kolega wytluscil swoj post chcac byc chyba zauwazonym i na wlasne nieszczescie chyba mu sie to udalo ...Mastares wez ty sie chlopaku ogarnij nie sztuka jest ubic wojo komus kogo niema czy wbic mu kolona ...to zaden powod do dumy, wbij komus jak jest, utrzymaj a pozniej sie chwal sie pewnie zyskasz w taki sposob szacunek innych graczy ...przeklamywanie staystyk,chwalenie sie ile pw ci wpadlo a staty mowia cos innego jest poprostu zalosne ...wspomniales cos o Andyszu ...dostal od nas kolona i nikt sie tym nie chwalil bo nie bylo czym ....kolon plynal szybciej niz jego off czy deff to o czym gadac ...;) notabene nie dorastasz mu do piet;)
Tyle w temacie ;)
Ps. fajterku nie kozacz o twojej klasie swiadczy wstawiewnie 2k birem na palik na naszej wyspie.....pozdrawiam i bez urazy oczywiscie bo nie to jest moim zamiarem
 
Do góry