Sytuacja na świecie Paros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
A ja codziennie wchodzę by zrobić komuś prezent
smiley_emoticons_flucht2.gif
 

Załączniki

  • Screenshot 2017-02-14 14-55-28.jpg
    Screenshot 2017-02-14 14-55-28.jpg
    111,5 KB · Wyświetlenia: 37

DeletedUser15806

Guest
Hahaha jesteśmy bici
smiley_emoticons_lol.gif


To ja lanie poproszę, jak już takie ploty chodzą po świecie. Dziadziu kochany, ale Ty już mnie nie tykaj, no chyba, że w totka wygram to się możemy zmierzyć
smiley_emoticons_freu-dance.gif


Aaa i ludzi kochani, my nie Bogowie - My Bogom Nocy i Bogom Dnia równi...
To chcesz to lanie czy nie ? Zdecyduj sie kobieto. Dwa zdania i sprzeczne. To ja lanie poprosze i Dziadziu kochany, Ty mnie nie tykaj. No kurde wszyscy moga tylko ja nie. To nie fair. Chyba walne szaraki. Jak nie bedziecie mieli z kim walczyc to pretensje do Sisi.: ))
 

DeletedUser4218

Guest
No nie Dziadziu nie od Ciebie - wolę młodszych
smiley_emoticons_lol.gif


Heh a tak na serio to nie stać mnie na walkę z Tobą ;)

Strasznie dziwny ten świat, zamiast się kłócić z przeciwnikiem to my sobie gadamy.
I ta karczma wrogich sobie sojuszy na forum Rady - zarąbista :)
 

DeletedUser15806

Guest
Jakby nie bili to byśmy top1 obrony nie mieli
smiley_emoticons_kaffee2.gif

A kto bije Venatores? Są tacy odważni?
No walczycie z nami i w tym rankingu raz Wy raz my jestesmy pierwsi. Tyle ze poza nami nikt tak naprawde z Wami nie walczy. A i to pewnie dlugo nie potrwa.
 

DeletedUser27908

Guest
Sisi a ja zawszę wierzyłem że jesteś boginia.Me mniemanie o twej boskości pękło jak bańka mydlana.Te wszystkie róże złożone u twego niebiańskiego tronu,tyrady o twej wielkości.Oh ty okrutnico zniszczyłaś wszystko
smiley_emoticons_drunk.gif
.
 

DeletedUser4218

Guest
Sisi a ja zawszę wierzyłem że jesteś boginia.Me mniemanie o twej boskości pękło jak bańka mydlana.Te wszystkie róże złożone u twego niebiańskiego tronu,tyrady o twej wielkości.Oh ty okrutnico zniszczyłaś wszystko
smiley_emoticons_drunk.gif
.

Och jakie piękne zdania, słownictwo nad wyraz rozbudowane. Aż miło się czyta, pomijając sens całości
smiley_emoticons_blush-reloaded6.gif


A tak wracając do gry... Nikt nie odpowiedział na pytanie mojego szefuncia - ktoś jeszcze walczy z Venatores oprócz nas?
 

DeletedUser27908

Guest
W Białych Damach np biją siebie.Jeśli tak efektywnie jak sojusz o połowę mniejszy jeśli chodzi o punkty bob to strach się bać.

Z racji że event sie skonczyl, a zajołem w nim 25 miejsce, troche mant i harpi mam... więc od jutra zaczynam atakować nasz sojusz :)
kur.... JESZCZE RAZ ZOBACZE NA WSPARCIACH 20 albo 10 BIREM TO OSOBISCIE WAS ZACZNE PRZEJMOWAĆ !!! MACIE PO KILKA MIAST PO PRAWIE 8k PUKTNOW NA MIASTACH I MACIE 20 BIREM?????
Nie mówiąc juz że 3-5 osob wysyla te kilka B
BO JAK BY 40 OSOB WYSLALO PO 20 B to ile by STAŁO? 800???


TO JA MAJAC 8 MIAST Z CZEGO 7 OFF MAM WIECEJ DEFFA NIZ WY?

KAZDEGO BOBA I KAZDA OSOBE KTORA KISI WOJSKA OD JUTRA ZACZYNAM GANIAC!
SLOTOW MAM 5 WIEC 5 MIAST SPADNIE NA PEWNO :)
A I PUNKTY BEDA WIEC NASTEONI TEZ OBERWIA!!!
JAK SIE NIE PODOBA TO WYNOCHA, TO NIE JEST SCHRONISKO, GDZIE 15 OSOB ROBI CO MORZE A CAŁA RESZTA GRZEJE SIE PRZY KOMINKU!!!
 

DeletedUser4218

Guest
Boguś może doprecyzuj, że to nie Twoje słowa, a słowa z forum jednego sojuszu.
Dziwnie się to czyta, jakbyś krzyczał po swoich.

Grześ serio nikt inny Was nie atakuje?
 

DeletedUser15806

Guest
Boguś może doprecyzuj, że to nie Twoje słowa, a słowa z forum jednego sojuszu.
Dziwnie się to czyta, jakbyś krzyczał po swoich.

Grześ serio nikt inny Was nie atakuje?
Ot takie tam potyczki. To samo co i u Was. Tez z nikim innym nie walczycie.
 

DeletedUser15821

Guest
Sisi patrząc na pkt w obronie macie niewiele więcej niz my, wiec raczej oprócz nas nikt inny was również nie atakuje ;)
 

DeletedUser27908

Guest
Zważywszy na ranking wojowników to Ventów tam mało w topce.Ale Dziadzia jak na swe lata , sztuczną szczękę,siwe piżmo na klacie bije mocno.Aczkolwiek ja nie miałem jeszcze okazji dostać laską po czerpie bo odległość.Mogłoby być ciekawe bo przewaga złota by tutaj raczej nie miała znaczania:rolleyes:.
 

DeletedUser23278

Guest
No pewnie. Juz nie pamietam kiedy ostatnio Was atakowalem. Dlatego punktow w rankingu obroncow Wam nie przybywa : ))
grzesiu pamiętaj że mamy dwa sojusze wiec zliczajcie punkty obrony z obu sojuszy a nie tylko głownego
 

DeletedUser24557

Guest
Sądząc po pozycji obu sojuszy, pierwszy opis jest ironiczny i z dozą humoru, a drugi (prawdopodobnie) opisuje prawdę...
smiley_emoticons_idea2.gif
 

DeletedUser15762

Guest
Coś mi się zdaje, że fuzja miedzy tymi sojami jest nieunikniona, jest tylko jeden problem obydwa będą chciały by było to na zasadzie My do Was :):):)
 

DeletedUser11134

Guest
więc nici z fuzji. tak to jest ja ludziska sobie coś wymyślą, a potem się upierają bez sensu. Na końcu dziwią się, że świat przegrali:))
Koleżanka żartowała. SIH nie gra na tym serwerze, życzymy sojuszowi BEZIMIENNI powodzenia :)
 
Do góry