Sytuacja na świecie Oropos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27766

Guest
mi to brak slow ...;) Droga Kroniko jest u Was sporo ogarnietych graczy wiec czemu pozwalacie zeby ktos wam psul reputacje;)))) nie dziwcie sie pozniej ze przez pryzmat graczy typu mastares postrzegaja was tak jak postrzegaja...kolega wytluscil swoj post chcac byc chyba zauwazonym i na wlasne nieszczescie chyba mu sie to udalo ...Mastares wez ty sie chlopaku ogarnij nie sztuka jest ubic wojo komus kogo niema czy wbic mu kolona ...to zaden powod do dumy, wbij komus jak jest, utrzymaj a pozniej sie chwal sie pewnie zyskasz w taki sposob szacunek innych graczy ...przeklamywanie staystyk,chwalenie sie ile pw ci wpadlo a staty mowia cos innego jest poprostu zalosne ...wspomniales cos o Andyszu ...dostal od nas kolona i nikt sie tym nie chwalil bo nie bylo czym ....kolon plynal szybciej niz jego off czy deff to o czym gadac ...;) notabene nie dorastasz mu do piet;)
Tyle w temacie ;)
Ps. fajterku nie kozacz o twojej klasie swiadczy wstawiewnie 2k birem na palik na naszej wyspie.....pozdrawiam i bez urazy oczywiscie bo nie to jest moim zamiarem


Heh wbić klocka aktywnemu graczowi majać kilka miast do dyspozycji w rejonie graniczy z cudem wiec nie rozumiem sapow o to ze probuje sie zlapac kogos nieaktywnego, jesli chodzi o palika i obstawienie go biremami to ta sama sytuacja - brak miast w rejonie wy jestescie tutaj całym sojuszem my garstka graczy wiec o czym my tu wg dyskutujemy ... Sprobuj sam wejsc do nas na niebieska wyspe i utrzymaj sie tam 1 dzien nie majac nic do dyspozycji w rejonie.

Nie bede drazyc juz tematu bo to dyskusja 20v1 - nie ma sensu , zegnam. I powodzenia zobaczymy z czasem jak wszystko sie potoczy
 

DeletedUser28762

Guest
Heh wbić klocka aktywnemu graczowi majać kilka miast do dyspozycji w rejonie graniczy z cudem wiec nie rozumiem sapow o to ze probuje sie zlapac kogos nieaktywnego, jesli chodzi o palika i obstawienie go biremami to ta sama sytuacja - brak miast w rejonie wy jestescie tutaj całym sojuszem my garstka graczy wiec o czym my tu wg dyskutujemy ... Sprobuj sam wejsc do nas na niebieska wyspe i utrzymaj sie tam 1 dzien nie majac nic do dyspozycji w rejonie.

Nie bede drazyc juz tematu bo to dyskusja 20v1 - nie ma sensu , zegnam. I powodzenia zobaczymy z czasem jak wszystko sie potoczy

tak ??? zobacz sobie bajkopisarzu kilka moich miast i nie jestem obstawiony i nie mam pełnego pampersa jak ty.
a mam więcej wioch na czerwonych wyspach niż ty. wiec skończ korzystaj z ferii bo się kończą.
 

DeletedUser24204

Guest
Daj sobie z nim spokój... Nie wiesz jak to jest.. Krowa co dużo ryczy mało mleka daje :p
 

DeletedUser24262

Guest
tak ??? zobacz sobie bajkopisarzu kilka moich miast i nie jestem obstawiony i nie mam pełnego pampersa jak ty.
a mam więcej wioch na czerwonych wyspach niż ty. wiec skończ korzystaj z ferii bo się kończą.
Chyba też powinieneś skończyć, bajki piszesz lepsze niż Brzechwa a twoje żałosne docinki nie robią na nikim wrażenia , widać że pisanie z samym sobą Ci nie wystarcza to trzeba było na FO wrócić i pokazać jaki ty dobry w kłapaniu jesteś, szkoda że tylko w tym
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser11474

Guest
mastares staram sie szanowac innych graczy nawet jak graja w przeciwnej druzynie ,wiadomo dzis gra sie przeciwko jutro razem taka gra ...z Twoich wypowiedzi wynika ze uwazasz sie za dobrego gracza( notabene ja za takiego sie nie uwazam poprostu jestem na ten czas w miare aktywny ) wiec za cholere nie potrafie zrozumiec po co Ci bylo 2k birem we wiosce 1500 pkt zbudowanej z palika???? dla mnie to czarna magia stracilbym taka wioche luz ,obok jest nastepny palik do zalozenia pol dnia i wiocha ma 1500pktw...jestes kozak,zaloz wioche zrob w niej wojo i oprzej jej obrone na cofkach klinach itd...pokazesz swoje skil-sy 24h na dobe nie bedziesz musial sam sie chwalic inni Cie pochwala ;) obawiasz sie ze nie utrzymasz takiej wiochy to poprostu nie zakladaj ....
 

DeletedUser28762

Guest
Chyba też powinieneś skończyć, bajki piszesz lepsze niż Brzechwa a twoje żałosne docinki nie robią na nikim wrażenia , widać że pisanie z samym sobą Ci nie wystarcza to trzeba było na FO wrócić i pokazać jaki ty dobry w kłapaniu jesteś, szkoda że tylko w tym
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

Widziałem widziałem jak lanie na Lindos zarobiłeś i na urlop uciekałeś cały czas wiec zamilcz Noobie
 

DeletedUser24262

Guest
Widzisz tylko to co chcesz widzieć ;D totalnie nic nie zrobiłeś na lindosie a chwaliłeś sie tylko kolonami kolegów czyli zakochanego bo sam nawet synchro nie umiałeś zrobić , te miasta które straciłem najpierw wam zabrałem i jakby nie było to czerwone wyspy tylko nie wiem czemu nawiązujesz do lindosa skoro to inny świat ty tylko taką gre pokazywałeś
dktczmmel
 

DeletedUser28762

Guest
Widzisz tylko to co chcesz widzieć ;D totalnie nic nie zrobiłeś na lindosie a chwaliłeś sie tylko kolonami kolegów czyli zakochanego bo sam nawet synchro nie umiałeś zrobić , te miasta które straciłem najpierw wam zabrałem i jakby nie było to czerwone wyspy tylko nie wiem czemu nawiązujesz do lindosa skoro to inny świat ty tylko taką gre pokazywałeś
dktczmmel

wklejasz coś co czytać się nie da... nie będę dyskutował z osłem co nawet się bronić nie potrafi
a synchro to chyba ty nie masz. tzn widziałem :D jakie masz żenada.
 

DeletedUser28762

Guest
a takiemu Słupowi jak ty nie muszę nic udowadniać bo zawsze będziesz gadał że ja grać nie umiem :D nie pozdrawiam
 

DeletedUser24262

Guest
Da się czytać jak masz problemy to okulista , bronić się nie potrafie, ciężko mając co chwile fejki od tak żałosnego gracza jak ty ,żebym nie mogl cofki zrobić ale ja nie uważam się za dobrego gracza ,synchro chyba jednak potrafie jak mnie wasi gracze od bociarzy obrażali i nie tylko u was ale też są normalni gracze którzy wiedzą że nie ma żadnej filozofii zrobić dobre synchro , a ty dalej żyj w swojej bajce i wmawiaj sobie że jesteś najlepszy będąc leszczem
smiley_emoticons_grin.gif
 

DeletedUser28762

Guest
Da się czytać jak masz problemy to okulista , bronić się nie potrafie, ciężko mając co chwile fejki od tak żałosnego gracza jak ty ,żebym nie mogl cofki zrobić ale ja nie uważam się za dobrego gracza ,synchro chyba jednak potrafie jak mnie wasi gracze od bociarzy obrażali i nie tylko u was ale też są normalni gracze którzy wiedzą że nie ma żadnej filozofii zrobić dobre synchro , a ty dalej żyj w swojej bajce i wmawiaj sobie że jesteś najlepszy będąc leszczem
smiley_emoticons_grin.gif

mogę być leszczem lepsze to niż CameLama :) co grać nie potrafi
ja przynajmniej wiochy nie starciłem na Lindosie a Ty :D??
do tego co chwile urlop i szarak moje gratulacje
 

DeletedUser19959

Guest
Came próbuje udowodnić że jest kozakiem broniąc słupa mastersa czy jak mu tam :) Drogi mastersie ja chociażby jestem na czerwonych wyspach gdzie nie mam obstawionych miast( w tym momencie mam do 1 wstawione). I jakoś miasta mi przejąć twój wielki sojusz nie potrafi :) Czemu? Tego nie wiem próbują próbują i nie idzie im :) A Came dobrze wiesz że słupiłeś na Lindosie wiec prosze ciebie zamilknij :)
 

DeletedUser24262

Guest
Rzeczywiście jesteś genialnym graczem a wysłałeś jakieś ataki na mnie oprócz tego spamu fejków ? Bo jakoś nie wydaje mi się żebyś bardziej wykazał się ode mnie mimo to że ja straciłem 2 wiochy i palika które zabrał zakochany a ty się tylko śliniłeś jakbyś cokolwiek zdziałał w tym soju
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser19959

Guest
To nie temat Lindosu ale ja nie fejkuje bo nie taka mam zasade:) Wole posłać kolona, przejąć miasto i to jest gra a nie jakieś fejki :) Na lindosie jeśli o tym świecie mówisz byłem na froncie z Turkiem, gdzie dostał baty ze swoją ekipą :)
 

DeletedUser24262

Guest
Tak bronie kolesia który wyzywał naszych graczy na tsie prosze Cie nie ma w moich postach żadnego nawiązania do masteresa więc nie wymyślaj jakiś swoich śmiesznych teorii nie zgrywam kozaka tylko próbuje kozakowi wyjaśnić że jednak nie jest taki zaje... za jakiego sie uważa , doktorek nie potrafił odpisac na moją wiadomość więc nawiązał do lindosa na którym totalnie nic nie zrobił tylko pisał wiadomości sam ze sobą ale to chyba mu przestało odpowiadać i zaczął pyszczyć na forum od nowa :D
 

DeletedUser24262

Guest
Rzeczywiście jesteś genialnym graczem a wysłałeś jakieś ataki na mnie oprócz tego spamu fejków ? Bo jakoś nie wydaje mi się żebyś bardziej wykazał się ode mnie mimo to że ja straciłem 2 wiochy i palika które zabrał zakochany a ty się tylko śliniłeś jakbyś cokolwiek zdziałał w tym soju
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
Ten post do doktora
 

DeletedUser24204

Guest
Masteres spytaj tomaszka ile miałam deffa w miastach.. I jakoś szło się obronić przed kolonami nawet samej grając.. No właśnie ale to jeszcze trzeba umieć grać klina zrobić i wogole mieć wojsko. Więc nie chrzan więcej o czerwonych wyspach że deffowac się trzeba i wogole. Dobry gracz deffa nie potrzebuje nawet jeśli jest sam na wyspie. Tak więc po raz kolejny wystawiłes sobie opinie placzko :p
 
Do góry