Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser28762

Guest
Szykuje się bardzo ciekawy świat widać, już Wilki z Oropos wbiły razem, są na M55, na razie bez Turka, będzie ostro

że co ma być ostro ? Turek to Noob zabunkrowany żaden z niego gracz. On się nadaje tylko do zmiany profilu lub wymyślania bajeczek. Nic po za tym.
smiley_emoticons_grin.gif
 

DeletedUser15613

Guest
Czemu prowadzicie rozmowy na temat gracza którego nie ma na tym świecie?
Chyba ten Turek to jednak kozak jak gadają o nim wszyscy nawet jak gdzieś nie gra :p
 

DeletedUser23685

Guest
że co ma być ostro ? Turek to Noob zabunkrowany żaden z niego gracz. On się nadaje tylko do zmiany profilu lub wymyślania bajeczek. Nic po za tym.
smiley_emoticons_grin.gif

A ty kim niby jesteś, żeby go oceniać? Turek już na paru światach pokazał klasę i owszem miał gorsze starty, ja też ostatnie światy nie pokazałem się od najlepszej strony przyznam, ale walczyłem do końca, do ostatniej wioski pod stałą banderą nie zmieniając frontu jak nie jeden tchórz, a to można uznać za atut i nikt nie ma prawa nikogo publicznie oczerniać i oceniać powierzchownie z pozoru lub tego co inni gadali. Liczą się fakty, a twoja wypowiedź to dla mnie jest zwykły bełkot i wypociny nie poparte faktami, byle komuś napluć w twarz. Co do nicku Turka chyba od dłuższego ma taki jak ma i każdy go zna, więc tutaj słaby argument, a jeżeli chodzi o samą zmianę nicku to co w tym złego? Każdy ma do tego prawo i jest to nieraz przydatne jeżeli chcesz wziąść urlop na jednym świecie, a nie na wszystkich jeżeli grasz na kilku światach
 

DeletedUser27908

Guest
A ja się przepraszam pytam gdzie jest Big Kamil i moje "lajki"?
 

DeletedUser23832

Guest
Kolejny obronca Turka :) ten twoj wzor to akurat jest pierwszy do obrazania i pisania bajek czego przykladem jest Oropos wlasnie. Nie spotkalem jeszcze na grepo tak toksycznej postaci, a trafilo sie juz kilku przypalow. Klase pokazal w pelni i na geli i na oroposie ( akurat tam gralem i gram to oceniam te swiaty ), pomijajac juz jego gre ktora niektorzy i on sam sie upajal, zablysnal bez dwoch zdan szczegolnie w praniu mozgow, manipulacji, wysmiewaniu i obrazaniu. NIGDY wiecej kontaktu jakiegokolwiek z takim czlowiekiem bym nie chcial.
 

DeletedUser23685

Guest
Kolejny obronca Turka :) ten twoj wzor to akurat jest pierwszy do obrazania i pisania bajek czego przykladem jest Oropos wlasnie. Nie spotkalem jeszcze na grepo tak toksycznej postaci, a trafilo sie juz kilku przypalow. Klase pokazal w pelni i na geli i na oroposie ( akurat tam gralem i gram to oceniam te swiaty ), pomijajac juz jego gre ktora niektorzy i on sam sie upajal, zablysnal bez dwoch zdan szczegolnie w praniu mozgow, manipulacji, wysmiewaniu i obrazaniu. NIGDY wiecej kontaktu jakiegokolwiek z takim czlowiekiem bym nie chcial.

No ja go pamiętam akurat a akcjum i nie pasuje on do opisu jaki tu przytaczas, a manipulatorów mógłbym ci tu wielu przytoczyć na tej zepsutej grze, ale nie będę się tu o nikim wypowiadał publicznie. Co do obrońcy to nie do końca o to mi chodzi, chodzi mi o obrażanie ludzi bez jakiś konkretów, dowodów. To tak jakbym na przykład napisał sobie, że jesteś skoczkiem, noobem czy manipulatorem tak jak tu przytoczyłeś, ale to są puste słowa :V żadnych przykładów, konkretów... Jeżeli chcecie ujawnić kogoś prawdziwą naturę to zróbcie to z głową, bo to są puste słowa przynajmniej dla mnie.... Chociaż psychologia tłumu jest wyjątkowo naiwna, co im sie powie to wierzą. Przykładem jest na przykład drama Wardęgi z Gargamelem jeżeli ktoś oglądał, z odcinku na odcinek ludzie zmieniali swoje zdania na temat jednego i drugiego jak skarpetki :v
 

DeletedUser23832

Guest
Dowodow jest mnostwo: privy do graczy, screeny, jego masy, opisy jego profilu. Wystarczy pograc na tych swiatach by to widziec, albo chociaz poczytac fora tych swiatow.

Myslalem podobnie jak ty gdy gralismy na Geli, ze na Turka sie uwzieli i go jada bezpodstawnie. Zderzenie z rzeczywistoscia Oroposu calkowicie wszystko potwierdzilo

Anonimus nie mial na mysli zmian nickow, a zmiany profilu, w ktorym caly czas po kims jedzie lub wymysla rzeczy niezgodne z rzeczywistoscia. Nie jechaloby po nim tyle osob gdyby byl taki w porzadku.

Wystarczy chyba o nim, na forum tego swiata chyba. Powodzenia, tym co tu graja. Ustawienia mega fajne poza bonusem nocnym.
 
El widzę lubi oceniać ciekawe jak ty byś został oceniony po pewnej sytuacji jak szukałeś żeby ktoś za ciebie sojusz prowadził a jak się zgodzili i ci prawa zabrali to do wroga poszedłeś :p
Piszesz bzdury bo Ciebie podbiłem bez zadnego problemu.
Sojusz rozwiązałem a Ci którzy grali ze mną od początku których zaprosiłem byli dalej ze mną ;).
 

DeletedUser15613

Guest
Piszesz bzdury bo Ciebie podbiłem bez zadnego problemu.
Sojusz rozwiązałem a Ci którzy grali ze mną od początku których zaprosiłem byli dalej ze mną ;).
Nie zabrałeś mi nigdy żadnego miasta więc nie zmyślaj :p
No nie poszli za tobą ponieważ sam poszedłeś do wroga a reszta poszła do sojuszu który ktoś tam później założył i zaprosił wszystkich.
 

DeletedUser

Guest
Witam,
Jeśli gra tu jakaś ekipa ze Starych Wyjadaczy to chętnie wbije.
 
ferie się jeszcze nie skończyły ?? Uważaj Łukasz bo elParodiante Cię pojedzie i szaraka zrobisz
smiley_emoticons_verlegen.gif
Kolejny co grać nie umie i został podbity na początku serwera
smiley_emoticons_bravo2.gif


pewnie by fejkował jak miał ferie a potem stracił wszystkie miasta :D



On lajkuje tylko moje posty ;)

Wiadomo dlaczego straciłem miasta więc nie masz co tu kłamać :).
Chętnie zapraszam do mnie z akcją.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry