Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29269

Guest
Nie ma kolego w sandałach :p
Na pewno nie na takim poziomie na jakim graliśmy na Retimno.
Przypomniałeś mi Zgredovskyego jak ze mnie beke cisną na ts :D
Myślałem że serio coś tu powalcze ale teraz to już sam nie wiem :D
Na razie to nie wiem gdzie dojść. Same masówki ale sojusze mniej znane :D
 

DeletedUser15613

Guest
Masz jeszcze ochronkę to możesz poczekać :D
Nie wiem czemu tu jeszcze nikt nie wszedł ale może wejdą.
Ewentualnie może już nadchodzi kres tej gry :p
 

DeletedUser15613

Guest
A co to za wojownicy? Parę nicków kojarzę ale większość to 2 liga nadal :p
Oczywiście nie żebym był jakiś sam dobry ja to takie zaplecze 3 ligi ale obserwator ze mnie niezły :D
 
A co to za wojownicy? Parę nicków kojarzę ale większość to 2 liga nadal :p
Oczywiście nie żebym był jakiś sam dobry ja to takie zaplecze 3 ligi ale obserwator ze mnie niezły :D
Pojecie o grze zerowe masz
smiley_emoticons_lol.gif
.
Przed chwilą ci gracze wygrali świat
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser15613

Guest
Ale za to mam większe pojęcie o Honorze :p
Zero pojęcie o grze ponieważ nie znam jakiegoś tam sojuszu? Pierwsze słysze a co ma jedno do drugiego? Ciekawe czy będziesz w stanie wytłumaczyć? Czy jeszcze w gimnazjum tego nie mówili?
 

DeletedUser15613

Guest
Nie znam ich i nie oceniam ale to na pewno wzór do naśladowania dla Elskoczkondelo :D
 

DeletedUser27703

Guest
Mieli podpisaną współpracę z melle (The Iron Lady), ale postanowili się połączyć z wrogiem i po najniższej linii oporu wygrać świat, ot cała historia

Pozwól, że zacytuję.

Sam pamiętam jak bylo, najpierw sojusz sie opowiedzial ze budujemy jednego, potem ni z tyłka ni z pietruszki nasz "Król" oświadczył ze budujemy w koalicji 7 cudow. Dwa my, dwa drinki i ktos tam jeszcze kogo nie pamietam mial budowac- Irony z pewnoscią.
Gdy wszyscy zaprotestowali przeciwko temu bo nie tak glosowalismy to postanowil szaraki strzelic i umyć rączki.

Nic do niego bym nie miał gdyby nie to ze teraz ciagle wypisuje glupoty na temat swojego dawnego sojuszu jakoby to on byl najbardziej poszkodowany na calym lindosie, jego "wszechstronna" wiedza mnie rozbraja.
 

DeletedUser27908

Guest
Hahaha.Melle to stara krętaczka.Jeśli kogoś ktoś zdradził to tylko ona kogoś.Tak jak sobie dobrała ludzi na ten świat o ile ich można nazwać "ekipą".Niekoniecznie wzięła najlepszych graczy ale posłusznych,podatnych na manipulacje.
 

DeletedUser23685

Guest
Pozwól, że zacytuję.

Zdrada to zdrada i nie ma sensu doszukiwać się powodów, fakt jest faktem i czyn jest czynem, tak postanowili wszyscy ok i co z tego? Poza już tym, że było to niehonorowe i poniżej pasa względem tych z którymi się współpracowało i próbowało wygrać świat, zrobili ich w przysłowiowego (5 liter, zaczyna się na C, a kończy na J (CENZURA OBOWIĄZUJE) to ta wypowiedź niczego nie zmienia i jest tylko głupim usprawiedliwieniem, król wypisuje fakty i jak widać niektórym ciężko się z nią pogodzić :V

Hahaha.Melle to stara krętaczka.Jeśli kogoś ktoś zdradził to tylko ona kogoś.Tak jak sobie dobrała ludzi na ten świat o ile ich można nazwać "ekipą".Niekoniecznie wzięła najlepszych graczy ale posłusznych,podatnych na manipulacje.

No i tu się zgodzę, aczkolwiek nie poruszamy tematu melle tylko mowa o bananach, którzy też czystych rączek nie mają. Ogólnie to na grepolis teraz pełno szumowin i dwulicowych manipulatorów i nic sie z tym nie zrobi. Gra na każdym świecie sprowadza się do "Wykorzystuj lub bądź wykorzystywanym", niektórzy honorowi gracze odstępują od tej reguły, ale sa w znacznej mniejszości.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
banany wygrały lindos , nie logujcie się wcale na ten świat , a jak weszliście to uciekajcie , zjadą was po ochronce , aaa nie sorry , oni zaczynają grać dopiero po 6 miesiącach od startu :)
 
Mieli podpisaną współpracę z melle (The Iron Lady), ale postanowili się połączyć z wrogiem i po najniższej linii oporu wygrać świat, ot cała historia
Po to sie gra by walczyć a nie mieć tylko pakty.

Nie znam ich i nie oceniam ale to na pewno wzór do naśladowania dla Elskoczkondelo :D
Mało śmieszny jesteś.
Nie pamiętasz jak już na wyspie stękałeś by Ciebie nie atakować z kolegą :)?
Było 2 na 2
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15613

Guest
Nie pamiętam
Przypomnij.
Dodaj też kto miał mnie nie atakować żebym wiedział :)
 

DeletedUser26408

Guest
Jakich to sojuszników ?

Hmm... no sojuszników ... takie zielone kwadraciki na wioskami na mapie to sojusznicy są ... nie wiedziałeś ?
mysli.gif


Tak się składa, iż w tym czasie wyżej wymieniony kolor przypisany był tylko dla jednego sojuszu, a był to sojusz 2Drinki Później, czyż nie ?

Po to sie gra by walczyć a nie mieć tylko pakty.

Nom. Należy jenak nadmienić, iż Banany w tym czasie paktowały jedynie z drinami, wojując równocześnie ze skarpetami, ak skarpet, husarią, ak husarii, piratami i ak piratów ... Tymśmieszniej, iż po wałku legendary słupa sytuacja wyglądała dokładnie odwrotnie ... gdzie zatem masz "Tylko pakty" ?


A teraz idę po popcorn i czekam, aż się bananowe sępy zlecą ... może się dowiem czegoś nowego co zrobiłem ...
rotfl.gif
 
Do góry