Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26609

Guest
Jak już oceniamy to obiektywnie :V za słupa się nie uważam, bo czołówka skarpet troche musiała się namęczyć żeby moje wiochy dostać, natomiast na idalium z duszkiem we 2 myślę, że całkiem ładnie ogarnialiśmy skoro we 2 przejmowaliśmy wiochy i zdołaliśmy bronić własne, co do jednego się zgodzę, moje myślenie było jakby to nazwać... Za pomocą emocji, nagłe i nie przemyślane to fakt, a wiele decyzji pochopnie zrobionych, ale za słupa się nie uważam :V
Widzisz a ja doskonale pamiętam sytuacje, gdy kierowano Tobą jak najnormalniejszym słupem, nie dość, że robiłeś to co ktoś chciał, to w dodatku jeszcze broniłeś tej postawy do upadłego, przez co przeszła Ci koło nosa szansa na odciśnięcie choć raz piętna na EC.

Wiesz, przede mną się też broniłeś, a potem wziąłeś prysznic i wiocha poszła :D pamiętam po dziś dzień jak ją nazwałem :p

Wiem, że się droczy, ale chyba trochę definicji tego słowa nie zna. Według mnie nazywanie kogoś tak jest mocno obraźliwe w sensie takim, że zarzuca Ci, próbując przełożyć to na realia grepo, że ktoś się Tobą posługiwał dla własnych korzyści. Plus to, że słupami zostają zazwyczaj bezdomni, alkoholicy itd.
Bezdomni na grepo :D? Nice...
Starasz się zabrzmieć rzeczowo i tak mocno inteligentnie, elokwentnie i w ogóle syczysz sarkazmem,
a potem przekładając coś na realia grepo -> wyskakujesz z bezdomnym. Nieźle. Nie ma to jak ludzie, którzy próbując w inteligentny sposób mnie zaorać, orzą się sami.

Niestety Azir na Idalium zachował się jak słup. Klasyczny, definicyjny, wzorcowy!

Z serii głębokie myśli.Nie sądzę by był człowiek który nie przejmuję się krytyką,szczególnie konstruktywną.Jednak napisanie komuś "jesteś słupem" rzeczywiście może nie zrobić na nim wrażenia.Ogólnie to określenie jest już nudne,ile można słuchać ten słup,tamten słup.Dzięki o Panie wielki,że nie jest dane mi tego słuchać na ts-ach a jednak większość woli porozmawiać na tematy codzienne niźli dywagować na temat gry innych,by móc dowartościować siebie i pokazać jakim się jest wielkim wojownikiem ( najlepiej zza pleców kolegów).
Boguś ;) widzisz... ja Mu już udowodniłem, że jest słupem, konstruktywnie go krytykując, prowadząc z Nim rozległe polemiki na forum IDALIUM. Pamiętam po dziś dzień jak się z Nim "kłócąc" skopałem tylną klapę samochodu, bo mnie w głowę uderzyła :D, bo zamiast skupić się na wyciąganiu zapasu z bagażnika, pisałem odpowiedź na telefonie :D
Teraz nazwałem Go zaczepnie słupem bo za takiego Go mam, aczkolwiek widzę w Nim coś więcej, a i przy tym cały czas Go lubię :p
A tu gównoburza i nawet moja ulubienica redka :D przybyła z odsieczą biednym uciemiężonym użytkownikom FO, nic tylko czekam na przybycie jej trójkolorowego przyjaciela :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12136

Guest
Nie wiedziałam, że mam kolejnego fana. Przykro mi, ale nie znam Cię i nawet nicku nie kojarzę :(
 

DeletedUser26609

Guest
Znasz mnie, tylko masz sklerozę :p bosko broniłaś MG34 przede mną mylnie interpretując mój sarkazm, jako ofensywę ;)
 

DeletedUser11134

Guest
słuchajcie, a jaka jest właściwie definicja pojęcia "słup" na grepo? od jakiegoś czasu gracze starego systemu bardzo często używają tego określenia w żartach, czy też opisach sytuacji - w stosunku do innych graczy. Co ciekawe - na nowym systemie pojęcie to praktycznie nie jest stosowane.
 

DeletedUser12136

Guest
Dariosh - Hmmm.. nie wiedziałam, że wyzywanie kogoś od słupów to sarkazm. Dużo jeszcze muszę się nauczyć mistrzu sarkazmu :) Jeśli się już "spotkaliśmy" na FO to wybacz, ale nie zapadłeś mi w pamięć :)

Hini - to jest bardzo dobre pytanie :) Z chęcią i ja usłyszę definicję :)
 

DeletedUser26609

Guest
Redka :) po pierwsze -> jeśli z moich wypowiedzi nawet tutaj rzuca się w Twoje oczy wyłącznie użycie słowa słup no to sorry :) nie dziwię się już niczemu.

W moim odczuciu słup to gracz nie mający własnej inicjatywy, idzie jak owieczka na rzeź, wykazuje się brakiem umiejętności, a swoje błędy albo maskuje, że tak miało być, albo tłumaczy się w sposób pokrętny [apka nie zadzwoniła, serwer przylagował, spadło drzewo na maszt wysokiego napięcia :D, etc]. A przede wszystkim nie ma własnego zdania. Spotyka jakiegoś grepo-boga i tańczy jak mu tamten zagra :D

słuchajcie, a jaka jest właściwie definicja pojęcia "słup" na grepo? od jakiegoś czasu gracze starego systemu bardzo często używają tego określenia w żartach, czy też opisach sytuacji - w stosunku do innych graczy. Co ciekawe - na nowym systemie pojęcie to praktycznie nie jest stosowane.
Moja droga A., to dziwne, bo ja jestem graczem nowego systemu ;)
 

DeletedUser23003

Guest
Wiem, zaimponiłam Ci
smiley_emoticons_lol.gif
Wieczorem mogę Ci przetłumaczyć inne słowa ;)
Dziewczyno! Wieczorem to my bedziemy inne rzeczy robic ;)
 

DeletedUser12136

Guest
Redka :) po pierwsze -> jeśli z moich wypowiedzi nawet tutaj rzuca się w Twoje oczy wyłącznie użycie słowa słup no to sorry :) nie dziwię się już niczemu.

W moim odczuciu słup to gracz nie mający własnej inicjatywy, idzie jak owieczka na rzeź, wykazuje się brakiem umiejętności, a swoje błędy albo maskuje, że tak miało być, albo tłumaczy się w sposób pokrętny [apka nie zadzwoniła, serwer przylagował, spadło drzewo na maszt wysokiego napięcia :D, etc]. A przede wszystkim nie ma własnego zdania. Spotyka jakiegoś grepo-boga i tańczy jak mu tamten zagra :D


Moja droga A., to dziwne, bo ja jestem graczem nowego systemu ;)

Czyli Ty masz na myśli po prostu nooba. Słup to osoba, którą wykorzystuje się do przekrętu finansowego, np. Pan Słup pracuje w danej firmie, która swoim pracownikom oferuje zakup mieszkań po promocyjnych cenach. Pana Słupa nie stać, ma problemy finansowe i życie średnio mu się układa. Dowiaduje się o tym Pan Przekrętas i prosi Pana Słupa, żeby "kupił" mieszkanie. Pan Słup daje 5% wymaganej kwoty, a Pan Przekrętas 95%. Po dokonaniu transakcji mieszkanie trafia do Pana Przekrętasa. Pan Słup z racji "przysługi" otrzymuje od Pana Przekrętasa coś ekstra.

Czy zatem kogoś kto nie umie grać, kto ma mało czasu, komu imponuje kolega, który ma 2 razy więcej miast można nazwać słupem? Nie.

Dariosh mój sarkastyczny przyjacielu - jeśli nie rozróżniasz nooba w grze od słupa, to ja się już nie dziwię niczemu :)

Dziewczyno! Wieczorem to my bedziemy inne rzeczy robic ;)

Wiem, wiem, bajki na dobranoc będę Ci czytać :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28771

Guest
Zauważ, że napisałem najpierw jaka według mnie jest definicja słupa w grepo, potem była kropka i dodałem kim są w rzeczywistości zazwyczaj słupy.
Sarkazm - szczególnie złośliwa ironia; szyderstwo, kpina, drwina. Radzę się zapoznać z definicjom Darosh, bo sarkamu w tamtym moim poście nie było.
Nie miałem zamiaru zabrzmieć inteligentnie i elokwentnie. Po prostu napisałem, że nie wiesz co to znaczy słup.
 

DeletedUser11134

Guest
O ile pamiętam, to pojęcie "słup" rozpropagował zdaje się doktor ( być może jest tez jego twórcą), potem własnie na forach starego podboju często takie docinki padały. Dlatego jestem ciekawa, czym się ono różni od innych powszechnie przyjętych określeń kiepskich graczy ( bo na pewno nie jest to pozytywne określenie).
 

DeletedUser12136

Guest
Obronię Cię Smoczuś, nie martw się. Poza tym tu nas nie znajdzie
smiley_emoticons_grin.gif
 
Do góry