Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser17870

Guest
Dodali by coś za małe sumy to i więcej osób by zaczęło grę. Ilościowo nadrabiając. Poza tym po dwóch latach nieobecności, obiecywano złoto itd na start a nic nie dostałem :( . Dodaliby nowe jednostki, bo zero zmian, które podniosłyby atrakcyjność gry czy rozgrywki. Szybko się nudzi, w kółko to samo od lat....
Pomysłów na zyskiwanie złota to jest za to full.... aby wydoić gracza i tyle w temacie....
 

DeletedUser19924

Guest
I kolejny raz dostajemy super oferty, gdzie za kasę można sobie wykupić kolejne bonusy. I niech mi teraz nikt nie wmawia, że Inno nie jest nastawione tylko i wyłącznie na wyciąganie od nas kasy.


PS: W dodatku dalej się nie nauczyli i dają ten "średni pakiet startowy" z doradcami na cztery tygodnie, gdzie za taką samą kasę możemy ich wykupić na sześć tygodni. Ten bonus dla surowców tej różnicy kasy raczej nie rekompensuje...nawet jakby to działało na wszystkie miasta.
 

DeletedUser19924

Guest
Procarzami łatwo? Jakoś nie odczuwam tego za bardzo...i tak trzeba robić miks do ataku, żeby dostosować się do obrony przeciwnika.
 

DeletedUser28843

Guest
Jakby wam się nudziło to dodajcie do apki możliwość zmiany nazwy miasta oraz wklejanie ruchomego raportu
 

DeletedUser19924

Guest
No to zrób propozycję w odpowiednim dziale, a my się nad nią pochylimy :)
 

DeletedUser19924

Guest
Ten kto wymyślił nowe wizerunki bogów w grze to chyba za dużo bajek się naoglądał...tragedia
smiley_emoticons_wallbash.gif
 

DeletedUser23967

Guest
Posejdon wygląda teraz jak Conchita Wurst :confused:
do tego wpadł do beczki z kwasem hialuronowym bo jest gładki jak pupcia niemowlęcia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Obrazki bogów zmieniły się z powodu problemu technicznego, nie powinny być aktualnie dostępne, dlatego zostały one usunięte.
 

DeletedUser19924

Guest
Miały wejść 01.04, ale za wcześnie wyciekły?

Pozostaje mieć nadzieję, że już nie wejdą...a jak ktoś chce zmienić grafiki bogów, to na jakieś bardziej "realne", a nie jakieś takie "bajkowe"
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser5

Guest
Na razie nie mogę udzielić więcej informacji na ten temat, jak już będzie coś wiadomo, to pojawi się ogłoszenie.
 

DeletedUser

Guest
Ale skoro napisała pani Shannqa, że to 1 kwietnia, to raczej oczywiste, że to będzie na Prima Aprilis, chill guys :)
 

DeletedUser19924

Guest
realne obrazki bogów greckich, dobre hehe

Hehe...no dobrze wiesz, o co mi chodziło :) Specjalnie tam ten cudzysłów umieściłem przecież.

PS: Jakby nie patrzeć, to postacie doradców swego czasu zostały w podobnym stylu zmienione, także może być coś na rzeczy i taka zmiana bogów także się pojawi. Choć ta Artemida wyglądała wręcz groteskowo...jakaś mała dziewczynka z bajki Disneya z uroczym ptaszkiem
smiley_emoticons_hust.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry