Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Coś tu mało ostatnio się dzieje :D

Ja już sobie 3 miasta posiadam i w sumie podoba mi się takie życie, bez siedzenia w topce, bez ciągłych problemów :D

A jak tam w wielkim świecie? :D


Mój plan mieć - jedynie te 20 miast, więcej nie chcę. ;p bo po co.. :eek:
 

DeletedUser

Guest
Wątek na Jota upadł??
Jak dla mnie ten świat się skończył skasowałem konto.
Jak dla mnie za szybko:p
A jak tam wojenki jak odchodziłem to puchacze z Yakuzą coś tam walczyli?
A po za tym to chyba dłuższym liderem w top sojuszy narazie będzie Legion Ateński który chyba najbardziej solidnie wyglądał ze wszystkich.
 

DeletedUser4495

Guest
Wszyscy zajęci podbijaniem w końcu czas to pieniądz ;P
Legion Ateński dobrze sobie radzi nie powiem ale The Hunters zaczynają ich ścigać... Być może nie mają tylu członków co Legion ale średnią przewyżwszają zobaczymy co łowcy zawojują ;P
 

DeletedUser202

Guest
KillerBee uważają się za wielkich wojowników a mają największą średnią pkt. agro na gracza.

Wielcy wojownicy pfff.... ....punkciarze ot co :eek:
 

DeletedUser

Guest
KillerBee uważają się za wielkich wojowników a mają największą średnią pkt. agro na gracza.

Wielcy wojownicy pfff.... ....punkciarze ot co :eek:

To, że mają dużo pkt nie znaczy, że są punkciarzami, po prostu bogacą się przejmując wioski, po drugie z tego co widziałem po raportach na forum to oni raczej nie są "amatorami" :D
 

DeletedUser202

Guest
Szczerze mówiąc szkoda że nie jestem w ich pobliżu bo byśmy się pobawili i zobaczyli co naprawdę potrafią :D

No ale cóż za daleko :(
 

DeletedUser6967

Guest
Ja tam jestem jednym z założycieli 300-stu. I jak zwykle przy moim szczęściu trafiam niedaleko sojuszu TOP1 na świecie, zresztą jak zwykle:)

Mieliśmy sporo fuzji i zrobiła się trochę masówa, ale nie na długo. Cały czas do przodu :D
 

DeletedUser

Guest
Huntersi są dobrze dysponowani i mogą zajść daleko .......
killer bee błe ...... amatorszczyzna i punkciarze od co waca dobrze prawi .....
legioniści dobrze że ateńscy a nie rzymscy :)
 

DeletedUser

Guest
wacek84 napisał:
Szczerze mówiąc szkoda że nie jestem w ich pobliżu bo byśmy się pobawili i zobaczyli co naprawdę potrafią
RailGun napisał:
killer bee błe ...... amatorszczyzna i punkciarze od co waca dobrze prawi .....

Za te słowa powinniście zostać zjechani... i zapewniam, zostaniecie zjechani ;) Hmm... nie znalazłem was na jocie, więc pewnie sie ukrywacie pod innymi ksywkami.. Czekam na wasze nicki na PW cwaniaczki :p Odległość nie ma znaczenia, zaopiekujemy się waszymi wioseczkami choćby miały po 1k punktów ;)
 

DeletedUser

Guest
Nie martw się, na krzykaczy to mi starczy wioska 500pkt ;)

PW poszedł, mam nadzieję, że ma niewielka ilość miast cię nie zniechęci :)


Poza tym, taki klanik się utrzymał... wstyd i hańba dla waszych sąsiadów również :D


Chyba czas na poważnie zabrać się za grę, bo z tego co widzę to całą topka się rozleniwiła... :p
 

DeletedUser202

Guest
=Alexander The Great= napisał:
Za te słowa powinniście zostać zjechani... i zapewniam, zostaniecie zjechani Hmm... nie znalazłem was na jocie, więc pewnie sie ukrywacie pod innymi ksywkami.. Czekam na wasze nicki na PW cwaniaczki Odległość nie ma znaczenia, zaopiekujemy się waszymi wioseczkami choćby miały po 1k punktów

spokojnie póki co mam do was dłużej kolonkiem niż 48h, ale powolutku pomalutku się zbliżę.

Może nie dziś nie jutro i nawet nie pojutrze aleeeee, się spotkamy :D
 

DeletedUser

Guest
hahahahahaha jakie groźby;d
fajne poprawienie humoru po tym jak się zgubiło na miescie i na dodatek padał deszcz:D
 

DeletedUser202

Guest
jestem już bliżej niż dalej, niedługo nasze wojska się spotkają a wtedy killer czy nie killer (czyt. RR) będą płakać :D
Gdy co rano ich wioski będę buntował i przejmował :cool::eek:
 

DeletedUser

Guest
jestem już bliżej niż dalej, niedługo nasze wojska się spotkają a wtedy killer czy nie killer (czyt. RR) będą płakać :D
Gdy co rano ich wioski będę buntował i przejmował :cool::eek:

ty i te twoje niecne plany :p
chcesz zburzyć ich spokój ?
 

DeletedUser

Guest
>>>

Witam. Czy można jeszcze jakoś dołączyć do gry na świecie Jota? Czy to już max graczy?
 
Do góry