Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser29747

Guest
A na kiedy mniej więcej planowany jest następny świat? Wolałbym grać w wakacje, dlatego pytam.
I dajcie 500 członków w sojuszu, jak na pierwszych światach :p
 

DeletedUser29184

Guest
500? Jak znajdziesz 50 osob dobrych do gry to bedzie dobrze a nie 500, chyba 1 osoba by musiała za 9 grac w takim przypadku
smiley_emoticons_irre4.gif
 
Nie dadzą limitu 500 graczy bo to nie stare czasy gdzie bylo kilka tysiecy graczy ;)
teraz ledwo 1k wchodzi na serwer z czego od 40% do 60% to handlarze czasem więcej
 

DeletedUser23003

Guest
Ida jakies ciekawe ekipy czy swiat bedzie juz tylko czysto handlarski? :D
 

DeletedUser28783

Guest
po ostatniej Rizinii i zabiciu jej paktami gdzie serwer nadaje się już praktycznie jedynie dla bobów którzy jeszcze przez 4 miesiące będą palikować pod cudaki bo już je budują podobno
smiley_emoticons_biggrin.gif
ten wydaje się że będzie dużo ciekawszy bo ustawienia są lepsze i mniejsze masówki więc każdy będzie dbał żeby nie mieć nieaktywnych co by serwer nie padł tak jak Rizinia gdzie jak prysną stamtąd zanudzeni gracze na nowy to nawet 1k ich nie zostanie
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser22713

Guest
po ostatniej Rizinii i zabiciu jej paktami gdzie serwer nadaje się już praktycznie jedynie dla bobów którzy jeszcze przez 4 miesiące będą palikować pod cudaki bo już je budują podobno
smiley_emoticons_biggrin.gif
ten wydaje się że będzie dużo ciekawszy bo ustawienia są lepsze i mniejsze masówki więc każdy będzie dbał żeby nie mieć nieaktywnych co by serwer nie padł tak jak Rizinia gdzie jak prysną stamtąd zanudzeni gracze na nowy to nawet 1k ich nie zostanie
smiley_emoticons_auslachen2.gif
Ty musiałeś zebrać niezłe lanie na tej Rizinii że tak latasz po forum i marudzisz na te pakty :D
A siły są tam akurat wyrównane i nikt nie powinien narzekać na brak walki albo za dużo wrogów :D
 

DeletedUser29753

Guest
Fajnie by było abyście zrobili świat specjalny taki jak achiles i hiperborea tylko że z nowym systemem podboju a i fajnie też by było jak byście dodali bohaterów do achilesa i hiperborei
 

DeletedUser27726

Guest
stary podbój mnie nie interesuje kolego, chodzi mi o prędkość 3/3/3 z nowym systemem podboju
 

DeletedUser3480

Guest
prawie idealne ustawienia dla mnie. Zmięcie te morale jeszcze.
nawet z bonusem jest super bo ja chodzę spa z kurami :)
może wejdę chwile pograć
 

DeletedUser26668

Guest
To ja juz może napisze prosbe na kolejny swiat.
System podboju: nowy
Prędkość: 3/2/4 lub 3/3/4
Morale: nie
Limit w sojuszu: 200 -250
( tu male wyjaśnienie - i tak zawsze jest 5 akademi i pod sojuszy więc mysle ze swiat z taka ilością w soju nie bedzie problemem. )
Bonus nocny 0-8
 

DeletedUser23685

Guest
Kiedy FO na nowym świecie będzie? Na rizini już nudno jest i to samo wałkujemy od kilku tygodni, więc chęci zaglądania tam spadły do zera :d
 
Status
Zamknięty.
Do góry