Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23685

Guest
Ooo prosze jak to ladnie leci odbijac zelazna dama okupacje u kolegow freedomow. Czyzby jakas wspolpraca? Jakis pakcik? Nie chcecie powiedziec ze TA ZELAZNA DAMA ma znowu dookola zielono i zamiast pokazac wszystkim jak zapowiadali swoja sile, prekracza ona kolejne granice absurdu i dobrego smaku :p

Spokojnie smoczy jej nierozłączny element odwrót taktyczny na m99 zrobi by tam cudaki zbudować :D:D Nie lekceważ The Iron Słups i ich wymyślnych strategii

A sama melle jakoś cienko tu idzie
mysli.gif

Chyba złoto wysępione od mularda się już skończyło
rotfl.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27743

Guest
A sama melle jakoś cienko tu idzie
mysli.gif

Chyba złoto wysępione od mularda się już skończyło
rotfl.gif
Chyba raczej wszyscy ogarnięci gracze co z nią grali magicznym sposobem przestali z nią grać i dlatego już jej tak nie idzie. Jaki sojusz miała na Lindosie, a jaki ma po 2 światach wystarczy spojrzeć :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23685

Guest
Chyba raczej wszyscy ogarnięci gracze co z nią grali magicznym sposobem przestali z nią grać i dlatego już jej tak nie idzie. Jaki sojusz miał na Lindosie, a jaki ma po 2 światach wystarczy spojrzeć :p

No jak sie jest amebą umysłową i próbuje sie szukać dyktatury, nazywa sie sojusz żelazna dama i w profilu podkreśla władzę absolutną jednostki ponad wszystkim to trudno sie tu nie dziwić :) gra ma być zabawą, a nie zabawą w kim dzong una (władcę koreii północnej, ostatniego bastionu totalitaryzmu)
 

DeletedUser14913

Guest
Dzisiaj przynajmniej coś się w końcu działo. Aż z nudy szlo popaść w letarg.
 

DeletedUser24672

Guest
Ja się zastanawiam o jakiej żelaznej damie wy gadacie, i tak przejrzałem i faktycznie jest coś takiego. Słupy jakieś ;c
 

DeletedUser29689

Guest
Niektóre osoby po prostu nie mają honoru by grać w tą grę, tyle w temacie.
 

DeletedUser23003

Guest
A ja slyszalem nawet ze to istna meczarnia. Podobno jak ktos raz zagra podwodza zelaznej damy przezywa tak glebokie zalamanie nerwowe i stany lekowe ze juz nigdy do niej nie wraca. Moze dlatego juz nikt tam praktycznie nie gra :D
 
Do góry