Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24377

Guest
Zawsze jest parcie ze strony innych by powalczyć z sojuszem top 1 więc nie powinno to nikogo za specjalnie dziwić, że każdy robi co może. Nie ma co doszukiwać się ilości paktów, graczy czy innych pierdół bo to nie zawsze idzie w parze z jakością sojuszów. Lamy grają w 4 osoby z tego co widzę i też nie płaczą, że mają większego przeciwnika liczebnie od siebie. bez napinki Panie i Panowie. Lepiej czasem w mniejszym gronie być, ale wykorzystywać 100% zasobów i mocy przerobowej niż tylko dajmy na to 50%. Wrzućcie na luz i bawcie się, bo zaraz dr zawołam i ustawi Was wszystkich :)
 
Poswiece sie i opisze sytuacje specjalnie dla ludzkosci.
Wszyscy wyzywaja sie od slupow.
Wszyscy sie zala.
Kazda strona wyzywa druga strone gdyz strona wyzywajaca ma mniej paktow niz strona wyzywana.
Wyrzym slupuje tu jak my wszyscy. Gdzie wyrzym tam smiesznie na forum:D
 

DeletedUser28410

Guest
Lechu jaka ściana płaczu? :p

Nie chce przypominać kto był płaczkiem nazywanym przez Twój ex sojusz z Rizinii... :D

Nie mówie, że sie z tym zgadzam ani tego nie popieram, nie mam zamiaru uderzac w nikogo, takie male przypomnienie. ;)
 

DeletedUser22713

Guest
Lechu jaka ściana płaczu? :p

Nie chce przypominać kto był płaczkiem nazywanym przez Twój ex sojusz z Rizinii... :D

Nie mówie, że sie z tym zgadzam ani tego nie popieram, nie mam zamiaru uderzac w nikogo, takie male przypomnienie. ;)
Azir, przecież sam go tak nazywałem więc nie musisz przypominać :D
Ale tu są Teby, a przynajmniej nie możesz mi zarzucić niekonsekwencji :)
 

DeletedUser23685

Guest
Wszystkiego najlepszego smoczuś nasza hot 19-ko ;*

A wracając do tematu tutaj płaczów itp itd tak jak smoczy napisał walka byłaby jednostronna, gdyż nie mamy takich zapaleńców jak wy, ja też już aż tak nie przesiaduje nad tą grę jak na lindosie czy rizini gdzie grube kwoty złota i siedzieć długie godziny by się wybić jak najwyżej

Wy cóż wiele osób się na was przejechała, jesteście niesłowni i ludzie to wiedzą dlatego nikt z wami sie nie chce ugadywać czy to boguś czy to luzacy. Każdy układ z wami to strzał w kolano tak na dobrą sprawę, ludzie to widzą, po co ktoś ma wspomóc wasz rozwój by potem tego żałować? Taka logika jest bez sensu i widać, że was to boli

Nie liczycie się z nikim i każdego traktujecie z góry jakbyście byli bogami tej gry i wiemy jak to skończyło się na oroposie czy też lindosie gdzie wypowiedzieliście nam pakt, a odbiło się wam to potem kilkukrotnie

Wielu było mocarzy takich jak misie na rizini, a teraz ich nie ma. Pycha idzie zgubną drogą tak powiem, w tej chwili wygrywacie, ale to nie znaczy, że tak będzie zawsze w tej chwili wioski jakie podbijacie to wioski tych mniej aktywnych czy dobrych graczy w końcu powstanie ściana, której tak łatwo nie ruszycie

Powiem tak mogliście mieć oddanych sojuszników, ale zdecydowaliście inaczej. Myśleliście również, że ułożenie na nas koalicji tak jak na lindosie będzie tak banalnie proste i przyklepiecie sobie pakcik z luzakami i bogusiem, a lamy włączycie do siebie, gdyż niejednokrotnie im to proponowaliście- myliliście się

Macie w tej chwili tylko naiwne Bobry, ale także i oni mogą się od was w każdej chwili odwrócić


A wracając do paktów i koalicji którą tak teraz wyśmiewacie powiedzcie mi kto stworzył koalicje dziki, wakacje, łowcy snów i bodajże Unnamed vs kronika? Kto przybił sobie piątkę z drinkami na lindosie i pod stołem zrobił koalicje do tego jeszcze perfidnie zaczęliście atakować jeszcze w trakcie paktu i został on zerwany dopiero godzinę po atakach i to chyba przez nas jeszcze? HIPOKRYZJA po całości z waszej strony

Ja nie mam nic do zrywania paktów czy zmieniania stron, ale zawsze można to zrobić jak człowiek, a nie ostatni cham. Nie szanujecie nikogo i nie liczycie sie z nikim to nikt się nie bedzie liczył z wami i czegokolwiek podpisywał, bo to kiepski biznes przyśpieszyć czyiś rozwój tylko po to by być potem kopniętym w 4 litery i tego żałować, ja osobiście czułem, że zerwanie paktu to kwestia czasu, ale byłem ciekaw czy pokażecie się z innej strony tutaj, niestety moja intuicja mnie nie zawiodła :V

I jak będziemy chcieli to podpiszemy choćby i 15 paktów i dalej płaczcie o pakty kiedy robiliście to samo na innych światach i robilibyście to także i tutaj gdyby nie to, że przez waszą arogancję, nawet własnych graczy nie szanujecie co można było zaobserwować to się nie dziwcie, że każdy olewa was zimnym moczem

Tyle moich wypocin w sprawie płaczów i tym podobnych

Miłego Dnia
 

DeletedUser23003

Guest
Dzieki sliczne Bartus. Wasze zdrowie
smiley_emoticons_saufen.gif
 

DeletedUser27799

Guest
Nie szanujemy osób które na to nie zasługują np. ten dzieciak Ell który sprzedaje każdego na lewo i prawo :) Sami się wkrótce przekonacie ;)
Co do Oroposa to, tam od początku serwa do końca mieliśmy pakt z Łowcami :) Z Wami pakt został zerwany temu bo przyjęliście graczy na naszych wyspach, chyba trochę z zazdrości że Ci lepsi gracze z Brygady przeszli do nas :) Jankes miał ból dupy :D
Z tego co mi wiadomo to pakt z Wami normalnie został zerwany i nawet chcieliśmy żeby było 24h bez ataków wybraliście że lejemy się od razu :) Świat Lindos w to nie mieszaj bo tam inne osoby prowadziły dyplomacje i ten sojusz był lekka porażką :)
 

DeletedUser23003

Guest
A Wy caly czas tylko o tym ze pakt zostal zerwany bo przejelismy graczy na Waszych terenach. Tak jakbyscie Wy tego nie zrobili. Dobrze wiemy ze planowaliscie zerwanie paktu wczesniej i tylko czekaliscie na byle jaki pretekst, pisaliscie o pakty itd itp :) tyle w temacie :)
 

DeletedUser27799

Guest
Tak się składa że do nikogo nie pisaliśmy o pakt kiedy mieliśmy z Wami ;D słabe info macie :D
 

DeletedUser24262

Guest
Żeby choć troche prawdy było w tym co piszecie , wydaje mi się że tylko wy wierzycie w to co piszecie bo żadnych wiadomości na oczy nie widzieliście i sa to wasze domysły i waszych kretów ( to tak apropo czystej gry o której wspominał milosz)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27799

Guest
No patrząc jakich Azir ma tępych kretów co sami się sprzedają jak SS robią to bardzo możliwe :D
 

DeletedUser23003

Guest
Proponuje i polecam masc na bol dupci, to tylko gra wariaty
smiley_emoticons_lol.gif
 
Do góry