Dyskusja na temat 10 urodziny InnoGames z Grepolis Classic

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27444
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19286

Guest
No właśnie, to najprostsza droga do rozwiązania problemu, szkoda :(
 

DeletedUser22713

Guest
Myślę, że sytuacja się poprawi. Wygląda na to, że Innogames nie spodziewało się takiej frekwencji, więc szybko znajdą sposób na rozwiązanie problemu. Mam nadzieję, że bez szkody dla samej gry i jej graczy. Polski support oczywiście nie ma możliwości naprawy problemów, poza informowaniem centrali.
można wiedzieć jaka to jest frekwencja? sprawdziłbym sam ale jakos nie mogę się zalogować, dziwne.
ale wydaje mi się, że nie jest wyższa niż na starcie zwykłych serwerów.
 

DeletedUser29678

Guest
spoko że zamknięta xD ale wiecie że praktycznie 70 % ludzi którzy pewnie chcieli zagrac to w ciągu 48h sie zarejestrowało xD poza tym jest ochronka więc po ochronce będzie o wiele więcej do przerobienia przez serw informacji to chyba nie zadziała ;/
 

DeletedUser22713

Guest
spoko że zamknięta xD ale wiecie że praktycznie 70 % ludzi którzy pewnie chcieli zagrac to w ciągu 48h sie zarejestrowało xD poza tym jest ochronka więc po ochronce będzie o wiele więcej do przerobienia przez serw informacji to chyba nie zadziała ;/
No raczej, że nie zadziała. Teraz ludzie tylko farmią, potem będą akcje i synchro, nie ma szans żeby to udźwignął
 

DeletedUser29678

Guest
No raczej, że nie zadziała. Teraz ludzie tylko farmią, potem będą akcje i synchro, nie ma szans żeby to udźwignął
no to gramy jeszcze ze 2 dni i wracamy do normalnych serwerów jesli tego nie ogarną :( ehh oby coś z tym zrobili na poważnie :(
 

DeletedUser22713

Guest
Trudno żeby zamknięcie rejestracji dało natychmiastowy efekt
jesli tu faktycznie chodzi o zbyt dużą ilość graczy
 

DeletedUser20358

Guest
Niech wywalą top 100 to pewnie trochę się odciąży :x
 

DeletedUser29678

Guest
wszyscy walmy na profilu na,,Antiquity,,
502 Bad Gateway
taki manifest ;p
 
Veni , Vidi a Vici nie do końca ;)
może usprawnią a może i nie ... fajnie było zobaczyć starą wersje,ale czas na zasłużony odpoczynek ;) ...event się kończy można już odpuścić granie ;)

krótkie podsumowanie starej wersji :
plądrowanie wiosek w celu zdobycia surek i wymagania budynków - na tak (zdecydowanie taka wersja zniechęci większość słupów ;) z gry )
interfejs - na nie (nowy interfejs w porównaniu ze starym ewoluował w dobrym kierunku :) )

miłego grania bez erroru 502 czy innych ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3480

Guest
Ja tak samo poczekam sobie do jutra i jak nie poprawią to sobie odpuszczę. Szkoda nerwów

ogólnie mi się podoba. Jak by zabrali te 5k golda a dali tylko wszystkim po równo doradców to było by jeszcze lepiej.

i zgodzę się że interfejs jest słaby ale to było jakieś 7 lat temu :) a czasy się zmieniają.
 

DeletedUser26709

Guest
złota raczej nie zlikwidują ale mogłoby zostać jak jest teraz na tym świecie, zbieranie surowców super sprawa przynajmniej boty by odpoczeły, brak natychmiastowego ukończenia budowy po prostu cudnie by się bez tego grało, iterfejs oczywiście obecny musiał by być. A tak na koniec pomarzyć fajna sprawa
 

DeletedUser4218

Guest
Jakie rozczarowanie, tak liczyłam na miesiąc niezłej zabawy,
a Inno ma nas w nosie, zresztą jak zawsze.

Urodzinowy serwer to jeden wielki żart i tu nie chodzi o to, że za dużo ludzi,
bo widywałam światy, gdzie ich więcej było i jakoś chodziło. Na alfie było
więcej i się nie wieszała. Można było robić cofki co do sekundy,
i to w wielu miastach niemal jednocześnie. Tu jak przyjdzie co do czego to nic nie zrobisz.
Czekasz na cofkę, klikasz i error, error, error...

Jak można tak potraktować graczy, dzięki którym istnieją i mają co mają?
W podziękowaniu dają nam takie gów... za przeproszeniem ;/

Teraz to już wiem na pewno, że po Paros, gdzie klęczymy na kolanach
i zostałam dla ludzi, by nie klęczeli sami (a wszystkie inne światy pokończyłam),
to już do gry nie wrócę. Mam po prostu dość.
 
po Myoni też już na dobre się rozstaję z grą, mam dosyć, tam tylko czekam na zamknięcie świata...
502 Bad Gateway
nginx/1.10.3
 
Do góry