Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19767

Guest
Nie zawsze jest możliwa apka, a jak na przykład telefon się rozładuje czy coś ?
 
Nie zawsze jest możliwa apka, a jak na przykład telefon się rozładuje czy coś ?
A no tak.
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 
Wczoraj mnie nie było, a oddział dałem bo wiedziałem, że od was ataki lecą
Ani gdzieś wyjść, bo zaraz tacy czekają
PS. Mam pytanie ile wsparć może 1 gracz dać w 2 sekundy to się znaczy w sekundzie kolona i 1 sekundzie po ?
Bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że 1 gracz 9 ich zmieści :p
To nie możliwe , zgłoś tego gracza jak najprędzej :)
 

DeletedUser15965

Guest
Jak to jest, ze akademia Persifali stoi wyżej w rankingu niż sojusz główny? Nawet widzę są teraz top1 (ciekawe na jak długo)
 

DeletedUser30039

Guest
Wczoraj mnie nie było, a oddział dałem bo wiedziałem, że od was ataki lecą
Ani gdzieś wyjść, bo zaraz tacy czekają
PS. Mam pytanie ile wsparć może 1 gracz dać w 2 sekundy to się znaczy w sekundzie kolona i 1 sekundzie po ?
Bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że 1 gracz 9 ich zmieści :p

No prosze to juz nawet czary same sie u Ciebie rzucaja... hahahaha
 

DeletedUser14913

Guest
Może ktoś więcej o tych szarakach wakacji? ;> podobno mieli wygrać świat. Co się stanęło?
 

DeletedUser11474

Guest
Czesc Milosz ;) co tu wiecej mowic jeden z czolowki wakacji trzasnal szaraka a gronek albo banik albo porzucil konto i wszyscy rzucili sie na darmowki wiochy...;)
 

DeletedUser27799

Guest
Powiem tak, miała być gra w kilku osobowym sojuszu została zrobiona masówka z połowy słupów, póki Ci gracze którzy potrafili grać-grali to było dobrze ale poszły urlopy zostały słupy na frontach którzy nie potrafili nic i wyszło co wyszło :) na każdym froncie darmowe miasta :) Tyle :)
 

DeletedUser27908

Guest
Powiem tak, miała być gra w kilku osobowym sojuszu została zrobiona masówka z połowy słupów, póki Ci gracze którzy potrafili grać-grali to było dobrze ale poszły urlopy zostały słupy na frontach którzy nie potrafili nic i wyszło co wyszło :) na każdym froncie darmowe miasta :) Tyle :)

Swój do swego ciągnie Kamilku.
 

DeletedUser11474

Guest
maximus popsules mi dzien z corka w legolandzie....jak to jest dostac kolonika na zywca?;)zapraszam wakacje do odbijania rano ....;)
 
Do góry