Sytuacja na świecie Paros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29438

Guest
Za chwilę.. i to się raczej nie zmieni
smiley_emoticons_smilenew.gif
cos mi ta skromnosc nie pasuje co tam knujesz :p
 

DeletedUser4218

Guest
Ja to grzeczna dziewczynka jestem, nie knuję, a staram się planować.

Dziś już chyba wszyscy co nie wiedzieli jak się buduje to wiedzą i będziemy gonić ZC.

Jeszcze 4 poziomy - może coś uda się wyczarować :D
 

DeletedUser4218

Guest
Ikollini my przegrywamy, ale to było do przewidzenia.
Jednak powalczymy do końca.
Może niespodzianki jednak u ZC będą
smiley_emoticons_idea2.gif
 

DeletedUser3106

Guest
Ikollini my przegrywamy, ale to było do przewidzenia.
Jednak powalczymy do końca.
Może niespodzianki jednak u ZC będą
smiley_emoticons_idea2.gif
Gdyby to było do przewidzenia to by was na tyn świecie nie było. Mieliście samych pewniaków a militarnie pokonała was zbieranina przeszło 250 miast na plus (Za Chwile i Venatores). Stracone miasta nadrabialiście sobie na słabszych WIKINGACH postawa godna bogów nie walczyć z równym sobie a rzucić się na słabszych.

Niestety świat poszedł na ilość, a nie na jakość.
Jesteś śmieszny to że u was jakości nie ma to nie znaczy że w innych sojuszach jest jej brak.
 

DeletedUser29986

Guest
Hola, hola pomału. Najpierw przedstaw sie anonimie, potem mozna podyskutowac, lub zrobic dobrą rozmowe.
 

DeletedUser3106

Guest
Jaki to ma związek? Ja nie pisze nieprawdy i nie gwiazdorze co to ja nie jestem piszę po prostu jak jest i było.
 

DeletedUser29986

Guest
W sumie nie ma związku, natomiast w różnicy nie wiem czy nie jest to pisane przez jednego z czlonka elity pro graczy, ktory atakuje biremami w bonusie. Nie to, ze mam jakies uwagi dot. Twojej osoby, ale jak wspomnialem - nie wiem z Kim pisze.
 

DeletedUser3106

Guest
Mało spostrzegawczy jesteś wystarczy spojrzeć na datę kiedy to konto zostało zrobione na forum i można się domyśleć że do tej elity pro graczy nie należę.
 

DeletedUser29986

Guest
Daty. Statystyki ? Co masz szanowny przyjacielu do ukrycia, ze chowasz sie pod tym zacnym nickiem EliteCrusher hmmm... No, nie wazne masz prawo byc anonimowym.
 

DeletedUser3106

Guest
Nic nie mam do ukrycia ale tak jak napisałem wyżej nie ma związku sytuacja na świecie z tym pod jakim nickiem gram bo się tutaj nie przechwalam tylko opisuje sytuacje na świecie.
 

DeletedUser4218

Guest
Gdyby to było do przewidzenia to by was na tyn świecie nie było. Mieliście samych pewniaków a militarnie pokonała was zbieranina przeszło 250 miast na plus (Za Chwile i Venatores). Stracone miasta nadrabialiście sobie na słabszych WIKINGACH postawa godna bogów nie walczyć z równym sobie a rzucić się na słabszych.

Za głęboko wstecz się cofnąłeś. Twierdząc, że to było do przewidzenia raczej miałam na myśli czas przed cudakami.
 
Do góry