Sytuacja na świecie Helorus

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16362

Guest
Bardzo mi przykro że nie prowokowałem i nie wypisałem na forum głupot tak jak ty:D. Byłem tutaj rekreacyjnie i nawet taka gra była dla was na zbyt wysokim poziomie:p. Rejon w centrum sojuszu miał być wyczyszczony pod cuda i to zostało zrobione. Więcej rzeczy nie musiałem robić. Pozostałe fronty miały swoje zadania i tez je wykonywały. Serwer przebiegł tak jak my chcieliśmy i nikt nam w tym nie przeszkodził. Walec w postaci Kroniki zjechał wszystko co pojawiło się na jego drodze. Dominacja absolutna której już dawno nie widziano na serwerze. Możesz sobie teraz zaczepiać Kronikę tylko na forum bo na serwerze niestety częściej to nasze kolony stały u ciebie niż twoje u "nas".
Adam to co piszesz o Kronice wszystko prawda świat rozjechany żadnego oporu dobra paka pełna zgoda tylko powiedz mi po co na koniec taki słaby numer z dawaniem koronki nobom którzy nic nie ugrali nic nie pokazali ? mogło być fajnie bez układów układzików smrodzików koronka wypracowana i wygrana samodzielnie a tak smrodek zostanie ech
 
Nie uważam tego za jakiś smrodek, Kronika jako The Bile zbudowały na Heraklion totalnym noobom cuda i było ok. Tak tak chodzi o sojusz Tsunami który nic nie potrafił i gdyby nie pomoc od The Bile to nawet 1 cudu by nie usypali. Czy wtedy ktoś coś pisał? Mam wrażenie że nie chociaż w pamięci zostaje że noobki wygrały świat. Podobnie jest tutaj, przy naszej totalnej dominacji wygraliśmy i mogliśmy zrobić co nam się podobało. Nie wiem kto rozmawiał z Wygnańcami na temat cudów ale uważam to za prezent od sojusznika. Rozumiem że innym się to nie podobało ale to my mieliśmy ten decydujący głos. Najlepiej było by zrobić szaraki żeby inni po prostu się ścigali w budowie. Tylko co to zmienia? wygrałby stalowy parasol czy ktoś inni i rozdał korone wszystkim swoim sojusznikom(całej koalicji anty-Kronika) i zamiast 120 czy 130 osób koronkę za Helorus miało by 500-600. Wtedy było by ok? W mojej ocenie Kronika zachowała się bardzo fajnie w stosunku do sojusznika. Czy to było dobre czy złe to każdy sobie osobiście oceni.
 

DeletedUser16362

Guest
Nie uważam tego za jakiś smrodek, Kronika jako The Bile zbudowały na Heraklion totalnym noobom cuda i było ok. Tak tak chodzi o sojusz Tsunami który nic nie potrafił i gdyby nie pomoc od The Bile to nawet 1 cudu by nie usypali. Czy wtedy ktoś coś pisał? Mam wrażenie że nie chociaż w pamięci zostaje że noobki wygrały świat. Podobnie jest tutaj, przy naszej totalnej dominacji wygraliśmy i mogliśmy zrobić co nam się podobało. Nie wiem kto rozmawiał z Wygnańcami na temat cudów ale uważam to za prezent od sojusznika. Rozumiem że innym się to nie podobało ale to my mieliśmy ten decydujący głos. Najlepiej było by zrobić szaraki żeby inni po prostu się ścigali w budowie. Tylko co to zmienia? wygrałby stalowy parasol czy ktoś inni i rozdał korone wszystkim swoim sojusznikom(całej koalicji anty-Kronika) i zamiast 120 czy 130 osób koronkę za Helorus miało by 500-600. Wtedy było by ok? W mojej ocenie Kronika zachowała się bardzo fajnie w stosunku do sojusznika. Czy to było dobre czy złe to każdy sobie osobiście oceni.
no i tu dochodzimy do dyskusji o zakonczeniu tej gry tzw zwycienstwie które jest poprostu gówniane jesli juz ma byc takie to poprostu po zbudowaniu 7 cudów powinni od razu zamykac serwer i tyle co do heloriusa zalezy od tego ile ten serwer jeszcze pociagnie i tak moze sie skonczyc tak ze wszyscy z heloriusa wyjdą z koronkami po za mną :)))))))))))))))
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no i tu dochodzimy do dyskusji o zakonczeniu tej gry tzw zwycienstwie które jest poprostu gówniane i tyle jesli juz ma byc takie to poprostu po zbudowaniu 7 cudów powinni od razu zamykac serwer i tyle co do heloriusa zalezy od tego ile ten serwer jeszcze pociagnie i tak moze sie skonczyc tak ze wszyscy z heloriusa wyjdą z koronkami po za mną :)))))))))))))))
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif


Chyba trzeba byłoby samemu sobie cudaki rozwalić i pomóc przeciwnikom w sypaniu surki, bo patrząc na ich zaangażowanie w sprawie cudów to wydarzeniem byłoby wysłanie na nie kolona już nie mówiąc o przejęciu.
Pisze to bez cienia ironii.
 

DeletedUser16362

Guest
Chyba trzeba byłoby samemu sobie cudaki rozwalić i pomóc przeciwnikom w sypaniu surki, bo patrząc na ich zaangażowanie w sprawie cudów to wydarzeniem byłoby wysłanie na nie kolona już nie mówiąc o przejęciu.
Pisze to bez cienia ironii.
wiem przeciez tez to widze pewnie inaczej by było jakbyscie wyszarzyli i o tym bardziej myslałem piszac o innych koronkach z drugiej strony troche nie chce mi sie wierzyc ze np bedziec ie sie męczyć jeszcze z rok na tym serwie jak będzie trzeba
 
Jak ktoś miałby się męczyć to, by się wyszarzył.To raczej nieskomplikowany proces polegający na wejściu odpaleniu festynów i wyjściu.
Spinać się muszą inni żeby sobie dodać te złote piksele do nicku o ile chcą, bo wciąż nie wiadomo.
 

DeletedUser16362

Guest
Jak ktoś miałby się męczyć to, by się wyszarzył.To raczej nieskomplikowany proces polegający na wejściu odpaleniu festynów i wyjściu.
Spinać się muszą inni żeby sobie dodać te złote piksele do nicku o ile chcą, bo wciąż nie wiadomo.
pogadamy za jakiś czas bo to o czym piszesz to dla normalnych graczy własnie jest męczące zwłaszcza gdy zaczna grac na innych światach
 

DeletedUser16362

Guest
no to może poopowiadajmy ciekawe historie z heloriusa :)
np. wiesz czemu kronika wygrała z nibylandią ?
 
A co to ma wspólnego z nuda? Tam nikogo dobrego nie było a każdy front Kroniki miał innego przeciwnika. Ci którzy się tutaj nudzą grają na Myoni i czekają na grudzień. Inni w spokoju czekają na zamknięcie serwera.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser16362

Guest
kurcze ciężko sie jakoś dogadać jak ja o nudzie na serwie to Ty o nudzie na forum jak ja chce poopowiadać ciekawostki z heloriusa które mnie mocno rozbawiły a przez pare osób zostały mocno propagowane :) to Ty wracasz do sytuacji na serwie weż i sie doprecyzuj o czym gadamy i czy wogóle :)
 
Nie widzę potrzeby pisania na tym forum a w szczególności w tym temacie :p czasem jakiś noobek popyskuje (czyt. nika0705 lub Marta996 jak wolisz) i to wszystko. Świat zdominowany przez Kronikę a i tak noobki będą pyskować i twierdzić że było inaczej :p Im więcej szaraków się pojawi tym bardziej te szczekające noobki zaczną grać i potem wypisywać bzdury tak jak to czyniła wyżej wspomniana osoba na retimno. Pewnie wielu pamięta jak to się chwaliła że miasta mdg podbija :D Tutaj szykuje się pewnie do powtórki hehe i potem wypisze na forum że zabrała ileś tam miast Kronice (która już nie będzie grać) bo kto będzie pamiętać że Kronika brała od niej miasta z taką łatwością że trudniej było by zabrać dziecku lizaka niż jej wioskę.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11447

Guest
Nobek Adasiu to JESTEŚ TY!!! Co zresztą powyżej udowodniłeś nie pierwszy raz. Bez kszty wychowania i szacunku nie tylko do kobiet, ale w ogóle do ludzi.

A co do retimo - to współczuję Tobie Twojej osobistej porażki. Ja tam zaczęłam grać dopiero na sam koniec serwera, chciałam się pobawić i zamierzony cel osiągnęłam, a co do Ciebie - cóż, wiem że świat był dla Ciebie bardzo stresujący i deprymujący twoją wyimaginowaną wielkość.

I wiesz Adasiu, ja - zdaje się, że w odróżnieniu od Ciebie - pracuję i szanuję swoją pracę. Dlatego wybacz, ale mając ataki na prawie wymarłym świecie nie będę ryzykowała zaniechania obowiązków zawodowych. Wybiorę tak jak normalny człowiek: pracę, a nie grę

Także co do Ciebie - miłego siedzenia w domu przy grepolis Szanowny Bezrobotny Adasiu
 

DeletedUser16770

Guest
Nobek Adasiu to JESTEŚ TY!!! Co zresztą powyżej udowodniłeś nie pierwszy raz. Bez kszty wychowania i szacunku nie tylko do kobiet, ale w ogóle do ludzi.

A co do retimo - to współczuję Tobie Twojej osobistej porażki. Ja tam zaczęłam grać dopiero na sam koniec serwera, chciałam się pobawić i zamierzony cel osiągnęłam, a co do Ciebie - cóż, wiem że świat był dla Ciebie bardzo stresujący i deprymujący twoją wyimaginowaną wielkość.

I wiesz Adasiu, ja - zdaje się, że w odróżnieniu od Ciebie - pracuję i szanuję swoją pracę. Dlatego wybacz, ale mając ataki na prawie wymarłym świecie nie będę ryzykowała zaniechania obowiązków zawodowych. Wybiorę tak jak normalny człowiek: pracę, a nie grę

Także co do Ciebie - miłego siedzenia w domu przy grepolis Szanowny Bezrobotny Adasiu

smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 
Tak tak czekałem na hejt ze strony osoby która gdzie tylko może ściemnia na potęgę. Tu niby szpital tu niby praca (podobno jest tak bardzo chora ze jednego dnia leży w szpitalu a drugiego dnia jest już w pracy - niesamowite). Niestety twoje teksty mnie nie ruszają a szacunek do kobiet mam co potwierdzą inne osoby, ciebie nie szanuje i nie będę. Współczuje tylko innym że wierzą tak zakompleksionej osobie jak ty, nic nie osiągnęłaś w życiu, próbowałaś w grepo stworzyć nową rzeczywistość ale to nie second life. Wracając do Retimno ja tam nie poniosłem porażki w przeciwieństwie do ciebie, to nie ja uciekłem na urlop w czasie kiedy twój sojusz zbierał łomot zostawiając go na pastwę losu. Ja tam zrealizowałem to co zaplanowałem(lanie bobrów, top1 w pkt walki), potem wszyscy postanowiliśmy skończyć grę bo cuda nas nie interesowały. Rozumiem że cię to bardzo boli ale to nie moja wina że nie radzisz sobie ani w życiu ani w grze przeznaczonej już dla 12-letnich dzieci. Możesz sobie dalej tylko pokrzyczeć na forum bo na więcej cię nie stać:) Skoro ja jestem noobkiem to nie chcesz wiedzieć kim ty jesteś, zresztą mojego wyzwania z akcjum nie podjęłaś. Co do mojego życia prywatnego to masz bardzo słabe i stare informacje których już na szczęście sobie nie zaktualizujesz :) Nie pozdrawiam bo jak mawia klasyk /ciach/ się nie rusza.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Tak, masz rację co do tego /ciach/, dlatego nie będę już z Tobą dyskutowała, potwierdziłeś dokładnie to, co o Tobie pisałam.
Twoja indywidualna biografia nie za koniecznie mnie interesuje i nie zamierzam w żadnym razie w nią wnikać.
Co do Retimno - nie byłam tam na żadnym urlopie, bo go już nie miałam, więc musiałam grać. A mój sojusz - gdy ja grałam - żadnego lania tam nie dostawał, więc albo łżesz albo pomyliły Ci się osoby.
Żegnam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Tak, masz rację co do tego /ciach/, dlatego nie będę już z Tobą dyskutowała, potwierdziłeś dokładnie to, co o Tobie pisałam.
Twoja indywidualna biografia nie za koniecznie mnie interesuje i nie zamierzam w żadnym razie w nią wnikać.
Co do Retimno - nie byłam tam na żadnym urlopie, bo go już nie miałam, więc musiałam grać. A mój sojusz - gdy ja grałam - żadnego lania tam nie dostawał, więc albo łżesz albo pomyliły Ci się osoby.
Żegnam
Co do urlopu to miałaś z powodu pobytu w szpitalu (tak pisałaś) a co do lania to rzeczywiście wtedy go nie było. Zaczęło się później jak kilka kluczowych osób skończyło grę + zła dyplomacja bo jednak mieliśmy wojne z każdym dookoła a pakty z jakimiś ogórkami tylko
smiley_emoticons_lol.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry