[Ulepszenie] apka wioski

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser28840
  • Data rozpoczęcia

usprawnienie odbierania surowców z wiosek

  • jestem na tak

    Głosy: 18 85,7%
  • jestem na nie

    Głosy: 2 9,5%
  • obojetne

    Głosy: 1 4,8%

  • W sumie głosujących
    21
Status
Zamknięty.

DeletedUser28840

Guest
witam
mam wykupionego kapitana a mimo to zbieranie wiosek na aplikacji (jak i komputerze) jest dość czasochłonne
czy nie mozna by było wprowadzic usprawnienia do zbierania surowców z wiosek
powiedzmy byłby przycisk zbierz wszedzie na 40minut
(tam gdzie jest to dostepne oczywiscie dzieki badaniu "lojalnosc chłopów"
a tam gdzie nie ma tego badania to mozna osobno wybrac na jaki czas chcemy zebrac)
idąc tym tropem na wyspach gdzie mamy wiecej niz 1 miasto mozna sobie ustawic na które miasto chcemy przyjmowac surowce
(dodatkowa opcja by automatycznie miasto to samo było wybierane lub zeby wybierane zostało to miasto gdzie jest mniej surowca)
co wy na to?
 
a za chwile pojawi się pomysł ,żeby planer ataków faktycznie działał tak jak niektórzy myśleli ,czyli jak zaplanujesz tam atak to gra reszte zrobi za ciebie.
 

DeletedUser27444

Guest
a za chwile pojawi się pomysł ,żeby planer ataków faktycznie działał tak jak niektórzy myśleli ,czyli jak zaplanujesz tam atak to gra reszte zrobi za ciebie.

Niech robi przynajmniej tyle ile powinien...
To ze nie można otworzyć 2 okienek z atakami w tym samym czasie to dramat.... Gorzej tragedia bo sie otwieraja Ale mimo opisów zawierają jednostki z innej miasta...
A co do wiosek sprawa wałkowana już od dawna... Przynajmniej powinno dzialac jak na przeglądarce. Dla kazdej kto przekroczy te kilkanascie miast zbieranie surki to droga przed mękę na apce.
 

DeletedUser29238

Guest
Dziękujemy za chęć ulepszenia gry. Propozycja przeszła wstępną weryfikację i została przesłana do dalszego rozpatrzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry