Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser25721

Guest
najpierw mnie straszyli.... nastepnie atakowali.... potem przyszedl czas ze tracili miasta na moja rzecz.... a na koncu probowali sie zrehabilitowac xD

03cf2fcf10ce97fd1d13d7512389f102.png
 

DeletedUser23685

Guest
J a mam jedno pytanie: jak nisko upadla koalicja antyimper, ze fabtykuje wpisy radnych? Jak.nisko trzeba upasc, zeby nie mogac wygrac normalnie trzeba sie posunac do takich rzeczy?
Oficjalnie mowie: nigdy nie planowalismy wspolnej budowy z piwoszami,.zeby postawic 7 cudow, a to co Wy zrobiliscie.to czyste kurestwo.
Nie mozecie normalnie walczyc? Musicie posuwac sie do takich zagrywek? Dno i kilometr mulu. Nazryjcie sie tymi cudakami,.a.to podobno imper ma par ie na koronke. Scierwa.
Edit:
Fejki to nieczyste zagrywli, kret w sojuszu jest juz ok. Pobawimy sie na Waszych zasadach.

Tak już nie wywołując niepotrzebnej gównoburzy wszyscy wiemy co ramzes pisał po ludziach John to raz, dwa nieczyste i poniżej pasa zagrywki? Co jak co, ale ty nie powinieneś się na ten temat wypowiadać

A krety to cóż macie ich pewnie kilka jak nie kilkanaście, ja wystarczy, ze sie na świat zaloguje i wasze forum mam całe w 5 minut, tak się kończy ta twoja rekrutacja i sam sobie takich ludzi przyjąłeś, mówiłem, że sie zaczną u was cyrki i się zaczęły, bo sam do nich doprowadziłes
 
Bo po co mialbym sam to robic? O ile to falszywka? Prosze Cie, nie umiecie wygrac, wiec nastawiacie wszystkich przeciwko nam:)
Nawet jesli nie wygramy tego swiata to bede sie pocieszal.mysla, ze przynajmniej nie posunalem sie do.falszowania forum i do konca chcialem w szacunku skonczyc.ten swiat. Nie posunalem.sie do wcisniecia Wam.kreta, bo to dla mnie ponizej godnosci. Nie ribie swietych z mojego sojuszu, nie wypieram sie akcji fejkowych. Ale Wy sie wybielacie i nie macie sobie nic do zarzucenia, a falszujecie jak.mozecie, polegacie na kretach i donosi ielach. Milego zwyciestwa na tym swiecie, ale nie piszcie juz, ze to imper ma parcie na koronki i to dla Was plastik, upadlisciw niziutko, pocieszeniem jest, ze moze odbijecie sie od dna kiedys, chocisz ludize sie nie zmieniaja.
Azir, misles racje. Tak jak ja po Twojej fuzji z psy holami, orzewidzialem Wasz upadek i tak sie stalo. Tak czy inaczej, dogram sobie ten swiat do konca, koronka moze pojsc gdzie chce, tak samo komnata.
Miejcie swiadomosc, ze nie wygracie przez nirmalny wyscig tylko dzieki kretom, oby Wam to pasowalo i czujcie sie z tym dobrze.
Co do ramzesa, macie arbuza.u siebie to Jego odpowiednik, ale przeciez jak jest u Was to jest ok. Znowu sytuacja kilku na jednego, nie ma semsu ciagnac tej dyskusji. Bawcie sie dobrze i nazryjcie sie cudakami i wygrana jesli do tego.dojdzie

I jeszcze jedno: okazywalem.szacubek.piwom i ns przez caly okres trwania tego swiata, na Fo wielkokrotnie pisalem, ze szanuje Was za podjecie walki i wspolna zabawe. Ale to co dzisiaj czerwoni zrobili to po prostu kompletna.kpina. nie oceniajcie imper nigdy wiecej, jestescie totalnym dnem.
Azir, dziekuje, ze wyszedles i za sposob e haki zakonczykes, mozna grac z klasa i z klasa.skonczyc co udowodniles. Czapki z glow i zycze Ci powodzenia.
Czerwoni: staniemy do wyscigu o cudaki, mam nadzieje, ze bd daleko z tylu i jedyne co.zobaczycie to 4 cuda u nas. Nie zycze Wam.powodzenia, reszte szacunkistraciliscie ta zagrywka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23053

Guest
"Nie ribie swietych z mojego sojuszu, nie wypieram sie akcji fejkowych."
To miłe a co z mulciakami? konsekwentnie omijasz ten temat.
--------------------------------------------------------------------
Mylisz się co do koronek. Nie zależy nam na nich i w przeciwieństwie od Waszych radnych nie obiecywaliśmy ich nikomu. To od Was wychodziły privy do naszych graczy z propozycją przejścia do IC w zamian za koronkę. Parafrazując Potop obiecywaliście Niderlandy. I zbieracie owoce Waszej arogancji gdy do coraz większej ilości graczy dociera, że Wasze zwycięstwo nie tylko nie jest pewne ale staje się wątpliwe.
--------------------------------------------------------------------
Jak pisałem jeśli to fałszywka to jest to świństwo i też mi nie jest miło, gdy czytam o sobie, że jestem debilem więc chętnie bym "autora" takiej fałszywki odtajnił.
-----------------------------------------------------------------------
Wreszcie na koniec. Jeśli FF nie czuje się w Waszej koalicji jak ubogi krewny to po prostu wyśmieje ten "news" więc nie powinien on Wam przeszkodzić w realizacji celu. Jakoś nie wyobrażam sobie żeby ktoś uwierzył w screena na którym ja obrażam sojuszników czy w ogóle jakiegokolwiek gracza. Dlatego dziwi mnie Twoja histeryczne reakcja. Gdybym był złośliwy napisałbym, że to dla Ciebie dar niebios bo będziesz miał na co zrzucić ewentualne fiasko planów.
----------------------------------------------------------------------
Co do kretów. Najlepiej uważać kogo się przyjmuje każda nowa osoba wnosi element ryzyka. Dotyczy to również naszego sojuszu. Pisałem o tym z Shamrockiem już dawno. I dla niego kret był bee, bo siedział u nich ale za to mulciaki, nocniki, kaperowicze, zamulacze i fejkowicze - "to element gry jak strategia i dyplomacja". No to ja dokładam "jak stretegia, dyplomacja wywiad i kontrwywiad". Chcesz podpisać "konwencję" odnośnie zasad gry mogę to zrobić ale nie na zasadzie: zakazane jest tylko to co nie jest wygodne dla wielkiej koalicji Caffe+
----------------------------------------------------------------------------
Osobiście wolałbym aby to była fałszywka bo w rozmowie z Tobą na TS odniosłem wrażenie, że jesteś sympatycznym i kulturalnym gościem. Zwyczajnie byłoby mi przykro gdyby się okazało, że się myliłem.
 

DeletedUser29661

Guest
Może ktoś się pogniewać w tym momencie o to co w tej chwili napiszę ale aż żal tego czytać wszyscy wytykają sobie wy robicie tak a wy tak,na boga prawda jest tak każdy krawiec kraje jak mu materii staje jak mówi powiedzenie święte prawo sojuszu działać dla dobra swoich graczy i to w porozumieniu z nimi- ma pewne możliwości korzysta z nich i kochani naprawdę nie bawcie się w hipokrytów bo prawda taka że każdy ma cosik za uszami sojusz zawsze będzie działał na swoją korzyść wszelkimi możliwymi metodami i to są fakty i nie ma co udawać świętoszków bo naprawdę żal czytać.Jeśli ktoś ma dylematy moralne to jest członkiem sojuszu jaki mu pasuje lub działa sam,ale prawda jest taka jak sojusz będzie działać niczym matka Teresa z Kalkuty to w tej sytuacji będzie wąchał spaliny innych trzymając się porównań takie są fakty,a oddajmy to co prawdziwe bo prawda taka nie boli to że robi się krzywe ruchy boli was to że informacje wyszły na jaw bo jakiś sprzedawczyk wyjawił te czy inne informacje,wkładając przeciwnikom argumenty w rękę i tyle.A jeszcze jedno gadanie o koronkach i.t.d nie uwierzę nikomu że na pewnym etapie gry jak zaczynasz już dobrze sobie temat ogarniasz i twój sojusz też to litość każdy dąży aby wygrać --kiedyś pisałam każdy człowiek ma w sobie choć nutkę rywalizacji i dąży aby być lepszym taka natura człowieka tego się nie zmieni,jeśli ktoś pisze że to tylko gra i dobra zabawa zgoda się bo sama tą wyznaję zasadę ale prawda jest taka że jedno nie wyklucza drugiego ta gra rządzi się określonymi prawami jest utrzymana w pewnej konwencji więc ludzie każdy z nas gra aby wygrać i nie ma co udawać że jest inaczej ----------jak zawsze pozdrawiam was kochani miłej gry:)
 
Jestem w dwojce, a vari w jedynce. Czyli przy nickach sojusz z jakiego pisze bylby wyszczegolniony. Ostateczny dowod na nieczysta zagrywke, zmiany sojuszu mozecie sobie sprawdzic. Dzieki za ambitne manipulowanie faktami, a imper gra nieczysto :D
Zalosne

"Nie ribie swietych z mojego sojuszu, nie wypieram sie akcji fejkowych."
To miłe a co z mulciakami? konsekwentnie omijasz ten temat.
--------------------------------------------------------------------
Mylisz się co do koronek. Nie zależy nam na nich i w przeciwieństwie od Waszych radnych nie obiecywaliśmy ich nikomu. To od Was wychodziły privy do naszych graczy z propozycją przejścia do IC w zamian za koronkę. Parafrazując Potop obiecywaliście Niderlandy. I zbieracie owoce Waszej arogancji gdy do coraz większej ilości graczy dociera, że Wasze zwycięstwo nie tylko nie jest pewne ale staje się wątpliwe.
--------------------------------------------------------------------
Jak pisałem jeśli to fałszywka to jest to świństwo i też mi nie jest miło, gdy czytam o sobie, że jestem debilem więc chętnie bym "autora" takiej fałszywki odtajnił.
-----------------------------------------------------------------------
Wreszcie na koniec. Jeśli FF nie czuje się w Waszej koalicji jak ubogi krewny to po prostu wyśmieje ten "news" więc nie powinien on Wam przeszkodzić w realizacji celu. Jakoś nie wyobrażam sobie żeby ktoś uwierzył w screena na którym ja obrażam sojuszników czy w ogóle jakiegokolwiek gracza. Dlatego dziwi mnie Twoja histeryczne reakcja. Gdybym był złośliwy napisałbym, że to dla Ciebie dar niebios bo będziesz miał na co zrzucić ewentualne fiasko planów.
----------------------------------------------------------------------
Co do kretów. Najlepiej uważać kogo się przyjmuje każda nowa osoba wnosi element ryzyka. Dotyczy to również naszego sojuszu. Pisałem o tym z Shamrockiem już dawno. I dla niego kret był bee, bo siedział u nich ale za to mulciaki, nocniki, kaperowicze, zamulacze i fejkowicze - "to element gry jak strategia i dyplomacja". No to ja dokładam "jak stretegia, dyplomacja wywiad i kontrwywiad". Chcesz podpisać "konwencję" odnośnie zasad gry mogę to zrobić ale nie na zasadzie: zakazane jest tylko to co nie jest wygodne dla wielkiej koalicji Caffe+
----------------------------------------------------------------------------
Osobiście wolałbym aby to była fałszywka bo w rozmowie z Tobą na TS odniosłem wrażenie, że jesteś sympatycznym i kulturalnym gościem. Zwyczajnie byłoby mi przykro gdyby się okazało, że się myliłem.
Kto ode mnie mial multi u Was?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Skkwituje to krotko: nie pamietam Cie, a Ty mnie tak. Nie interesuje mnie co mowi jakis noname, mozesz sobie darowac dalsza dyskusje:)
Milego dnia!
P.s pytalem tych z Lamii ktorzy byli w DT i z ktorymi mam kontakt nadal, nikt Cie nie pamieta,alez Ty musisz byc rzadki
P.s2 tylko nie pisz, ze na pewno nie gorszy niz ja, wysil sie. I tak odpiszesz jedyne co mozesz zrobic to sobie powypisywac jakies tam Twoje dyrdymaly, bardzo chcetnie to poczytam, a jeszcze chetniej sie posmieje:) mimo wszysyko na Lamii kilkukrotnie odrzucilem oferte dolaczenia do SiH, ale Ty.pewnie tam skonczyles, taki typ. Jak go bija to ucieka do silniejszych:)
Noobie sam sobie zaprzeczasz z jednej strony pisząc ze nie interesuje Cb co pisze jakis noname jak ja a potem twierdzisz ze pytałes gdzieś tam o mnie...gdzie tu logika?zastanów się co piszesz...bo piszesz farmazony próbujac zabłysnąć i liczac na poklask. A prawda jest taka ze jesteś cienki bolek i w grze o dyplomacji.lepiej po prostu nie pogrążaj się dalej. Wybierz się na wakacje gdzieś na majorke a myslenie słupie zostaw innym.
 
Noobie sam sobie zaprzeczasz z jednej strony pisząc ze nie interesuje Cb co pisze jakis noname jak ja a potem twierdzisz ze pytałes gdzieś tam o mnie...gdzie tu logika?zastanów się co piszesz...bo piszesz farmazony próbujac zabłysnąć i liczac na poklask. A prawda jest taka ze jesteś cienki bolek i w grze o dyplomacji.lepiej po prostu nie pogrążaj się dalej. Wybierz się na wakacje gdzieś na majorke a myslenie słupie zostaw innym.
Zostawie myslenie kazdemu kto ma.mozg, odpadasz

Nie pisałem że u nas pisałem że multi, dalej czekam na info
Odnosnie multi? Nic mi nie wiadomo, sam gram na jednym koncie jeden swiat i zmieniam, nie wchodze na kilku kontach na jeden:)
Byc moze mnie ponioslo z tym cisnieciem po koalicji antyimper, poniosło mnie wiec przepraszam:(
Tak czy inaczej dowiem sie kto to,.bo to, ze ow wpisy byly falszywe juz udowodnilem. Tak czy inaczej gra toczy sie dalej, mamy kretow.z ktorych korzystacie. Jak zadecydowal moj sojus: nie wazne ilu macie, razem damy rade:)
Paradoksalnie kolejna sytuacja ktora zamiast dzielic laczy
 

DeletedUser27353

Guest
Jestem w dwojce, a vari w jedynce. Czyli przy nickach sojusz z jakiego pisze bylby wyszczegolniony. Ostateczny dowod na nieczysta zagrywke, zmiany sojuszu mozecie sobie sprawdzic. Dzieki za ambitne manipulowanie faktami, a imper gra nieczysto :D
Zalosne


Kto ode mnie mial multi u Was?
Tak a teraz powie że ,on do tego doszedł :D:D
 

DeletedUser26595

Guest
John po co Ty ciągle dyskutujesz zamiast zignorować - już dawno zostałeś/zostaliście wyjaśnieni.

Miłej nocki :)
 

DeletedUser27770

Guest
Noobie sam sobie zaprzeczasz z jednej strony pisząc ze nie interesuje Cb co pisze jakis noname jak ja a potem twierdzisz ze pytałes gdzieś tam o mnie...gdzie tu logika?zastanów się co piszesz...bo piszesz farmazony próbujac zabłysnąć i liczac na poklask. A prawda jest taka ze jesteś cienki bolek i w grze o dyplomacji.lepiej po prostu nie pogrążaj się dalej. Wybierz się na wakacje gdzieś na majorke a myslenie słupie zostaw innym.

Skończ bo z nim nie wygrasz :D on ma swoje myślenie i tyle xd Jak tam Oropos? ;p
 
Skończ bo z nim nie wygrasz :D on ma swoje myślenie i tyle xd Jak tam Oropos? ;p
nie gram tam, może wejdę na ten nowy świat jak będą dobre parametry :D Co mam kończyć? to nie są żadne zawody:D ale w sumie masz rację, król słupów jest jeden i bardziej wykazuje się na FO - ilością bezsensownych postów niż na Rizinii prowadząc sojusz:p
 

DeletedUser27770

Guest
Dzięki, dzięki!
Dalej jestes nonamem, a ja już krolem
Zamiast tyle pisać to pilnuj tam swoich miast bo Ci coś ubywa (szefa nie odbijali o_O co to się stało, przecież złotników macie a event trwa). Jesteście tak dobrzy, że aż musiałem walnąć szaraki bo Wasza zajebistość mnie przyćmiła.
 
Do góry