Sytuacja na świecie Sestos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29762

Guest
bądźmy sprawiedliwi w tygodniu niektórzy pracują byli by mocno stratni; )
 

DeletedUser19681

Guest
w weekendy też nie którzy pracują ;) jakby tak zrobili tydzień z bonusem to nikt by się chyba nie pogniewał ;P
 

DeletedUser17195

Guest
hehe...ale bylo by fajnie gdyby kto inny buntowal a inny przejmowal....czerwoni buntuja a ja przejmuje puste wiochy...a sloty za zloto...hihihi
 
smiley_emoticons_hust.gif
 
Grzegorz masz rację.. że tak się wtrące.
Pchanie się bez własnego zaplecza na wyspy czerwone jest jak strzał w kolano sojuszu. Dla mnie jest to działanie na szkodę soja w którym dany osobnik się znajduję.
Wiadomo też że sojusz jest po to aby pomagać ale nie dajmy się zwariować :)
Niestety jest masa takich "grajków" którzy się pchają na takie wyspy a później jest płacz i kłopot bo sobie nie radzą.
Nie wspomnę o tych co piszą : ja gram tylko Off

Właściwie to chciałem zapytać czy coś ciekawego się dzieje na świecie ? Kto z kim walczy, jakie morze w tym momencie jest głównym polem potyczek ? Pochwalcie się
Dawaj podłącz sie
 

DeletedUser30093

Guest
po tym jak straciliscie ok 50 miast na akcji to chyba nie taka nuda :) Ile tam zlotka wydaliscie ? :)

Kurcze, policzyłem wszystkie miasta ( z pominięciem przejmowania szaraków oraz miast przejętych od sojuszy innych niż Roma i AMM) które 4 odłamy alternatyw zdobyły od niedzieli 20.08 i wyszło mi 33, kolega ma problem z matematyką czy lubi zaokrąglać dość konkretnie liczby dodając około 17 miast o_O. No chyba że chodziło Ci o to że samo AMM straciło około 50 miast to wtedy tym bardziej zalecałbym naukę matematyki bo było ich 30 ( 3 miasta zostały przejęte od Romy) :)
 

DeletedUser29762

Guest
Nie ma jak to pisać skargi do supportu a później przejmować miasta nie? Dno żal i co by tu jeszcze ? Zresztą nawet nie wiem gdzie te 30 miast naliczyli
 
Do góry