Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13617

Guest
Nawet dobrze się składa jak dla mnie, ze znowu morale aktywne. I ta prędkość wojska przy której synchro trzeba składać całą noc, albo cały dzień.
Nic tu mnie nie będzie ciągnąc. Zaoszczędzę kupę czasu i kasy :)

Ani mnie. Ale Ergun taki wyposzczony, że aż piszczy do gry :D

No sam nie wiem...
 
od czasów idalium (4/4/4) na każdym kolejnym świecie na nowym podboju mamy prędkość jednostek 2 (kos, nikaia, paros, sestos). apolonia będzie 5 kolejnym światem, gdzie prędkość jednostek =2. Robi się to już delikatnie mówiąc zbyt monotonne - co z tego, że wymienione światy miały prędkość świata czy handlu zmienną. pytanie więc dla osób odpowiadających za to - czy możecie coś z tym w końcu zrobić? przydałby się świat z nowym systemem o parametrach 3/3/2, 4/3/3, 3/3/3. A tak...mamy 4/2/3..i przyznam szczerze, że prędkość jednostek jaką nam zafundowaliście jest mocno zniechęcająca - w tej opinii nie jestem odosobniony, wiele osób czekało na szybki świat z nowym podbojem, a teraz zastanawiają się czy wchodzić na apolonię...
 
morale akurat jest do zniesienia
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
 
Ani mnie. Ale Ergun taki wyposzczony, że aż piszczy do gry :D

No sam nie wiem...

jakieś przyzwoite synchro w dobrym towarzystwie chętnie bym złożył/nie tylko ja
smiley_emoticons_viking.gif
...ale te morale i prędkość jednostek naprawdę zniechęcają do grania. Inno po raz kolejny pokazuje jak traktuje graczy.

Dając ogłoszenie o starcie nowego gracza zachęcacie do udziału w dyskusji na ustawień serwera, tylko po co? Skoro opinie graczy są nie brane pod uwagę. Zauważcie, że coraz mniej graczy się udziela, gdyż nie liczycie się z ich zdaniem...były prośby o szybki serwer, daliście niby 4, ale skutecznie zniechęcacie prędkością jednostek. Na temat morali nie ma sensu nawet pisać. Tak dla przypomnienia szybkie serwery z nowym systemem 4/4/4 Edessa i Idalium cieszyły się naprawdę sporym zainteresowaniem....ale lepiej się bawić jakieś nowe pseudo projekty Grepolis Player Council
smiley_emoticons_irre.gif
i "mamić" graczy jak to liczycie się z ich zdaniem
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif


Wiem, że to wykonalne, także zmieńcie ustawienia na min. 4/3/3 + brak morali to sam namówię kilkudziesięciu graczy do gry na serwerze
 

DeletedUser26348

Guest
To nie przejdzie Krzysiu :(
Mają wytyczne, że wszystkie nowe światy mają być do siebie podobne. Ten już jest trzeci w tym roku z nowym podbojem, moralami i prędkością wojsk 2.
To światy dla tej samej grupy graczy. Tylko ciekawe skąd ich wezmą, skoro na dwóch poprzednich gra aktywnie po około 1000 osób. Tu będzie to samo.
Pogubią graczy takich jak my, którzy chcą pograć na szybkim świecie bez morali. Za rok się zorientują, że coś poszło nie tak i wtedy pewnie taki świat jak chcemy będzie.
Tyle, że sporo osób do tego czasu zapomni co to jest Grepolis.
Troche to dziwne, że na własne życzenie pozbywają się graczy.
I nie jest tak, że weźmiemy co nam dacie drogi teamie. Raz można było z braku laku pograć na świecie z kiepskimi ustawieniami. Raz i wystarczy.
To żadna przyjemność. Szkoda czasu i kasy
 
generalnie inno pierdołami zaczyna się zajmować.

jeśli macie możliwość jeszcze to zmieńcie prędkości - nie musi być prędkość świata 4, może być 3, ale prędkość jednostek minimum 3. inaczej to nie ma sensu...Qruella nie wejdzie pograć, ja nie będę miał kogo drażnić
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser26738

Guest
Witam wszystkich maruderów ustawienia świata bardzo Mi pasują
idealna sprawa Team we co jest Nam potrzebne żeby przez kolejne 10 12 miesięcy nie zaglądać do gry tylko na forum i poczytać Jak to Inno słucha graczy nie chcieliście morale to je dostaliście
Więc może poproście o wolny świat może też nie posłuchają
do zobaczenia za Rok miłej zabawy
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser12136

Guest
Jak miło popatrzeć na znajome nicki :) Za Wami się stęskniłam, ale za grą wcale :)
 

DeletedUser26709

Guest
nie wiem czy to zamierzone działanie INNO czy też mają tak złych doradców ale obecna polityka tej firmy doprowadza tą grę do śmierci.
 

DeletedUser17153

Guest
I znów gburza, a IG po prostu dba o zdrowie swoich graczy.

Przecież dużo zdrowsze jest bezcelowe spacerowanie... a dobre ustawienia by jeszcze kogoś przyszpiliły do monitora.
 

DeletedUser5

Guest
Nie jestem pewna czy uda się jeszcze zmienić prędkość jednostek Apolonii, ale dziękuję za komentarze, przekazaliśmy je wyżej, żeby rozpatrzono możliwość przyspieszenia wojsk.

W sprawie morale, tak jak wspominałam ostatnio, na ten moment nie ma możliwości stworzenia świata bez nich. Jest jednak szansa, że za jakiś czas może zostać zmienione działanie morale. Kilka tygodni temu przesłaliście sporo postów na ten temat, ale jeśli ktoś chciałby jeszcze dodać swój pomysł, to zachęcam, nadal mamy możliwość zebrania waszych komentarzy dotyczących zmian w morale, bez konieczności tworzenia wątku w dziale propozycje.

Czyli ze starym podbojem kiedy można się spodziewać .... ?

Na razie ciężko odpowiedzieć na to pytanie, jeszcze nie wiemy czy kolejny świat będzie miał nowy system (2x stary, 2x nowy, a później powrót do przeplatanki), czy pominiemy jeden nowy i powstanie od razu stary.
 

DeletedUser5

Guest
Mamy możliwość zmiany prędkości jednostek na Apolloni, więc przeprowadzimy ankietę, aby zadecydować mogła większość graczy. Zapraszam do głosowania w tym miejscu, ankieta trwa 24 godziny i opcja, która wygra, będzie obowiązywać na nowym świecie :)

Mati5243, na razie nie ma konkretnych planów, projektanci gry najpierw muszą zapoznać się z argumentami graczy, zwłaszcza tych doświadczonych, żeby zobaczyć jakie zmiany by wam odpowiadały i nie przeszkadzały w rozwoju, a jednocześnie oferowały mimo wszystko pewną ochronę nowym graczom.
 

DeletedUser26738

Guest
nie bardzo rozumiem stwierdzenia że nie ma możliwości stworzyć świat bez morale a odpowiedz że ma to oferować ochronę nowym graczom można sobie wsadzić w buty bo z tego nie korzystają nowi gracze tylko stare wyjadacze siedząc z jedną wiochą na czerwonej wyspie i się śmieją z próby odbicia jej
świeżak nawet nie ma pojęcia co to jest morale
zmian w grze poszukał bym gdzie indziej ale od tego są już mądrzejsze głowy i nie mówię tu o opcjach za złoto bo niestety ale świat jest tak stworzony że nie ma nic za darmo nawet w darmowych grach
smiley_emoticons_frown.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry